Jump to content

t0mster

Stały użytkownik
 • Content Count

  275
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About t0mster

 • Rank
  Uczestnik
 1. Jakim programem boot cd mozna sformatować hdd i nadpisac losowymi danymi ?
 2. Witam. Mam notebooka opartego o kadłubek Asus S96S z 8600GS i Realtek HD Audio. Czy karta na USB XMOD USB jest warta wydania tych 200PLN ? Nie zależy mi na jakiś bajerach jak dźwięk przestrzenny, tylko na czystym dźwięku STEREO 2.0. Słuchawki to Senki HD 457
 3. t0mster

  Gtr 2

  Jak ten GTR będzie śmigał na X3100 ? Jest do kupienia za 15PLN.
 4. Też bym z chęcią zobaczył WinSPatcher XP w ver. LITE - tylko poprawi krytyczne i opcjonalne bez tweaków i dodatkowych programów i bez aktualizacji dodaktowych programów. SGJ da radę zrobić taki build :>?
 5. Meczów jest poprawną formą.
 6. 4870 tylko Sapphire :), mobo wez od Gigabyte. ASUS przereklamowany.
 7. Może indeksowanie plików ? Potrafi się zawsze odpalić wtedy kiedy nie potrzeba.
 8. J/W denerwuje mnie, mam wyłączonego FW i męczy mnie ta ikonka, jakiś fix w rejestrze ?
 9. Czy kabel sieciowy, którym łączyłem bezpośrednio dwa komputery, mogę teraz użyć do podłączenia komputera do routera ?
 10. Jak ma być oszczędnie @ energia to GIGABYTE z serii EP + INTEL. Nie podałeś też progu cenowego.
 11. Dość prosty temat z pozoru. Jednak kupiłem ostatnio 3 śrubokręty noname z marketu i po rozkręceniu 2 laptopów do czyszczenia zrobiły się igły :x wytarły się, i przestały przyciągać śrubki. ROTFL. Może polecicie jakąś markę ? Najlepiej gotowy zestawik, może być allegro. Coś w przystępnej cenie i dobrej jakości.
 12. Jak chcesz tanio to yalu.pl nie policzą ci za przesyłke jak wezmiesz kilka gratow, ceny tez dobre maja. Np. możesz u nich tanio dostać zasilacz Delty.
 13. Witam, dostałem te głośniki, ale bez okablowania [ jedynie zasilający ]. Jakie okablowanie kupić ? Głośniki stoją 3-4m od źródła dźwięku. Wystarczą jakieś zwykłe kable po 2-3PLN czy lepiej takie po 10zł-15? Jakie kable ogólnie są potrzebne do tych głośników ?
 14. Zlecę przerobienie layouta pod CMS ExtremeFusion. Lay nie jest skomplikowany więc nie ma dużo pracy. Propozycje na PW.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.