Skocz do zawartości
dani_london

3 Obudowy Antec! 2x Solution & 1x Sonata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Mam okazje kupic nastepujace obudowy Antec-a

Antec Solution SLK 3700 BQE za ok 300 zł Opis TU

Antec Solution SLK 3700 AMB za ok 240 zł Opis TU

Antec Sonata Midi Tower in Piano Black Trupower 380W Psu za ok 450 zł Opis TU

Którą polecacie?Mam jeszcze pytanie odnośnie zasilaczy dołaczonych do tych obudów czy dadza rade na konfiguracji z opisu?

Edytowane przez dani_london

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jakies chwilowe problemy ze stronka komputronika (niby uaktualnienie robia).

Ale jesli chodzi o budowe Anteca, taka w nieco przyblizonej cenie (drozsza, bo ok 380zl), to mi sie niesamowicie podoba Performance AMG 1000

Jakbym mial tylko kase to wybor by padl na ta wlasnie! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie te obudowy są dużo droższe niż ty piszesz więc nie wiem o ćo chodzi jakby, ale ja jestem napalony na tą (wersja "jajko", bo ta druga jak lodówka  ) i tą bym brał na twoim miejscu (na swoim również  )

No wiem ze sa drozsze ale ja moge miec za taka cene jak napisałem ,wiedzialbys to gdybys przeczytal post dokladnie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami to kwestia gustu a czasami opini innych!W takich obudowach nie tylko wyglad jest wazny ale przede wszystkim funkcjonalnosc jakosc wykonania itp!To moje zdanie a ja chyba tez wybiore Solution czarną ale fajnie by bylo jakby sie wypowiedzieli uzytkownicy tych wlasnie bud!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starczyloby jakbys poszukal opinii o chiefach midi. To praktycznie to samo.

 

Ja sam w swoim drugim konfigu mam chiefa dragona bigtowera i jakosc wykonana jest b. dobra. Nie jest to poziom Cooler Mastera Stacker'a ale i tak to sa budy tip- top.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...