Skocz do zawartości
venepl

Chlodzenie Amd 64

Rekomendowane odpowiedzi

tak.... hehe z exttreem oc potrzebne bedzie.. mam zalozone juz radiatory pamieci grafy.. wszytko oblepione... mostek polnocny tesh... HYHY zobaczymy jak pojdzie plyte juz mam... aha apropo do kolegi q3Jarz4b mam drugiego amd w domu.. wiec troche sie znam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że rozumiem kogoś kto pragnie absolutnej ciszy a jeszcze do tego dobrych wyników w podkręcaniu

,z wskazaniem na to pierwsze.

U mnie naprawde temp. 38-43 stopnie jest do przyjęcia a chałas generowany przez wiatraczek BOX-owy jest niewielki -- więc po co wydawać siano???

p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do płyty MSI K8T Neo2 Platinium jakie proponujecie chłodzenie na 3000+ Winchestera ? Ja mysle nad Pentagramem 100CU lub 120CU ( lecz niewiem czy wejdzie ) albo Zalmana 7700B ALCU ? chodzi Mi oto zeby jak najlepiej chłodził procek po podkręceniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam Thermatake CoolTower 112.

 

Wiem, że dużo kosztuje ale ludzie kupują ZALMANY i jest OK.

Nie powiem jestem więcej inż zadowolony w stresie na moim konfigu

mam 42C(idle 35, 31 no o/c), z wszystkimi wemntami puszczonymi na minimum.

 

Jest tak jak miało być cicho i stabilnie.

Jak ktoś się boi zamontować taki ciężar

to w podpisie mam link do mojej konfiguracji

z fotkami jak to wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

venepl ty i te twoje extreme OC , ROTFL , ty nie potrafisz odroznic poboru pradu procesora dzialajacego w technologi Q&Q od dzialajacego stresie bez Q&Q , jak masz juz jednego AMD w domu to sie znasz ?? pewnie masz go na socket A , no a s939 i socket A to prawie to samo prawda ?? ROTFL

glowa peka jak sie czyta takie bzdury osob twojego pokroju i twojej arogancij ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem mojego w wersji OEM, więc i tak musiałem dokupić coś do chłodzenia.

Najpierw Freezone Q80 Al-Cu - idle 31 stopni stress 38 stopni

Trafiła sie okazja i zmieniłem na Freezona 100 Cu - idle 30 stopni i stress 36 stopni

Ten pierwszy kosztuje koło 40-50 pln

Ten drugi koło 90-100 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj linka z nim :D zobaczymy co ciekawego... ojciec jedzie w niedziele do niemiec to chyba jakiegos zalmana i inne capne i zrobie test ogolny :)

 

aha najpier wsparwdze jak sie kreci moj nowy amd64 pozniej pomysle o Wc bo 300 zl to troche duzo jak na chlodzenie czegos co nie nazywa sie prescot :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeehhhh ludzie... no smieszne jest chyba to forum troche... skoro nie ma tu intelgietnych ludiz tylko : "smark "idota" "lamer"... TAK ODNOSICIE SIE DO WSZYTKOCH MLODSZYCH FORUMOWYCZOW?? " a moze pamietacie jak mieliscie 15 lat czy 17 jak was traktowali?? ehehhehe zapomnailem wtedy nuie bylo komputerow... no niestety malo obeznani z poprawnym zachowaniem i technologia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeehhhh ludzie... no smieszne jest chyba to forum troche... skoro nie ma tu intelgietnych ludiz tylko : "smark "idota" "lamer"... TAK ODNOSICIE SIE DO WSZYTKOCH MLODSZYCH FORUMOWYCZOW?? " a moze pamietacie jak mieliscie 15 lat czy 17 jak was traktowali?? ehehhehe zapomnailem wtedy nuie bylo komputerow... no niestety malo obeznani z poprawnym zachowaniem i technologia ;]

1239125[/snapback]

:mur: :mur: :mur: :mur:

nie no sory czytam sobie wszystkie posty i szczerze musze powiedziec ze sprawiasz ( przynajmniej dla mnie ) wrazenie dzieciaka, ktory sie dorwal do kompa kupionego przez rodziców i wydaje ci sie ze wszystko juz wiesz najlepiej.

 

Forum nie jest śmieszne ...wszystko zalezy od tego jak sie zachowuja ludzie, jezeli niektórzy( bez urazy ) robia z siebie pośmiewisko to tak wychodzi... moge sie zalozyc ze nastepny twoj post bedzie w stylu:" Mo wlasnie jak sie ludzie zachowuja a wy sie zachowujecie....."

 

Z tego co piszesz sam nie wiesz co chesz i co ci jest potzrebne ..ale wszystko wiesz ( wiem wiem troche glupio to brzmi ale nie mialem pomyslu jak to inaczej napisac :lol: ) a i jeszcze jedno blagam uzywaj opcji EDYTUJ i poprawiaj bledy jakie robisz bo tego sie nie da czytac az oczy bola..... :wink:

Naczytałes sie ( albo i nie ) o A64 i musisz go miec, ublagales starych i ci powiedzieli ze kupia... Najzabawniejsze jest to ze zachowujesz sie jakbys wszystko wiedzial na temat s939 -moze i masz amd( kto cie tam wie )- ale slotA, socketA roznia sie nie tylko nazwa od s939 uwierz nam :wink:

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...