Skocz do zawartości
secoh

Quake

Rekomendowane odpowiedzi

o ile pamietam to to bylo maxplayer albo maxclients... uzywaj tabulatora np wpisz "cros" nastempnie wcisnij tab i ci sam dokonczy... a moze to dopiero w qw dodali?... sprawdz...

co do darmowosci q1 to jest tylko opublikowany kod zrodlowy, jedynka nadal niejest za free a co dziwne dwujka tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, mam winquake, ale teraz jak zrobic zeby kozystal z opengl jak glquake i voodoo :)

 

ps. i sorki za lamerskie pytania, ale wlasciwie to w gry wogole nie gram, kiedys pogrywalem wlasnie w q1 i chce sobie przypomniec te czasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sciagniesz samego glquake powinno dzialac ,a jesli cos o glide czy voodo sie bedzie burzyzl- mskasuj z katalugu quake plik (no wlasnie tylko jak sie ten plik zwal nie jestem pewny - glide.dll , opengl .dll albo jakos tak, korzystały z niego stare , poczciwe voodoosy..) a do tego glquake winquake nie jest potrzebny (z tego compamietam ,a ostatnio pamiec DZIWNE figle mi płata..:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że nie mogę odpalić gry pod czystym Open GL, bo wywala mi komunikat o braku glide 2.x, czyli gra szuka sterownika dla 3DFX. Jak to obejść?

 

I jeszcze jedno pytanie- jaki jest najbardziej zaawansowany graficznie mod do gry? Jest jakaś znacząca konkurencja dla Tenebrae? ( nie byłem w temacie Quake od b. dawna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie smiga na radku i o nic sie nie pluje

mam tylko opengl32.dll w katalogu z q, ale i bez tego dziala bo chyba sobie z windy bierze.

 

jak chcesz pobiegac na nq to sciagnij sobie np fitzquake'a, a jak chcesz qw to albo mqwcl, albo fuhquake

 

jesli chodzi o konkurencje to tak ladnie chyba nic nie wyglada ;) chociaz moge sie mylic bo akurat tym sie za bardzo nie interesowalem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem chłopaki !

Ostatnio wzięło mnie na poskładanie starego kompa (AMD k5 75MHz, 49MB EDO, S3 Virge) z myślą o jego podkręcaniu (ciekawi mnie do ilu podciągne pentiuma (75MHz), a do ilu k5), ale walić to bo nie w tym rzecz :P . Do testów chciałem użyć Quaka I, ale nie wiem w jaki sposób zrobić, żeby pokazywał mi ilość FPS'ów. Szukałem komendy, ale żadnej takiej nie znalazłem.Byłbym wdzięczny za komendę (jeżeli istnieje), albo jakiś programik który by je pokazywał. Z góry thx.

 

Pzdr.

Terminate_bot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Czy udało się komuś grac za posrednictwem internetu w tenabrae ? Qrcze miotam sie i dostaje network error, gramy teraz z qmplem w zwyklego quake z pikselami poprzez QW 2.30 :( Ktos odpalił już tenebrae przez neta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem chłopaki !

Ostatnio wzięło mnie na poskładanie starego kompa (AMD k5 75MHz, 49MB EDO, S3 Virge) z myślą o jego podkręcaniu (ciekawi mnie do ilu podciągne pentiuma (75MHz), a do ilu k5), ale walić to bo nie w tym rzecz :P . Do testów chciałem użyć Quaka I, ale nie wiem w jaki sposób zrobić, żeby pokazywał mi ilość FPS'ów. Szukałem komendy, ale żadnej takiej nie znalazłem.Byłbym wdzięczny za komendę (jeżeli istnieje), albo jakiś programik który by je pokazywał. Z góry thx.

 

Pzdr.

Terminate_bot

1537227[/snapback]

timedemo demo1 (ewentualnie demo2 lub demo3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś mało, to niech wejdzie tutaj

 

http://www.repage8.de/member/rygel/download.html

 

Prawie 3GB pack tekstur :) Szkoda tylko, że nie dotyczy to właściwie modeli wrogów, ale i tak jest świetnie- grafika prezentuje się super :)

 

Tutaj z koleji polepszone audio- dyskusyjne- moze się komuś spodoba.

http://www.mindabuse.com/mindgrid/audio/quake/

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam mały problem mianowiecie nie wiem jak zmienić rozdzielczość w glquake? Już filtrowanie wymuszone x16 i AAx8 więc do szczęścia brakuje mi tylko natywnej rozdziałki monitora. A co do samej gry to jest miodna do granic możliwości przebijanie prze bezmózgów daje niebywałą radość. Grę polecam każdemu kto pamięta czasy pierwszych pentiumów i z lekką łezką w oku tęskni za czasami kiedy gry a nie ich grafika dawały radość z gry, ale także osobą chcącym zobaczyć w co kiedyś się grało.

 

z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...