Skocz do zawartości
kucyk

Windows XP Pro x64

Rekomendowane odpowiedzi

Hey ja nie moge odpalić widowsa :sad: jak go chce odpalić to coś wyskakuje pomocy

 

Komputer

AMD Athlon 64 processor 3000+ 1.80 GHz 768 MB Ram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagram płytę i podpiszę ją Windows XP Pro x64 czy tak odczyta ten Windows czy on jest lepszy od Windwsa XP i dobrze go podpisałem do odczytu

Edytowane przez kazio1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pmp Wczoraj, 14:12 Post #921

 

 

Uczestnik

 

 

 

 

Nie pisz bzdur.

To jak najbardziej produkt sagema. Chyba kolega Ci coś zle naopowiadał. Stery x86 przechodzą walidację, i być moze wkrótce będą wypuszczone na swiat

 

 

Wieszco tak sie mozesz zwracać do swoich kolegów w piaskowicy no nie lubie jak ktos uwaza ze wie najlepiej a tak wogule widzialem ta infolinie i ta firme od srodka wiec nie mów mi ze pisze pzdury po drugie rozbierz sagema i nie znajdziesz tam ani jednej czesci sagema a awast jako anty wir nadaje sie do normalnego chodzenia po necie ale pogrzeb głebiej i w niepewnych miejscach nie usuniesz nic bo bedzie walil ze nie ma dostepu do pliku :) pmp a sterowniki do sagema mialy byc na koniec grudnia i jak kolega mówił wczesniej ze w maju a teraz maiły byc na koniec stycznie cos czuje ze predzej albo modem z ruterem kupię lub przeniose neo na 2 kompa a ja sie do neigo sieciówka podepne niz sagem wypusci te stery a ty sie tak nie rzucaj i nie zazucaj mi pisanie bzdur bo pewnie sam to ze nie długo wyjdą stery wiesz od kolegi z piaskownicy bo ja jem ze bedzie to długo zanim wyjdą te stery ale mysl sobie jak chcesz no chyba ze pokarzesz dowody na to co mówisz to wtedy publicznie przyznam ci racje a nawet przeprosze za ta piaskownice :) sory za mały ot ale nie lubie kolesi którzy mają niewiem 12 lat umie zainstalowac winde i sie uwaza za niewiadomo kogo (to def lamera) a jak juz przy tum wyjasnij co znaczy walidacja ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walidacja psych. proces ustalania stopnia odpowiedniości, trafności, celowości testu a. ważności, dokładności narzędzia pomiarowego.

 

 

Etym. - śrdw.łac. validatus p.p. od validare 'zatwierdzać' z validus 'skuteczny, ważny' łac. 'silny' od valēre, zob. walor; por. inwalida; konwalidacja.

 

http://www.slownik-online.pl/kopalinski/1C78CFD42E67BA45C12565B30001012D.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem, aktywowałem - Wszystko OK

 

Następnie zainstalowałem stery ATI

 

Dołączona grafika

 

 

Taki błąd podczas startu systemu gdy ma się odpalić Catalyst Control Center i za każdym razem gdy próboje to też potem uruchomić.

 

No ale wygląda na to że sterowniki działają bo dx i opengl działa, gram sobie w wolfa nagle zwis (na ekranie widać zatrzymaną gre) Komputer poruszyć można tylko resetem. (W ciągu gry w Wolf:ET dziś to dwa razy wystąpiło, narazie innych aplikacji 3d nie testowalem.

 

Miał tak ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem, aktywowałem - Wszystko OK

 

Następnie zainstalowałem stery ATI

 

Dołączona grafika

 

Taki błąd podczas startu systemu gdy ma się odpalić Catalyst Control Center i za każdym razem gdy próboje to też potem uruchomić.

 

No ale wygląda na to że sterowniki działają bo dx i opengl działa, gram sobie w wolfa nagle zwis (na ekranie widać zatrzymaną gre) Komputer poruszyć można tylko resetem. (W ciągu gry w Wolf:ET dziś to dwa razy wystąpiło, narazie innych aplikacji 3d nie testowalem.

 

Miał tak ktoś?

Co do CC: . NET Framework masz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem, aktywowałem - Wszystko OK

 

Następnie zainstalowałem stery ATI

 

Dołączona grafika

 

 

Taki błąd podczas startu systemu gdy ma się odpalić Catalyst Control Center i za każdym razem gdy próboje to też potem uruchomić.

 

Miał tak ktoś?

kazdy tak mial co nie mial frameworka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za zamieszanie bo niewiem jak zaistalować Windows XP Pro x64 dobra już nic nie bedę pisał bo pewnie mnie nie nawidzicie

:angry: :angry:

POZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam zwałe, zainstalowałem tego windowsa i podczas startu wywala mi blue screena, podczas instalacji na początku wywaliło komunikat o czyms ale ja go nawet nie przeczytałem, tylko nacisnełem zeby kontynułował instalacje, czy moja płyta moze byc nie kompatybilna z tym windowsem?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie...otoz mam te nowe stery do thomsona...lecz niestety Gdy na koncu instalacji instalator kaze mi podlaczyc urzadzenie to robie to lecz nic sie nie dzieje...podlaczam a tam nadal jest napisane ze czeka na podlaczenie...Gdy robie cancel to nie instaluje mi sie kreator polaczen i nie moge sie z neo podlaczyc...lecz zaskocze was ze jezeli chce zainstalowac stery do tego modemu recznie przez winde to da rade...nie wiem o co chodzi!!!prosze o natychmiastowa pomoc!! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...