Skocz do zawartości
zaba1978

X850xt Pe?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem wlasnie posiadaczem grafy,ale nurtuje mnie jedna rzecz.Otoz w 3dmarku03 mam 12800 a w 05 mam 5900,czy aby nie za malo??Sprzet athlon64 3500+(default),msi k8n sli,ram 1GB,zasilacz 680W. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem wlasnie posiadaczem grafy,ale nurtuje mnie jedna rzecz.Otoz w 3dmarku03 mam 12800 a w 05 mam 5900,czy aby nie za malo??Sprzet athlon64 3500+(default),msi k8n sli,ram 1GB,zasilacz 680W. <_<

1271659[/snapback]

A czego ty sie spodziewasz po takim marniutkim configu? :-P

Ale mowiac serio to moze sproboj lektury tego http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=115194 podobny problem ale na GF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie zeby na x850xtpe wynik ponizej 6k w 3dm2k5 byl ponad norme :/

 

Sam mam lekko ponad 6k na zwyklym x800xt (minimalnie podkreconym- patrz link do orb'a w sigu).

 

zaba- na jakich cat testowales? Sciagnij Driver Cleaner'a, pozniej zainstaluj cat. 5.2 i podaj nowe wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest, zobacz sobie moje wyniki. Robione na ustawieniach X850XT PE, są bardzo podobne. Jeśli chcesz mieć troszkę wyższe wyniki niż masz teraz ustaw sobie w panelu ATI wszystko na performance, według mnie to jest bez sensu ale troszkę punktów dojdzie. Poza tym wyłączenie wszystkich niepotrzebnych procesów też powinno poprawić troszkę wynik. Według mnie to jest daremna robota, ale jak 13000 będzie dla ciebie zauważalnie lepsze niz 12800 to sie pobaw.

ps. skąd wytrzasnąłeś zasilacz 680W?

Edytowane przez Majdan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest, zobacz sobie moje wyniki. Robione na ustawieniach X850XT PE, są bardzo podobne. Jeśli chcesz mieć troszkę wyższe wyniki niż masz teraz ustaw sobie w panelu ATI wszystko na performance, według mnie to jest bez sensu ale troszkę punktów dojdzie.

ps. skąd wytrzasnąłeś zasilacz 680W?

1273591[/snapback]

Ten zasilacz to pewnie jakic Codegon lub cos podobnego one na papierze to i 1000W moga miec ;).

np. takiego Q-Tec'a 650W mozna juz miec za 270zl ;)

ewentualnie cos juz lepszego 600W

Wszystko mozna juz dzisiaj kupic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Qtec to jakiś gniot straszny, pewnie moje skromne 550W by więcej sprzętu pociągneło ;) Ja myślałem że te 680W to jakiś Enermax albo Antec, dlatego przykuło to moją uwage. W polsce nie widziałem zasilaczy mocniejszych niż 600W, oczywiście mam na myśli porzadne firmy. Mało rozsądne by było zasilanie takiego sprzętu Codegenem "680W".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sucker grubo sie mylisz ze mam codegena,a mam wlasnie takiego Thermaltake Silent PurePower 680W zakupionego w Niemczech.A co do wynikow to Majdan pocieszyles mnie.Dzieki za info.

1273784[/snapback]

To nie bylo do ciebie :). Poprostu chcialem pokazac ze zasilacze 680W albo i wiecej watowe sa za niewielkie pieniadza :)

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze jestem osamotniony w swoich pogladach, ale nadal twierdze, ze wynik (szczegolnie w 3dm2k5, bo przeciez to on jest najmniej czuly na takt proca, i tu te moje 2,4 GHz mialo mniejsze znaczenie) jakis taki maly jak na x850xtpe.

 

PS. Naturalnie moj wynik w sigu jest na ustawieniach "zrownowazone", nie na performance, oraz na miesiecznym systemie z masa programow w tle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem wlasnie posiadaczem grafy,ale nurtuje mnie jedna rzecz.Otoz w 3dmarku03 mam 12800 a w 05 mam 5900,czy aby nie za malo??Sprzet athlon64 3500+(default),msi k8n sli,ram 1GB,zasilacz 680W. <_<

1271659[/snapback]

Przy takiej konfiguracji, wynik zależy głównie od karty graficznej i sterowników do niej. Jeżeli nie podkręcana jeszcze, to wynik masz raczej normalny (trzeba podbić taktowanie, na ile karta pozwoli). Procesor oczywiście także kręć ile wlezie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie stalo? Sam cos skopales? ;] Sam mysle nad x850xtpe, wiec pisz szybciutko

A nic k...a normalnego mam pecha chcialem podlaczyc pod telewizor uruchamiam kompa wlaczam telewizor wszystko elegancko obraz na telewizorze jest(chcialem sprawdzic sobie jaka jest jakosc obrazu z karty na telewizorze)wylaczam kompa odpinam kabel s-video z karty przy wlaczanym telewizorze(moze to bylo przyczyna) odpalam kompa i [gluteus maximus] juz sie nie odpalil komp na tej karcie :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...