Skocz do zawartości
marek.t

Opłaca Się?

Rekomendowane odpowiedzi

,opłaca się wymienić Bartka 2500+ który podkręca się na 2300mhz około z napięciem 1.8V i ma zablokowany mnoznik na T-breda 2000+, który chodzi na 2300mhz ze standartowym napięciem i ma odblokowany mnoznik, wydaje mi się , że ten drugi ma dużo większy potencjał OC, jak myślicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze i sobie myśle bo widze że Ty masz AXP-M 2500+ 1.45V.... i żeby na 2300MHz chodził to musisz dac mu 1.8V! Ja zatem mam AXP-M 2500+ 1.65V i na 2500MHz chodzi na 1.6V :) I coś mi się wydaje że te 1.65V lepiej się kręcą, bo jeśli dam prockowi 200x9.5 czy 133x14 (standart) to procek chodzi na 1.4V!

 

Oczywiście mowa o stable itepe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze i sobie myśle bo widze że Ty masz AXP-M 2500+ 1.45V.... i żeby na 2300MHz chodził to musisz dac mu 1.8V! Ja zatem mam AXP-M 2500+ 1.65V i na  2500MHz chodzi na 1.6V :) I coś mi się wydaje że te 1.65V lepiej się kręcą, bo jeśli dam prockowi 200x9.5 czy 133x14 (standart) to procek chodzi na 1.4V!

 

Oczywiście mowa o stable itepe

1245129[/snapback]

 

nie, nie ja nie mam mobile, mam zwykłego bartona tylko obnizyłme mu napięcie na 1.45V, dziwne że do FSB 200 potrzebuja az 1.75V skoro na FSB 166 chodzi na 1.45V :blink:

 

opłaca się tego bartka wyminić na tego t-breda??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie masz wiecej cachu a dodtakowe 100 mhz raczej nie wiele Ci da ;]

1245244[/snapback]

 

ale czy ten cache tak dużo daje?? no nie wiem czy 100, jak mnożnik jest odblokowany to na moim solteku bym powalczył o wysoką szynę i później jeszcze zostaje mnoznik, więc w sumie rzecz biorąc to by mogło być z 2500-2600mhz a na bartku tylko okoo 2300mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez wc 2,5-2.6 raczej ciezko mobo tez nie masz doskonalem na forum bylo kilka sztuk chyba co tak biegaly ... raczej watpie zeby Ci sie udalo tak oc

a cache zawsze to niby cos daje ...ale decyzja nalezy do Ciebie moze porzycz go na dzien :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie masz wiecej cachu a dodtakowe 100 mhz raczej nie wiele Ci da ;]

1245244[/snapback]

 

co Ty gadasz , roznica tak samo taktowanych prockow ( t-berd i Barton ) to w zaleznosci od testow od 1 - 4 % :?

a w niktorych zadaniech T- berddzik pogoni bartona ( pewnego rodzaju paradoks , gdzies byly na forum testy )

 

wiec imo oplaca sie wymieniac , chociazby z powodu odblokowanego mnoznika ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez wc 2,5-2.6 raczej ciezko mobo tez nie masz doskonalem na forum bylo kilka sztuk chyba co tak biegaly ... raczej watpie zeby Ci sie udalo tak oc

a cache zawsze to niby cos daje ...ale decyzja nalezy do Ciebie moze porzycz go na dzien :?:

1245272[/snapback]

 

moge pożyczyć go na dzień, ale te zdejmowanie collera później znowu zdejmowanie, jak już go wezmę to raczej na dłuższy czas

 

 

Pieta(lania) myślę dokładnie tak samo jak Ty :wink:

 

a kompa używam głównie do gier i neta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co Ty gadasz , roznica tak samo taktowanych prockow ( t-berd i Barton ) to w zaleznosci od testow od 1 - 4 %  :? 

a w niktorych zadaniech T- berddzik pogoni bartona ( pewnego rodzaju paradoks , gdzies byly na forum testy )

 

wiec imo oplaca sie wymieniac , chociazby z powodu odblokowanego mnoznika ...

1245289[/snapback]

pokaz mi test gdzie z takim samym taktowaniem t-b goni barta :?:

a teraz patrz prosta mata liczymy wzrost wydjanosci 0.1:2.2ghz=4.5% i teraz jeszcze raz przeczytaj to co napisales ... nie powiem roznica po byku ;] i jeszcze i powiesz ze zauwazysz roznice pomiedzy 2.3 a 2.4 ghz w grach albo w sytemie to jestes masta, w pogramach inzynierskich obrobka grafiki moze ale bardziej sie bedzie mem liczyc i mobo nie proc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...