Skocz do zawartości
kucyk

Epox 9nda3+

Rekomendowane odpowiedzi

Wejdź na XS i wpisz 9nda3+. Jest tam zaledwie pare tematów, nie ma wiele przeglądania. Jak chcesz coś dokładniej to odezwij sie potem na priv.

 

Myślałem ze problem dotyczy tylko kości 512mb....

 

PS. Przez dłuższy czas mialem stabilnie 290x9 a teraz już nie mam, k.u.r.w.d.e. jak ja nienawidze tego w amd :mur: :mur: :mur:

Edytowane przez Adasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he he tak czytam wi śmiać mi się he he he z tym HTT he he he każdy pisze co chce :-P

Wpadnie jakiś niedomyślny i niebędzie wiedziaŁ o co chodzi he he he

 

HTT to jest magistrala procesora

HT to jest... też magistrala chipsetu ?? :blink: ... hmmm zapomniałem :D ale można regulować do x5 he he he

(u mnie jak podkręcam procka to komp niechce wstać jak mam x5 a na x4 chodzi bez problemowo :-) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he he tak czytam wi śmiać mi się he he he z tym HTT he he he każdy pisze co chce  :-P

Wpadnie jakiś niedomyślny i niebędzie wiedziaŁ o co chodzi he he he

 

HTT to jest magistrala procesora 

HT to jest... też magistrala chipsetu ??  :blink: ... hmmm zapomniałem  :D ale można regulować do x5 he he he

(u mnie jak podkręcam procka to komp niechce wstać jak mam x5 a na x4 chodzi bez problemowo :-) )

1264280[/snapback]

kee ?? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie mam takie pytanie do was napaliłem sie na ta płyte prosze napiszcie mi czy jest warta tego by ja kupic ja nie bede zylowal tak procka jak wy ja sie zadowole 2200 pamieci chce kupic geli CL2,5 nie jestem zapalonym overclockowcem :)

ale chce miec dobra i stabilna plyte z mozliwosciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątpisz w jej stabilność i jakość <_<

 

jak by nie te fiksujące dzielniki to kazałbym Ci w podskokach pędzić do sklepu, ale jak nie kręcisz ostro to nie będzie to miało żadnego wpływu, dopiero powyżej 2500MHz zaczynają się schody u mnie...

 

jak nie poprawi tego jakiś nowy bios to się zastrzele, przecież nie pójdę do sklepu tego reklamować, bo nikt mi tego nie uzna, co powiem - proszę pana - nie chodzi na 2700?...

 

<_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem podobne problemy do Twoich to tyle.Jutro oddaję mobo spowrotem.Nie zrobiła na mnie zadnego wrazenia(nie gorsze wyniki mam na swojej MSI z podpisu wiec po co przepłacać.

p.s. proca miałem nieglupiego 3000+ 2,64GHz 1,5Vcore ale co z tego <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zdejmowałem wialni z chipa ale mobo w wer. 2.1.

SpiderMAN ok. jestes zadowolony to dobrze.Przepustsowosc ponizej 7000 w Evereście jednak nie powala na kolana.Sek w tym ze nie wykorzystujesz tej plyty w 100% puszczajac pamiatki od 166 w gore.Nadejdą E0 to wtedy sie zacznie.Z kolei w moim przypadku nie wykorzystam do cna moich A-dat wiec nie dla mnie ona .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zdejmowałem wialni z chipa ale mobo w wer. 2.1.

SpiderMAN ok. jestes zadowolony to dobrze.Przepustsowosc  ponizej 7000 w Evereście  jednak nie powala na kolana.Sek w tym ze nie wykorzystujesz tej plyty w 100% puszczajac pamiatki od 166 w gore.Nadejdą E0 to wtedy sie zacznie.Z kolei  w moim przypadku nie wykorzystam do cna moich A-dat wiec nie dla mnie ona .

1267932[/snapback]

Czlowieku, jakbym mial lepsze pamieci to bym wykorzystywal... Chyba widzisz, ze jade na hynixach... na 260 MHz, a to juz jest very good, lepiej niz 275 Mhz ktore one max pojechaly, ale na znacznie gorszych timingach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wybor padl na Epoxa, wczoraj w pracy troche go meczylem 3000+ @ 290x9 1.6v HTT3 /133 slabe pamiatki i wyzej nie idzie.

Wyszlo 2610 z 3000+ powiedzmy ,ze calkiem spoko ale nie wystarczajaco :P kiepski wybor prockow seria 0450PM...czy jakos tak pozniej sprawdze dokladnie..No wiec zapuscilem PS2004 na nocke , przychodze dzisiaj do pracy i wsio stabilnie,morda sie ucieszyla :D,, windoza zassana, @ od Billa z serialem i mysle ok , instaluje 1289, dlugopis w łape i reset na nozkach, pstryk plyta sie wylaczyla i juz qrwa nie startuje :(((( zero reakcji trup na maxa, łudze sie jeszcze ,ze moze jak odlezy jaks czas to ruszy, a myslalem,ze sie pobawie w domku przez week, jak cos to jedzie dzisiaj do reklamacji a ja zajme sie przerobka WC :)

 

Pozdroofka ..chlip chlip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka masz wersje mostka wiesz? Który tydzień etc...

1267748[/snapback]

Sprawdze to, jak zakupie jakis radiator na mostek, bo ten cooler wyje w nieboglosy...

 

To było pytanie do Spider'a, Twoje mobo mnie nie interesuje, po co mi to jak i tak nie działa ?  :lol:  :blink:

1268604[/snapback]

LOL :D :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde co Ty jakis niekumaty jestes?

 

LOL - odnosił się do sytuacji, Spider nikogo nie nazywa lolem kurde no.

 

Czytanie ze zrozumieniem to po[gluteus maximus]da (szczególnie na allegro ehh)

Edytowane przez Adasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co powiecie o Epoxie 9NDA3J?? jaka jest różnica między nim a 9NDA3+?? Teraz mam MSI K8T Neo2 od czwartku i mi się non stop wyłącza komp:( więc kumpel powiedział że w poniedziałek ją weźmie i we wtorek da mi innej fimy:) ale neistety płyta maks do 400zł no i musi być na agp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...