Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze co mi się nasuwa to ustawienie proporcjonalnego poziomu głośmości. Chodzi mi mniej więcej o to że jak jeden player ma skale 40 a drugi powiedzmy 30 to ustawiasz np. na pierwszym 20 a na drugim 15.

 

Na więcej o tej godzinie nie wpadne...

Tak się nigdy nie robi. Chyba nie ma odtwarzacza, na którym połowa na skali to byłaby połowa głośności. Zawsze ostawia się na max, jak chcesz porównać.

 

 

WIELKIE dzieki!!! teraz tylko pytanie pozostaje t10 czy t30? Wizualnie bardziej podoba mi sie t10. O cenie nie mówie bo jest powiedzmy zbliżona. Co radzicie. Z tego co czytam to one bardzo niewiele sie roznia - chyba że sie myle.

Szukaj, było mówione z milion razy czym się różnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak :) Chciałbym się pochwalić moim nowym zakupem w postaci Sansy

m240. Oczywiście nie którzy wiedzą że od miesiąca jestem szczęśliwym

posiadaczem Irivera T10. Sanse kupiłem siostrze na urodziny. (wiecie prosty słuchacz to i prosty (tani) odtwarzacz.) Fakt że to siostry nie zmienił tego że byłem pierwszy który go przetestował :D. Więc tak:)

 

Zacznę od opakowania. Jest to zgrzewany plastik (taki chyba standart )

W opakowaniu mamy oczywiście mp3, słuchawki, kabel usb, płytke i jakieś instrukcje plus jeszcze jakąś karte (plastikową) na audiobooki.

 

To tak słuchawki... no nie są pierwszej jakości, co widać na pierwszy rzut oka. Widać na nich miejsca "zgrzewu". (Dźwięk później) Kabel od nich jest dosyć giętki. (bardziej giętki to tylko w philipsach jest). Dobrze leżą w uszach (jak na razie nie czuje zmęczenia)

 

Kabel usb to normalne usb z przejściem na te mniejsze. Całe.... 2....5....cm kabla :/. Normalnie za ten kabel to po gębie powinni dostać. Dobrze że mam kabel od T10 bo inaczej to do szafki bym musiał wchodzić. A tak mam odtwarzacz i kabel wyłożony na biurku...

 

Później napisze resztę nie mam już czasu

 

Płyta i instrukcja... no jak to płyta i instrukcja (przyznam się że tylko przekartkowałem...)

 

Odtwarzacz. Wykonanie na 4-. Średniej jakości plastik. Łączenia ok. Kwestia guzików jest dobrze rozwiązana. Dobrze mi się go obsługuje. Choć jak zwykle nie rozumiem po co funkcja AB ,reapet :/. Wyświetlacz wystarczająco duży :) O ładnym prawie równomiernym podświetleniu na niebiesko.(po prawej stronie widać jak świeci dioda) Widzimy na nim raczej wszystko co potrzeba czas utworu, stan baterii i wykonawce i nazwę utworu, numer pliku. i czy jest pauza czy play...

 

Dźwięk - Niestety odnosząc się do t10 na eq identycznym stwierdzam że dźwięk sansy nie powala. Jest taki jakby lekko przytłumiony na całej linii. Nie ma takiego dyznamizmu jak T10. Ale wydaje mi się że jak na odtwarzacz za tą cenę to gra dosyć dobrze. (nie mam do czego się odwołać :(.

Edytowane przez siwy_bos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Mam pytanko. Co sądzicie o TYM odtwarzaczu mp3/mp4? :) Bo chcę sobie sprawić jakiś fajny ale jednocześnie niedrogi (w związku z tym nie musi być firmowy- wiadomo marka=cena). Czy to nie jest jakiś byle syf? Może ktoś posiada takowy? Albo inny tej firmy?

Ewentualnie co innego byście polecili podobnego do tego w cenie ok. 200zł z pamięcią 1GB (ehh te ograniczone fundusze :( no ale cóż poradzić... :mur: )

Z góry dzięki za pomoc :oops:

Edytowane przez butt-head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Mam pytanko. Co sądzicie o TYM odtwarzaczu mp3/mp4? :) Bo chcę sobie sprawić jakiś fajny ale jednocześnie niedrogi (w związku z tym nie musi być firmowy- wiadomo marka=cena). Czy to nie jest jakiś byle syf? Może ktoś posiada takowy? Albo inny tej firmy?

Ewentualnie co innego byście polecili podobnego do tego w cenie ok. 200zł z pamięcią 1GB (ehh te ograniczone fundusze :( no ale cóż poradzić... :mur: )

Z góry dzięki za pomoc :oops:

To jest byle odtwarzacz mp4 <lol> czyli niczym sie nie rózni od innych.

Do 200zł to możesz szukac jakiegoś sandiska 1Gb - lepsze to niz mp4

albo irivera 512mb refuba (jesli lubisz ryzyko jakim jest brak gwary i odnownienie odtwarzacza to zyskasz naprawde dobry sprzęt na małą kase)

 

 

Powiem szczerze że te ceny na allegro iriverów troche mnie martwią, bo mój t10 dość szybko traci na wartości, chociaz z drugiej strony osoby z mniejszym funduszem nie sa skazane na nonejmy, mp4 itp.

Edytowane przez slasher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest byle odtwarzacz mp4 <lol> czyli niczym sie nie rózni od innych.

Do 200zł to możesz szukac jakiegoś sandiska 1Gb - lepsze to niz mp4

albo irivera 512mb refuba (jesli lubisz ryzyko jakim jest brak gwary i odnownienie odtwarzacza to zyskasz naprawde dobry sprzęt na małą kase)

Powiem szczerze że te ceny na allegro iriverów troche mnie martwią, bo mój t10 dość szybko traci na wartości, chociaz z drugiej strony osoby z mniejszym funduszem nie sa skazane na nonejmy, mp4 itp.

 

http://allegro.pl/item133254742_mp3_player...owislna_70.html

Ja bym bral to za taka kase. A jak nie to szukaj jakiegos refurba iRiviera. wystrzegaj sie tych odtwarzaczy MP4 z Allegro - takie goowno ze ciezko opisac.

Święta racja :) Świetny ten iRiver T10 ale 1gb drooogo :( Więc może kiedyś... chyba sobię kupie tego sandiska m240.

A co sądzicie o TYM sandisku?

EDIT:// a może TEN?

 

Który z tych trzech sandisków najlepiej kupić? :o

Edytowane przez butt-head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@butt-head

jeżeli chcesz 1gb i gwarancje to ja bym brał tego c140, mozna powiedziec ze to to samo co m240 tylko ma kolorowy wyswietlacz i nie jest badziewny z wygladu, troszke krotko trzyma na baterii, bardzo ciezko uzyskac te 15 godzin a raczej jest to nie mozliwe, w kwestii dzwieku to nie rozni sie zbytnio od m240 czyli jest sredniawy

@siwy bos

a-b repeat- to jest powtarzanie wybranego fragmentu utworu,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pol roku umiarkowanego uzytkowania rozpadaja mi sie sluchawki w Sansie e130, pomijam fakt ze musialem jacka wymienic, bo od noszenia w kieszeni sie spsulo (ale to standard chyba wszedzie)

 

PS

Ma ktos ta nowa wybajerzona sanse?

ceny sa juz znosne, interesuje mnie wersja 2gb

jak tam jakosc sluchawek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nich to refurb, więc weź tego z lepszą gwarancją i tyle...

Widziałem jeszcze - ale na licytację, nie na kup teraz - nowe t30 z usa w blisterze. Może warto się zastanowić? Ale to zależy, czy robi Ci różnicę czy nowy, czy odnawiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nich to refurb, więc weź tego z lepszą gwarancją i tyle...

Widziałem jeszcze - ale na licytację, nie na kup teraz - nowe t30 z usa w blisterze. Może warto się zastanowić? Ale to zależy, czy robi Ci różnicę czy nowy, czy odnawiany.

ok thx :*

A teraz pytanie @radio bo nie ma w nim w pl wersji, a jak wgram firmware rockbox to bedzie? albo amerykanskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie nieco innego pokroju ;-)

 

Kupilem ostatnio na allegro

odtwarzacz MP3 - Firmy Mpower

Cos takiego tle ze 512 MB - KLIK

 

generalnie sprzet jest okey - ma sporo Ciekawych funkcji itd

 

Jednak jesli chodzi o jakosc generowanego dzwieku to nie jest juz tak Super ... slabe basy ... i ogolnie dzwiek jakby lekko tepawy ...

 

Jednak domyslam sie ze jest to Kwestia Bardzo Lipnych Sluchawek dolaczonych do zestawu - bo sa one naprawde miernej jakosci

podpinalem pod kompa i testowalem - co potwierdzalo Slaba jakosc ich

 

ale do rzeczy ... chcialem je wlansie wymienic - nie stac mnie na cos drogiego -

a znalalzlem na allegro cos takiego KLIK

Warto to kupowac ?

 

ew jakies inne propozycje w nizszej kategori cenowej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wydaje Ci się, że w cenie 20zł lub mniej kupisz dobre słuchawki, kiedy przyzwoite zaczynają się od 50zł? Lepiej poczekaj, aż będziesz miał więcej pieniędzy.

Te EP-480 pewnie nie będą lepsze od Twoich - porównywałem je z Cresynami dołączanymi do iriverów - koszmar jak dla mnie [znajomy, który mał te ep, zapytał się mnie po przesłuchaniu, czy te moje można kupić gdzieś normalnie]...

Jednak domyslam sie ze jest to Kwestia Bardzo Lipnych Sluchawek dolaczonych do zestawu - bo sa one naprawde miernej jakosci

A ja myślę, że jest to wina zarówno słuchawek, jaki i odtwarzacza, ale wymiana słuchawek na pewno pomoże, tylko powinny to być w miarę konkretne słuchawki, żebyś odczuł wyraźną różnicę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item133959095_sennhe...super_cena.html

Zeby odczuc roznice, powinienes kupic przynajmniej takie. Mocny bas zapewnia ci sluchawki dokanalowe - np Koss Spark Plug czy Creative Ep-630, ale z drogiej strony ponoc dobry jest w nich tylko bas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo, te mx300 nie są złe, ale do ep-630 to im daleeeko...

 

EEee na tej aukcji są "OEM"?? A to nie podróbki jakieś??

MX 300 SĄ DOKŁADANE DO ODTWARZACZY IRIVERA, DLATEGO JAKO DYSTYBUTOR MAM MOZLIWOSC ZAKUPU TYCH SLUCHWEK W WERSJI OEM

Ciekawe jakich? I ciekawe dlaczego nie ma na nich logo iriver w takim razie? Może się mylę, ale nie wygląda to najwiarygodniej....

Nawet pomimo tego http://www.sennheiser.co.uk/uk/icm.nsf/roo...Open&print=

A tu piszą, żę dają 2 latka gwarancji na nie, a gość na allegro tylko 3 miesiące, hmm, zastanawiające.

 

Ja swoje kupiłem kiedyś w MM za 49,99...

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy to tylko w Erze :D. W zasadzie ten SanDisk, ale jego nie da sie wkladac bezposrednio do portu, dostajesz za to taki krotki kabelek ktory jest dosyc wygodny gdy masz zlacza USB z przodu obudowy. Reszta sie nawet nie interesuj.

Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...