Skocz do zawartości
Barthezz365

Jaki Amd?

Rekomendowane odpowiedzi

pentagram q80alcu styknie

semprony omijaj szerokim łukiem , chyba ze nie masz mobo na nf2.....

bo zabawy z nimi na nf2 ograniczają sie tylko do zmiany fsb:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno pytanko wiem ze 1700+ seria jedna z lepszych to juihb a co jeszcze musi byc aby wybrac dobry procek na allegro jak je rozróznić, kolor laminatu czy inne rzeczy żebym nie kupił najgorszego jaki mozliwy.

P.s. ali jak sie sprawuje twój zasilacz bo chyba bym takiego zakupiił bo mam jakiś szajs king key 250 W :oops:

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Barthezz365

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilka spoko... Najwieksze problemy ma z utrzymaniem,co oczywiste, napiecia na linii +12V... Napiecie w biosie 11,9V po wejsciu do windy 11,85V a pod obciazeniem (prime'em) maleje do 11,7V... Tak wiec jak na moc 300W trzyma napiecia dobrze :wink: Acha ta zasilka z tego co dobrze pamietam ma mozliwosc regulacji napiec potencjometerem ale jeszcze sie za to nie bralem :wink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pentagram q80alcu styknie

semprony omijaj szerokim łukiem , chyba ze nie masz mobo na nf2.....

bo zabawy z nimi na nf2 ograniczają sie tylko do zmiany fsb:>

1282837[/snapback]

Kupilem tego pentagrama kilka dni temu i musialem go szlifowac zeby miec temperature nizsza od jego poprzednika, zwyklego radiatorka za 40 dychy! Nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten proc z allegro wydaje się miodzo. Ogólnie AXP-M są dobre. Szlifowanie spodów radiatorów daje dużo ale potem trzeba wyczyścić i spirytusem (odtłuszczenie), to dużo daje w brew pozorom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem tego pentagrama kilka dni temu i musialem go szlifowac zeby miec temperature nizsza od jego poprzednika, zwyklego radiatorka za 40 dychy! Nie polecam

1283363[/snapback]

to ci sie trafił jakis poprodukcyjny odpad:>

bo ja mam i nic nie musiałem szlifować a tempteratura spadła mi o 10stopni:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem zawyzyłem lekko cene zebyscie podpowiedzieli cos procz tego 1700+.Mam 200zł ale czy tego athlona 2000+ opłaca się jak tego 1700+ i jak chciałbym go kręcić to nie musze jeszcze droższgo coolera?

Pozdrawiam

P.s. Jaki kolor laminatu jest lepszy brazowy czy zielony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez 2000+ z allegro z tej aukcji co byla u gory. ludzie podobno z dobrym chlodzenie dobijaja do 2.5Ghz a na slabszym chlodzeniu do 2.2-2.3 ghz. i wzrost wydajnosci w porownaniu do twojego durona bedzie ogromny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez 2000+ z allegro z tej aukcji co byla u gory. ludzie podobno z dobrym chlodzenie dobijaja do 2.5Ghz a na slabszym chlodzeniu do 2.2-2.3 ghz. i wzrost wydajnosci w porownaniu do twojego durona bedzie ogromny.

1284179[/snapback]

No zgadza się :wink: 2300 przy AC jeszcze jest możliwe, ja na WR IV mam 2250 mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz tego mobile-a stary i się nie zastanawiaj :) Ma inne jądro i kręci się wyśmienicie bo to "MOBILE" Ja na twoim miejscu dołożył bym kasę i kupił tego Athlona 2000+ MOBILE :) Każdy Ci to powie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jaki coolerek bedzie to tego najlepszy?Aby troche podkręcić :lol:

acha i czy wejdzie na moją płyte(w podpisie)?

I jeszcze jedno jak go kupie to zostane jakis czas bez kompa :P bo nie bede miał coolera

Edytowane przez Barthezz365

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez pentagrama alcu 80 za 60zl powinnien tobie styknac :wink: :wink: :wink: Tu masz linka http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=12371 mozesz poszukac gdzies taniej bo w komputroniku maja zwykle drozej i poczytaj sobie opinei co ludzie o nim pisza w tym przedziale cenowym bezkonkurencyjny :D :D I jak masz kase to zamow w tym samym czasie i proca i chlodzenie to bez kompa bedziesz najwyzej kilka dni :wink: :wink:

Edytowane przez myszek14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jak go kupisz zostaniesz bez kasy ????

gosci lykasz tego mobila i kupujesz cooler za 30-40 zl nawet whisper rocka i spokojnie pojedziesz na nim na jakies 2200MHz jak uznasz ze to za malo dla ciebie to zainwestujesz kiedys 80zl w lepszy cooler po to zeby miec 200MHz wiecej i nie zauwazysz roznicy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo w czym można wysłać procesor aby sie nie uszkodził??

Bo chce opchnąć durnia na allegro :lol:

Mam teraz taki cooler dalo by sie na nimpociagnac na defaultowych ustwieniach tego mobila?Choćby przez jakiś tydzeiń lub dwa?

post-19089-1108813488_thumb.jpg

Edytowane przez Barthezz365

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie uciągnie, skoro trzyma tak nisko tego durnia, a one nieźle sie grzały.... nawet pokręcić ciut sie na nim da:>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...