Skocz do zawartości
eXtreo

Darmowy Program Do Bootowania ?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam 2 dyski na jednym 98SE a na drugim ME, i potrzebuje program do bootowania [ bootmanager ] aby zrobic sobie menu aby wybierac systemy, i czy jest jakis darmowy progrs czy tylko same komercyjne ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo, tez mam prosbe aby ktos napisal jak sie ktorys z tych programow obsluguje !

1260511[/snapback]

jesli chodzi o XOSL`a to idzie to mniej wiecej tak(pisze z pamieci)

 

1. instalacja

1a) wybieramy z posrod dwoch opcji

- partycja dedykowana, jesli wybierzemy ta opcje wszystkie dane na tej partycji ulegna zniszczeniu,

- partycja juz uzywana przez system, dane zostaja nam nienaruszone

1b)kolejne etapy sa intuicyjne wybor rozdzialki interfejsu, portu myszki etc.

2)prosba o restart, powinien nam sie juz uruchomic interfejs graficzny

3)W opcjach dodajemy partycje z ktorych chcemy bootowac kompa + opcje typu timelimit, bindowanie klawisza etc.

4) to tyle ;)

 

btw jesli ma sie myszke pod USB to nie bedzie jej mozna uzyc w XOSL`u zostanie nam konfiguracja przy pomocy klawio, u mnie na XP nie moge przeprowadzic instalacji, najlepiej zrobic to pod dosem, np uruchamiajac z dysku startowego.

 

XOSL wspolpracuje tylko z systemami M$.. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...