Skocz do zawartości
MI4

Aster

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie śrdnie transfery mierzone na stronie www.numion.com/YourSpeed wynoszą około 625 kbit/s

to chyba w porządku wynik??? jak myslicie???

 

aha mam pakiet TwójDom czyli do 768 kbit/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: :o 625 kbit/s

 

Ech, ja tak samo mam Twój Dom, czyli do 768kbit/s, a tym testem jak pisałem, mam średnio 246 kbit/s :/

 

A wybrałeś "Measure websites in Poland, czy in World?" Bo dla Poland to mam też w granicach 630 kbit/s, ale to nie o to chodzi, bo przecież część tych testowanych stronek jest w zasobach WIX.

 

W sumie to już sam nie wiem, jak ściągam przykładowo drivery ze stronki ATI, to mam transfer rzędu 92 - 94 KB/s, czyli niby jest dobrze :mur:

 

Może faktycznie ten test jest z [gluteus maximus], znacie jakieś lepsze, w których dla Aster Twój Dom wychodzi rzeczywiście w przybliżeniu 768kbit/s dla zasobów całego internetu? :) Albo jakiś uniwersalny sposób, żeby sprawdzić, że rzeczywiście ten net przyśpieszył? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wybrałeś "Measure websites in Poland, czy in World?" Bo dla Poland to mam też w granicach 630 kbit/s, ale to nie o to chodzi, bo przecież część tych testowanych stronek jest w zasobach WIX.

a wiesz faktycznie mierzyłem na in Poland :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, mam asterka juz dobre 3lata, jestem nawet zadowolony z tychze uslug.

Mam jednak pytanie.

Siostra chce podlaczyc swgo zloma blaszanego do kompa, wiec chce podwyzyc lacze do TwojSwiat i podpiac drugiego kompa.....i tu schody

wiemz e podlacza ja pod moj modemik, tylko czy wtedy nie przewala to przez jakiegos huba z firewallem?

nie chce z jej powodu tracic mojego IP publicznego...czy daloby sie oba na active...i czy nie doplaca sie do tego?

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Czy może podać ktoś cennik, lub link do niego, ceny z astera. Może zmienie łącze... hmmmm.... z modemu na stałke....... I jak jest na Ochocie, może ktoś wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może podać ktoś cennik, lub link do niego, ceny z astera. Może zmienie łącze... hmmmm.... z modemu na stałke....... I jak jest na Ochocie, może ktoś wie

1462015[/snapback]

prosze bardzo: http://www.aster.pl/it_cennik.shtml

 

a tak wogole to polecam, tymbardziej ze znowu przyspieszaja od 1 czerwca :) maja chyba najlepsza oferte w warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dokladnie ktore bo nie sledze parametrow wszystkich pakietow, ale wiem napewno ze moj pakiet (twojswiat) przyspiesza w nocy z 1,5mbit na 2mbit:) i z tego co widze to chyba zlikwidowali juz podzial na sciaganie z "zasobow lokalnych" i "reszty internetu" we wszystkich pakietach.

zeby jeszcze kiedys upload zwiekszyli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

prosze bardzo: 1462379[/snapback]

Dzięki, pewnie nie długo będzie 10mbit/s :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do skorzystania z wyższych przepustowości konieczne jest chwilowe odłączenie modemu kablowego od zasilania w celu pobrania przez niego nowego oprogramowania z wyższymi parametrami. Modemy z nieaktualnym oprogramowaniem będą sukcesywnie weryfikowane i zdalnie aktualizowane przez służby techniczne ASTER.

no naprawde warto!! 2mbit juz smigaja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema mam acn twoj dom i chcialem zmienic ip z pryw na public ale kaze mi zabulic 10zl a pamiwetam ze bylo za darmo <_< i jaki mod emula jest najlepszy do tego lacza i pytanie z innej beki Grzechu_1990 ile amper ma twoj modecom na 12v i 3,3v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema mam acn twoj dom i chcialem zmienic ip z pryw na public ale kaze mi zabulic 10zl a pamiwetam ze bylo za darmo <_< ...

1479465[/snapback]

Teraz zmiana z prywatnego na publiczny jest odpłatnie. Ja używam eMule v0.44b Pawcio 5.15 AMD i śmiga całkiem dobrze:> Prawie tak jak kiedyś LSD :rolleyes: Ustawienia, możliwości: 96/16 (w dzień), 192/16 (w nocy), limity: bez limitu/12. Ale raczej nie zaobserwowałem, żeby szło na max łącza :) Mimo to jest to najlepszy klient jakiego testowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...