Skocz do zawartości
zwierzak_krak

Chello Znowu Przyspiesza

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze dobrze niech nakrecaja spirale...:wink: moze aster tez podniesie :)

 

a tak powaznie, to pewnie robia to z okazji zblizajacego sie wielkimi krokami 22% vatu na net, ze niby drozej - ale szybciej... zalosne... niech lepiej obniza ceny o te 22% co by nam rachunki nie wrosly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze dobrze niech nakrecaja spirale...:wink: moze aster tez podniesie :)

 

Aster zareagowal jakos na wczesniejsze przyspieszenie chello ? ( plus 3Mbit, classic 1,5Mbit, light 0,5 Mbit )

A na to jeszcze wczesniejsze zareagowal ? (tez w roku 2004 - classc przyspieszony do 768kbps a plus do 1 Mbit)

 

Na ostatnia zmiane Chello chyba Aster nie zareagowal, na wczesniejsze przyspiesznie chello z poczatku 2004 chyba cos tam zareagowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo fajnie ze z nowu przyspiesza.... tylko lipa ze $$ podrosnie i limity pozostaja bez zmian :| to troche glupie bo np jak mam 25gb limitu i jak teraz bedzie 2MBit to mozna nawet w ciagu tygodnia wyczerpac :| (przy w miare normalnym uzytkowaniu)

1234596[/snapback]

jak sie barzdo chce to mozna w ~28 h wyczerpac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chello przyspiesza... ale co z tego jak jakos transfery nie sa zaciekawe u mnie :( Z torrenta leci mi po 10-20 kilo a np z dc 5-10, owszem czaem leci 180-190 ale czesciej idzie mi ooo wiele gorzej :(

1238195[/snapback]

A co ty myslisz ze z kazdego zrudła bedziesz sciagał max łacza.Zaloguj sie jesli dasz rade na dobra strone z torrentami i zobaczysz jak ładnie smiga.Pozatym ludzie maja tak nieraz nawalone "syfow"(trojany,wirusy) i dziwią sie ze strony wolno sie owtieraja lub ze wolno sie sciaga i zwalaja wszystko na łacze.PODSTAWA TO DOBRE ZRUDŁA DO SCIAGANIA Edytowane przez zwierzak_krak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo tylko jak moje chello mialo 768 kb/s to zassysalem z maxymalnym transferkiem przy takim laczu a gdy podniesli na 1.5mb to chodzi mi gorzej niz wersja light :blink: a ze stronek to zawsze leci dobrze tylko ile mozna zassyac ze stronek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawia wyglada nieco lepiej tzn realny transfer mam 190 kB/s (czyli w zasadzie obiecane 1,5 Mbita) upload natomiast 31 kB/s.

 

Natomiast przyspieszenie do tych 2Mbit/384kbps ma byc do konca maja. Tylko nowi usersi chello maja ta predkosc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, co to jest port P2P? Nowosc jakas?

1395425[/snapback]

ROTFL.

 

P.S. Nie lubie sie ladowac po ang. ale tym razem nie wytrzymam: "Stateful inspection rocks yer nutz!". Tylko czekac, az TPSA zrobi to samo, przygotuje pare filtrow i zagotuje wszystkich swoich klientow, zwlaszcza tych z umowami na 2 lata (Neo 2048 w "promocji"). Bo poki co za rozowo to wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Nie lubie sie ladowac po ang. ale tym razem nie wytrzymam: "Stateful inspection rocks yer nutz!". Tylko czekac, az TPSA zrobi to samo, przygotuje pare filtrow i zagotuje wszystkich swoich klientow, zwlaszcza tych z umowami na 2 lata (Neo 2048 w "promocji"). Bo poki co za rozowo to wyglada.

1423655[/snapback]

No nie wiem :wink: Co do "spi" to nie bylbym tak optymistycznie nastawiony z tego wzgledu, ze w przeciwienstwie do blokowania portow wymaga duzo wiecej czasu procesora na routerze.

Dlatego mysle, ze o ile ta metoda sprawdza sie dosc fajnie lokalnie, to nie da sie jej w tak prosty sposob zaaplikowac na wieksza skale, a jesli nawet to pewnie wymagaloby to troche inwestycji w sprzet (no a teraz w tpsa szykuja sie te zwolnienia itp. wiec wiadomo jak jest :wink: ).

Swoja droga, czy znasz jakiegos popularnego provider'a (nie koniecznie w Polsce), ktory stosuje "spi" na szeroka skale? (chetnie sie dowiem, jakby co :wink: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...