Skocz do zawartości
Crosis

R.o.s.e Online

Rekomendowane odpowiedzi

Gralem na 2 serwerze ale ani jednego polaka nie widzialem :( Ktos z forum by sie przydal, razem by latwiej bylo :) W razie czego GG - 4318744.

 

 

Co to znaczy Eceeded przy Channel 1 ?? Pogralem, wyszedlem i teraz pisze ze nie moge juz tutaj grac :|

Edytowane przez Kwiecień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jak wybierzesz channel 1 2 czy 3 to jeden pies to chyba ten sam serw tylko polaczenie przez rozne ... ; P Wiec swiat jest 1 ; ] A jak ci cos psize na jednym to sie lacz przez drugi i juz ; P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na których serwerach gracie? Bo na 3 głównie polacy grają.Sa też 2 polskie

klany pierwszy to luna wariors a drugiego nazwy nie znam.

Moja postać to SerwusPL

lvl :22 job: muse

na stronie www.mu.xp.pl jest forum rose i innych mmorpg tylko narazie przenoszą tą strone na inny

serwer i chwile potrwa zanim znowu ruszy

Edytowane przez serwus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bylem w luna warriors ale zrezygnowalem (sam zrezygnowalem!!!!)

wogule to juz mie sie ta gra troche zaczela nudzic:((

 

Mozemy zalozyc swoj klan:))

tylko 3a nazbierac 1kk

ale to nie problem zrobi sie ściepe i bedzie

Edytowane przez Fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buc: cannony to jakby nie patrzeć bronie prochowe ;) więc są dla dealera.

solider używa generalnie tego co wymaga tylko str ( miecze 1-2h , topory , bronie drzewcowe ) ewentualnie może też tzw bronie podwójne (czyli 2x 1h) ale :

1. nie ma dla nich dobrych skilli ( a na officialu napisane że solider to świetna postać do takich broni , znacznie lepszy już jest hawker)

2. dmg tych broni zależy w przybliżeniu 50% dex / 50% str

 

no i jeszcze są kusze. ale to chyba pomyłka bo hawker wymiata na łukach.

 

fidel:

fakt , jak już się dobije powiedzmy 35lvl ( ja obecnie mam 38) to exp leci strasznie wolno :/

no ale ja obrałem strategię:

idę do junion , biorę questa od unii ( zabicie 30moldy / 17 prosiaków) idę ich rozwalać ,wracam po nagrodę ( w sumie jakies 6k expa i 4 punkty unii) i powtarzam :) stworki dość proste do zabicia a i zgarnia się jednocześnie punkty unii/expa ;)

(a punkty unii hmm najpierw myślałem o backshield za 150 pu / 24def i chyba 17dodge ale wymaga 70lvl , więc chyba wezme carta za 180 pu i wymagania 50lvl )

 

odnośnie guildii , to druga polska to Pathfinders.

o założeniu nowej... podstawowy problem : kasa , kasa ,kasa

nie stać mnie teraz na składkę nawet 100k :/ ( obecnie mam jakieś 50) a o milionie już nie wspomnę , ale jakby co to chętnie bym się pisał na gildię( w sumie to chciałem / chcę się przyłączyć do jakiejś obecnej ale nie ma miejsc )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te exceeded to znaczy że servy są na maxa wypełnione chyba :]

ja jak tak mam to poprostu zamykam gierkę i uruchamiam ponownie , logowanie i sprawdzam... po kilku próbach w końcu któryś się zwalnia i można już wejść. nie zdarzyło mi się żebym odpalał gierkę więcej niż 6 razy , więc trochę cierpliwości a zostanie ci to wynagrodzone ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram od kiedy Fidel zalozyl topic na temat tej gry :)

obecnie jestem dealer 28 lvl, umiem zrobic pierwsze skrzydelka, wiec jak co to moge po kolezensku stworzyc takie cudo ;)

kupuje tez z rabatem kiwi i inne takie jakby kto chciau :). gram pod nickiem "RudyPL", mozna dodac do friends i szukac pomocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu update:((

ja chce skrzydelka:))

jakie potrzebujesz materialy zeby je zrobic??

i ile za nie chcesz

 

a i jeszcze jedno jakie parametry maja te skrzydelka:))

Edytowane przez Fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczołem grac z 4 dni temu i mam 24 lvl , Soldier.

 

Mam pytanko czy ktos wypełnil zadanie z Crystal Key- to znaczy zabił King Woope??

 

Ja cały czas probuje ale duzo ludzi stara mi sie "pomóc" i wychodzi wielka kiszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczołem grac z 4 dni temu i mam 24 lvl , Soldier.

 

Mam pytanko czy ktos wypełnil zadanie z Crystal Key- to znaczy zabił King Woope??

 

Ja cały czas probuje ale duzo ludzi stara mi sie "pomóc" i wychodzi wielka kiszka.

1243522[/snapback]

 

no ja teraz bede usial sie za niego ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>. tylko ze zadko sie pojawia na planszy i zaraz pelno ludzi sie zlatuje.

 

gram troszke i jestem narazie soldierem na lvl 13:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja teraz bede usial sie za niego ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>. tylko ze zadko sie pojawia na planszy i zaraz pelno ludzi sie zlatuje.

 

gram troszke i jestem narazie soldierem na lvl 13:)

1243541[/snapback]

No to mozesz miec problem bo on jest naprawde dobry.

Ja bym pewnie ledwo dał rade.

 

Tak samo z tymi Queen Bee Bee, musze 4 zabic ale :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy ktos wypełnil zadanie z Crystal Key- to znaczy zabił King Woope??

 

Ja cały czas probuje ale duzo ludzi stara mi sie "pomóc" i wychodzi wielka kiszka.

1243522[/snapback]

z tym jest niezly balagan, jak tylko wyskoczy king to wiara sie rzuca jak glupia ....

okrzyki KINGGGG i wszyscy go leja

a zeby dostac crystal key to musisz go zabic sam indywidualnie !!!!!!!!!!!!!

nikt nie moze Ci pomagac bo keja nie bedzie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja kinga ubiłem :P , spawnuje się w dwóch miejscach , imo łatwiej go dorwać po wschodniej części miasta( drugie , bardziej oblegane miejsce to przy wyjściu z zant , w stronę pustyni), i wydaje mi się że najważniejsze jest aby zadać pierwszy trafiony cios i ostatni ( ale tego pewien nie jestem, co do pierwszego tak , bo wtedy np itemy liczą się jako tego co zaatakował - podpieram to tym , że jak robie inne questy gdzie się zbiera itemy ze stworków i pierwszy zaatakuje to nawet jak ktoś mnie zksuje to często dostaję tego itema), odnośnie skrzydeł... wolę backshieldy ; ) znacznie więcej defa a dodge podobny , 50 speeda... no to średnio 10% szybsze chodzenie , przydatne , ale nie niezbędne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...