Skocz do zawartości
Barthezz365

Jaki Amd?

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie pytanie (myśle że ostatnie) czy na 100% procek wejdzie na moją płytke główną bo ona jedną z najnowszych nie jest :lol:

A i czy tego athlona jak juz kupie to mam mu ograniczyc mhz czy puscic na na 1,6ghz?

Edytowane przez Barthezz365

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze tylko 266mhz chodzą a ten z aukcji jest 266mhz(jezeli dobrze odczytałem) to jego oznaczenia axmh2000fqq3c

http://allegro.pl/show_item.php?item=42618501

http://allegro.pl/show_item.php?item=42618653

czy te dwie aukcje różnią sie czymś prócz ceny?

To mam go ograniczyc w mhz czy nie ? na tym coolerze

Edytowane przez Barthezz365

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te aukcje sie niczym nie roznia. Nawet te same zdjecia sa i ten sam sprzedawca. A ograniczac nic chyba nie bedizesz musial bo twoja plyta ma 133 i proc tez tak samo ale nie jestem w tym zdawca i niech sie wypowiedza ludzie ktorzy sie znaja :wink: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z topiku spalonych zasilaczy "Jakiś no-name 250W icon_biggrin3.gif spalił się w 30 minut po tym , jak wymieniłem durona 800 mhz na athlona xp1600+ . Na szęście nie pociągnął za sobą niczego innego." oby z moim tak nie było :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie włożyłem procka i system wykrył go jako athlona 1700+ :unsure: mysle ze na tej płycie nie opłaca sie podnośić na 2000+ (zworkę ustawilem na auto zeby sama ustawiła mnoznik)

temeraturka teraz po wlaczeniu 33 stopnie i sie utrzymuje nie daje wiecej mhz v=bo płyta jest stara jak zakupie cooler zasilacz plyte i ram to bede kombinował :D

W everescie napiecie procka pokazuje 1,55 to wina płyty bo za nowa ona nie jest ze nie wykryła go normalnie?

Edytowane przez Barthezz365

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz tylu postow pod soba!! Jest przyciez edytuj. Ja mysle ze spokojnie mozesz podkrecic do 2000+ i czy masz najnowszego biosa?? Bo ja nie masz to moze byc wina biosu ze nie wykrylo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca sie na tego Mobila założyć cooper shima?

1293160[/snapback]

Jak naprawdę nie umiesz zakładać coolera na procka to możesz shima założyć, ale nie polecam jeżeli umiesz to robić - temperatura wzrasta niekiedy o kilka stopni Celsjusza.

 

I zmień napięcie na 1,45 V, bo to jest jego default.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam najnowszy bios jaki wyszedł Q12 pewnie wystarczy zmienić mnoznik bo jest 11x133 zmienie na 12,5

Na tej płycie minimum to 1,5 V w biosie (jak ustawie na default to daje 1,55 :angry: )

Sądze iż potrafie zakladać i zdejmować cooler :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak masz za duze napiecie to jeszcze mocniej go podkrec :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Przeciez nic sie nie moze stac. Jak nie chcesz przez fsb to mozesz jak masz odblokowany mnoznik przez niego krecic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...