Skocz do zawartości
Crosis

R.o.s.e Online

Rekomendowane odpowiedzi

Siemkak wszystkich :D. Dawno nie zaglądałem zarówno tu jak i do gry ;]. Może ktoś powiedzieć co się aktualnie dzieje w grze? :D

 

A co do braku hacków w eRose to jakoś nie chce mi się wierzyć, skoro w iRose ledwo sobie radzą ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczoelm grac wczoraj ponowanie:)

i czy ktoś pamięta jakie cechy są najlepsze dla łucnzika?? bo wczęsniej grałem wojownikiem i łucznik to dla mnie wielka niewiadomoa

Edytowane przez Pure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze ludu! Dawno nie zaglądałem i nie grałem ale natrafiłem na necie na informacje że jakaś teraz BETA jest i że można się zapisywać do 21 września chyba i do tego też czasu można grę testować...Hmmm czyżby Gravity zbliżało się do wydania pełnego produktu, że czasy otwartej bety przeszły w zapomnienie? A te zapisy od 1 do 21 września to też trochę dziwne, nawet miecha ludzie nie pograją i nie potestują ale skoro doszło do tego to może rzeczywiście Gravity udało się naprawić błędy i wskrzeszą ROSE jako pełnoprawnego MMORPGa i zaczną na nim zarabiać...Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROSE EU Open Beta Extended

 

As a Halloween gift, GamesRouter announced they have extended the open beta period for ROSE till the 10th November 2005 and will still be giving 150,000 zulies plus 1 level increase for early payers (you will receive 150,000 zulies plus 1 level a the start of Pay2Play). Register review for an account and grab the open beta client.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam sie zarejestowac by grać w rose online .Bo gdy wpisyje IP czy ID jako nick i hasło wyskakuje mi USER ACCOUNT DOES NOT EXIST. Co to oznacza i gdzie dokładnie mam się zarejetowac by grać w ta grę.

proszę o pomoc;

gg: 1586650

e-mail: 666mateo@interia.pl

czy ta gra jest jeszcze darmowa czy płatna?

Edytowane przez 666mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem nie wam jak sie zarejestrowac do tej gry. Czy ktoś moglby mi pomóc.

1727210[/snapback]

:unsure: mam problem i pytanie czy ta gra jest płatna jak ma m ja uruchomic co wpisac tam gdzie jets ID niewiem czy user name (podany w rejestracji ) czy co PROSZE O POMOC!

mój m@il :

lalalal@op.pl prosze o kontakt !!!!!!!!!!!!!!!!

1727845[/snapback]

pomorze mi ktos zrobic tak zebym mogl grac bo za hoinke nie moge sobie poradzic. :unsure:  :unsure:  :unsure:  :unsure:  :unsure:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :unsure:  :unsure:  :unsure:  :unsure:

1728222[/snapback]

jak mam sie zarejestowac by grać w rose online .Bo gdy wpisyje IP czy ID  jako nick i hasło wyskakuje mi USER ACCOUNT DOES NOT EXIST. Co to oznacza i gdzie dokładnie mam się zarejetowac by grać w ta grę.

proszę o pomoc;

gg: 1586650

e-mail: 666mateo@interia.pl

czy ta gra jest jeszcze darmowa czy płatna?

1732188[/snapback]

Myslisz, ze jak stworzysz kolejne konto i jeszcze raz zapytasz o to samo, to ktos Ci odpowie... chyba nie tedy droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslisz, ze jak stworzysz kolejne konto i jeszcze raz zapytasz o to samo, to ktos Ci odpowie... chyba nie tedy droga.

1732281[/snapback]

Tylko że to nie ta sama osoba. :P

 

Ja bym proponował poszukać sobie innej gry. To w jaki sposób twórcy tej gry traktują graczy jest po prostu żałosne, nawet można dojść do takiego wniosku, iż Gravity chce mieć jak najmniej graczy.

Kto grał wcześniej w ROSE, albo kto czytał wcześniejsze strony tego topicu, może wyrobić sobie o tym zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to nie ta sama osoba. :P

 

Ja bym proponował poszukać sobie innej gry. To w jaki sposób twórcy tej gry traktują graczy jest po prostu żałosne, nawet można dojść do takiego wniosku, iż Gravity chce mieć jak najmniej graczy.

Kto grał wcześniej w ROSE, albo kto czytał wcześniejsze strony tego topicu, może wyrobić sobie o tym zdanie.

1732435[/snapback]

Daje glowe, ze to ta sama os. (zmienne ip to zasluga neo).

Dziwnym trafem zaklada konta jedno po 2gim, pyta tylko o to samo i 1 post w profilu... dobra nvm. ;]

 

 

Co do rose, to nie wystarczy konto na stronie producenta, trzeba sie jeszcze tutaj zarejestrowac. Jest to wlasnie ten system pay2play.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych co mieli problem z rejestracją .

Ból ustąpił gdy zamiast wklejania hasła przepisanego z maila wklepałem je z klawiatury.

I chyba jest na stronie rejestracji info o tym problemie.

Mea Culpa z jezyków znam tylko polski i to kiepsko, ale myślę , że ta uwaga niektórym pomoże.

Do zobaczenia w ROSE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrejestrowałem sie na tej sronie i co dalej

nic tam nie było o passwordzie i ID.Przyszedł e-mail i co dalej.

A w którym miejcu zarejestrować sie u priducenat .Proszę dokładnie opisać

proszę o kontakt na gg:1586650 by ktoś mną pokierował krok po kroku z rejestracją proszę

Edytowane przez 666mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was wielką prosbe <_< nie moge sie zarejestrowac ! :mur: a robie wszystko zgodnie z instrukcjami jak by ktos byl chetny mi pomoc zapraszam na gg: 2318669 aha i jeszcze jedno widze ze jest tyle odpowiedzi w tym topicu moze powinnismy zrobic jakies forum o RO? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z kolei inny problem :P gram w Rose Online troche, mam lvl 28 i job soldier, i nudno mi sie zdobywa levele bo nie znam zadnych polaków ktorzy graja w ta gre... szukalem w grze ale nikogo nie spotkalem, i mam prosbe do grajacych: kto ma ten sam problem albo nie chce sam biegac po swiecie rose niech napisze swoj nick albo napisze do mnie ( moj nick: WoNek). Z gory dzieki, a z ta rejestracja to moge Ci pomoc :P bo tez mialem jeden problem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w to ostro graliśmy, był nawet swego czasu klan Tweak.pl. Zresztą nie tylko w tym klanie byli użytkownicy z Tweaka. Najlepszy klan PathFinders, w którym był między innymi zysiek (pozdrawiam :) ) konkurował z najlepszymi klanami z poza Polski.

Wszystko się sypnęło, jak się okazało jak Gravity traktuje beta-testerów i gdy pojawiły się po resecie hacki i cheaterzy. Gravity nic nie zrobiło, aby to poprawić (chyba pojechali na urlop ;) ). Przyjemność z grania wtedy była żadna, bo każdy kto chciał mógł mieć cheatowane kamyki, a nawet unikatowe przedmioty. Po prostu gra była bez sensu, a szkoda bo potencjał miała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm :] szkoda...ja sobie teraz gram...:P chodze i zabijam potwory cos dla odmiany...zaraz sie konczy beta test :] bedzie trzeba placic :P jesli niewiele to bede grac dalej :] a to najlepszy sposob na cheterow :D no a jak narazie nie widzialem ich :P pewnie dlatego ze nie gralem PvP, a jak narazie dalej szukam polskich graczy :] mam nadzieje ze kogos znajde :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może odświeżymy trochę temacik,

dzisiaj przypomniałem sobie o R.O.S.E, pamiętam że grało się suuuper :)

 

Tak więc ma ktoś info na temat dostępności gry ? Ciągle jest za free ? Jak wygląda sprawa z serwerami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...