Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

a jakie chłodzenie załozyć ? Chciałem sobie w/c sprawić... ale narazie zostane przy a/c. Chciałbym jeszcze wiedzieć jaka jest bezpieczna temperatura dla 6600... Bo raczej czytac 60stron o tym to chyba nie ma sensu... Zależało by mi, żeby wentyl był w miare cichy i super wydajny. Może być dość spory bo mam sporo miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a mój 6600gt leży na biurku i czeka na nowy zasilacz... Ależ mnie on kusi, mówie Wam :) Mam nadzieje, że już w poniedziałek zasilacz będzie do odebrania. OBY. Narazie moge sobie tego gt tylko pooglądać albo pofotografować :unsure: :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

nigdy bym nie wziął Gainwarda, a dokładniej GF 6600GT od nich - przecież za tę samą cenę masz już GF 6800LE z odblokowanymi potokami!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a teraz troche podkeciałem te moja karte i mam 8447 pkt. to przeciez jakas paranoja :mur: :blink:

Ps. zainstalowałem nowy RT i juz moge tam zmieniac taktowanie w 3d tylko nie wiem czemu prawie wszedzie jest to 2d

Edytowane przez dvie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam od wczoraj 6600gt leadteka - narazie idzie na 570/1170 i w 3d 2005 mam ok 3750 pkt. Dalem 850 pln i jestem zadowolony :) troche balem sie o zasilacz - mam fortrona 300 W ale narazie dziala :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam od wczoraj 6600gt leadteka - narazie idzie na  570/1170 i w 3d 2005 mam ok 3750 pkt.  Dalem 850 pln i jestem zadowolony :) troche balem sie o zasilacz - mam fortrona 300 W  ale narazie dziala :P

1260568[/snapback]

Spoko wynik, zobaczymy jak długo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dobrze powiedział :lol:  nie ale tak na seri za ta cena to, nei bede mówił

1260819[/snapback]

Co Ci nie pasuje w cenie ? Znajdziesz lepszego 6600GT ?

Pierwszą część odpowiedzi mogę uznać za obraźliwą :angry: , tłumaczy Cię tylko to, że jesteś od niedawna na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1260718[/snapback]

Pamieci 1.6ns to lepiej niz u konkurencji(gainward daje jeszcze takie pamieci). Czesciej producenci daja 2.0ns lub 2.2ns wiec mozliwe ze na tych pamiatkach karta niezle sie wykreci co w/g mnie bedzie wazne. Karta ma odpowiednio duze taktowanie ale przepustowosc pamieci jest srednia w porownaniu z kartami z 256bit'owa szyna do pamieci. Na szczescie karta i tak niezle sobie radzi ale po wlaczeniu FSAA/AF dodatkoa przepustowosc napewno sie przyda :).

Do tego karta ladnie wyglda.

Probem w tm ze firma u nas malo znana i malo ludzi ma taka karte wiec trudno cos wiecej powiedziec o tej karcie. Jak sie kreci, jaki ma obraz 2D/3D, jaka jest wydajnosc itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luks_pl--->W teście na stronie podanej w opisie aukcji pisze że są z tą kartą problemy (może taki egzemplarz jest).Testowałeś ją może u siebie? Czy coś takiego występuje?

Edytowane przez motofan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luks_pl--->W teście na stronie podanej w opisie aukcji pisze że są z tą kartą problemy (może taki egzemplarz jest).Testowałeś ją może u siebie? Czy coś takiego występuje?

1260857[/snapback]

Nie testowałem jej bo nie odpakowujemy zafoliowanego towaru. Jeszcze potem ktoś by nas osądził o to np. że sprzęt nie jest nowy.

Ja cały czas jade na B) Leadtek 6800GT, który również jest dostępny w mojej ofercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ediee

dałem usmieszka, ze to zart!!! moze zarejstrowany jestem nei dawno, aleforum odwiedzam od dawna <_< co do tych 50zł to ja nie wiem, czy wystawienie i prowizja tyle kosztuje ale mnie to wali... ja moze wole np z rainbow 6600gt 500/450(900) za 635(nie zwariowałem) albo troszke drozszego galaxy, ktory jest rewelacyjny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie testowałem jej bo nie odpakowujemy zafoliowanego towaru. Jeszcze potem ktoś by nas osądził o to np. że sprzęt nie jest nowy.

Ja cały czas jade na  B) Leadtek 6800GT, który również jest dostępny w mojej 1260868[/snapback]

No tak,ale 6800GT to już inna półka,szczególnie cenowa ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc zmienilem bios karty i widze temperaturę GPU. Stwierdzam że chlodzenie karty jest DO [gluteus maximus] . Przy standardowym chłodzeniu po przejsciu 3dmark 01, 03 i 05 po kolei GPU miał 74 stopnie :|

Wywaliłem blaszke i ten mały coolerek i wstawiłem 80x80@2500rpm. Po takim samym tescie (3dmarki po kolei) GPU mial 68 stopni :|

Trzeba wymyślic jakies nowe chłodzenie bo to jest do kitu, jest radiator zasłaniający pół karty ale co z tego skoro chłodzi tylko GPU (zasłanie cześć pamieci ale ich nie dotyka!).

Jakie chłodzenie proponujecie? Zakładał ktos juz bloczek wodny na tą karte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos jakies sugestie co do mojego problemu? bo teraz po ponownym o/c z 6600 pkt w 3dmarko 2k3 zrobiło sie 5100 :mur: :mur: ratunku, co ja mam zrobic? jutro format dam znac ale mam przeczucie ze to nic nie pomoze. :blink: :cry: :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Proponowalbym sie zajac tematem cichego chlodzenia dla tej karty, mam Leadteka i w sumie super glosny nie jest, ale w moim komputerze slychac tylko jego ( NeoTEC X3800@fanmate, Barton2800@2300mhz i Zalman 7000AlCu na min. i 2x AC ProTC) i dysk jak pracuje.

Dziwny strasznie ma rozkład elektroniki ta karta, ja jestem bardzo początkujący jezeli chodzi o zmiane chlodzenia np. na grafice, wiec myslalem, ze juz ktos cos zrobi (no juz ktos cos zrobil, ale zdjec nie dal za bardzo .. ) a tu nic ? ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...