Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

moja maszynka na g3 bedzie wygladać tak:

semprom 3000+ wykrecony na ile sie da <_< możliwe że starczy na athlona

7300GT lub 7600 Gt

płyta asrocka ta popularna na s 939

dysk 120 GB pod sata II

2X512MB ramcu jak Bóg pozwoli to 4X512 ramcu

monitro z sigu (on juz zakupiony wiec to jedyna zecz której nie zmienie :? )

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie, nikogo to nie obchodzi, a jak chcesz sie chwalic sprzetem to jest odpowiedni dzial.

 

BTW na gram.pl G3 mozna zamowic w preorderze. Nie wiadomo jeszcze ile bedzie kosztowac, ale w Ultimie maja rowniez G3 do zamowienia po 99zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

male ale ciekawe info z gram.pl

 

Gothic 3 - nowe informacje

Poniedziałek, 26 czerwca 2006, godzina 08:35, autor: Domek

 

W najnowszym wydaniu niemieckiego magazynu Gamestar pojawiły się nowe informacje na temat oczekiwanej produkcji zespołu Pyranha Bytes - trzeciej części serii Gothic. Wszystkich głodnych informacji na temat tego gorącego tytułu zapraszamy do leORT: ORT: ORT: ktury.

 

Duża część informacji podanych przez Gamestara związana jest z klasą maga. Tych bowiem, którzy od rozwiązań czysto siłowych wolą bardziej subtelną (na ogół) magię, czeka w nowym Gothicu sporo nowości. Chociażby w sposobie zdobywania czarów - nowe zaklęcia otrzymać będzie można jak nagrody za wypełnianie zadań oraz w "kaplicach bogów" (shrines of the gods). Czymkolwiek będą te ostatnie.

 

Również sposób rzucania czarów nie pozostanie bez zmian. Przede wszystkim postać gracza będzie miała jedną rękę wolną podczas wywoływania zaklęcia - co oznacza, że w procesie tym nie będzie w żaden sposób przeszkadzało trzymanie miecza. Niestety, nie dotyczy to już tarczy - nie ma aż tak dobrze, w pełni uzbrojony wojownik sobie nie poczaruje. Ale być może i dla zwolenników tarcz znajdzie się jakiś sposób - w grze pojawią się bowiem magiczne kije i różdżki, zapewne również jednoręczne.

 

Te kwestie dotyczące magów są tak interesujące dlatego, że mają oni mieć w trzecim Gothicu naprawdę interesujące możliwości. Nie będzie dla nich problemem na przykład spowolnienie czasu (przy zaznaczeniu, że sami staną się wolniejsi - będzie to więc zapewne coś w rodzaju Bullet Time'a z gry Max Payne). Mało tego - na jednym ze screenshotów, pokazanych przez Gamestara, zobaczyć można czarodzieja, przyzywającego sobie... magiczne skrzydła. Czy rzeczywiście pozwolą one na latanie jeszcze nie wiadomo, ale perspektywa brzmi naprawdę smakowicie.

 

Dość już jednak o magach, szczególnie że wśród podanych przez niemiecki magazyn informacji znalazły się także inne ciekawostki. Mówiące chociażby o ilości perków (czegoś w rodzaju zdolności, kto grał w Fallouta ten wie ;)) w grze. Ma ich być 60 do 70, a pozwalać będą np. na zwiększenie efektywności pancerza. W opisywanym artykule ujawniono też nieznaną dotąd szóstą frakcję, które pojawi się w grze. Będą to druidzi, którzy zapewnią duże zróżnicowanie walczących o wpływy sił wraz z Orkami, Rebeliantami, Zabójcami, Nomadami i Łowcami Orków.

 

W Gothicu 3 pojawi się również możliwość najęcia do pomocy najemnika lub starego przyjaciela, wraz z kontrolowaniem jego ekwipunku. Powinno to znacznie umilić życie zwolennikom RPG-ów nieco bardziej "drużynowych", narzekających dotychczas, że zmuszani są do prowadzenia zaledwie jednej postaci. A wszystkim pozostałym przypominamy - możliwość ta będzie całkowicie opcjonalna. No, chyba że nie. Ale liczymy na rozsądek panów z PB. Poza tym, w związku ze zmianami i nowościami, w grze pojawi się samouczek. Gracze poznają w nim wszystkie podstawy, konieczne do rozgrywki w nowego Gothica.

 

Wszystkie te nowe informacje sprawiają, że oczekiwanie na grę staje się jeszcze trudniejsze niż było. Na szczęście nie powinno ono potrwać już zbyt długo. Gothic 3 jest ponoć ukończony w ok. 85%, co pozwala mieć nadzieję, że pojawi się na rynku przynajmniej w okolicach zapowiadanego terminu. Jeżeli więc nawet nie będzie to wrzesień, to niedługo później. Czekamy więc cierpliwie!

zapowiada sie coraz lepiej chociaz do grafiki nadal nie jestem przekonany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wreszcie beda tarcze do uzycia :D

 

A co do tych nowosci to ta mozliwosc znalezienia sobie pomocnika lepiej zeby nie byla konieczna, bo np. gra zabojca polega bardziej na skrytosci niz otwartej walce, a pomocnik wchodzil by nam tylko w droge.

 

Pozostaje teraz tylko poczekac te dwa miesiace :)

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wreszcie beda tarcze do uzycia :D

 

A co do tych nowosci to ta mozliwosc znalezienia sobie pomocnika lepiej zeby nie byla konieczna, bo np. gra zabojca polega bardziej na skrytosci niz otwartej walce, a pomocnik wchodzil by nam tylko w droge.

 

Pozostaje teraz tylko poczekac te dwa miesiace :)

 

dwa miesiace jeśli ktos się zadowoli niemiecką wersją jezykową, ale mam nadzieje, że CDprojekt nie będzie nam kazał długo czekac tak jak to było w przypadku Nocy Kruka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...w sumie niewiele nowego - ot - http://www.gothic.phx.pl/gothic3/news.php?id=593 ...zabawna jest uwaga - "każdy komputer, na którym Oblivion działa bez zarzutów, spokojnie udźwignie Gothic 3" - "bez zarzutu" - czy jest taki ? :wink:

 

Jak sądzicie - jakie gry będą konkurencją dla G3? (Witcher - o ile w końcu wyjdzie :wink: ?).

Edytowane przez Jake79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NWN2 sie szykuje, tez powinno byc dobre.

 

Na Two Worlds jeszcze za wczesnie. Poza tym to chyba pustka w gatunku.

 

Dark Messiah Of Might And Magic wyglada mi na cos w stylu Hexena/Heretica (fpp w klimatach fantasy), wiec tego nie licze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Witcher nie zagrozi ghoticowi, widzeliscie ostatniego trailera? Nic ciekawego wg mnie.

costi, dark messiah wg. mnie moze zagrozic ghoticowi, niby widok fpp ale jest to dosc podobny gatunek, miecze, luki i te sprawy ;) tylko nie wiemy jak wyglada sprawa z doswiadczeniem i skillsami.

Jezeli maja 85% gry, to mysle ze sie wyrobia do wrzesnia.

Fajnie ze beda kroliki :D

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

amatorzy z klapkami na oczach w postaci Gothicow i podobnych ;) ;)

 

jesli ktos gral wczesniej w fajny Rpg "Arx Fatalis" to bedzie wiedzial jakie sa klimaty w "Dark Messiah" ,ta gra czerpie calymi garciami z poprzedniej gry i nawet sporo modeli postaci i glosow zostalo uzyte ponownie po malych modyfikacjach,zreszta wielka szkoda ze "Arx Fatalis" przeszla bez echa w Polsce ,bo to bardzo dobra i ciekawa gra i widocznie bariera jezykowa lub poziom trudnosci nie rozpowszechnil tej gry-a przypomne ze robilo ta gre zaledwie kilka osob ,zreszta Dark Messiah tworza te same osoby wiec podobienstwa beda bardzo duze co zaliczam na + , "Arx.."jest to obok "ultimy iX" jedna z niewielu gier gdzie gracz ma wiele radochy z odkrywania wielu smaczkow i mozliwosci w grze ,czekam z utesknieniem na "DM" :) :) i Arx Fatalis 2 jesli kiedys powstanie

 

Gothic ma jedna zasadnicza wade-oprocz nowych terenow i kilku nowych wrogow nie wnosi w kolejnych odslonach NIC!! nowego,to fajna gra i dosc przyjemna ale napocic to sie przy niej nie mozna ,ta seria powinna zakonczyc sie na 3 czesci bo co bedzie w 4 ?? kolejna utrata pamieci?? zanik mocy??, zmiana plci ;) ;)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a Gladiac wie co G3 wniesie, a czego nie wniesie, zanim jeszcze ujrzał światło dzienne ;-)...napisz coś więcej na temat G3 - Gladiac (najlepiej podaj od razu solucję;-))...amatorze z klapkami na oczach - nie da się bez kpiny odrobiny.

 

Gothic to bez wątpienia seria wyjątkowa; jedyną poważną konkurekcją jak dotąd był dlań chyba tylko świetny Morrowind (zgodzicie się ??); żaden Arx Fatalis tutaj nie podskoczy, choć może jacyś gladiacopodobni estetyczni wykolejeńcy się znajdą;-)

 

Skłaniam się do costi'ego - zatem chyba tylko NWN 2 (oby jakiś Titan quest z tego nie wyszedł;-); DMoMaM to zapewne hack'n slave będzie i ot.

 

jeszcze do Friko - Witcher być może zaskoczy (nie skreślajmy jeszcze po samych filmikach) ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a Gladiac wie co G3 wniesie, a czego nie wniesie, zanim jeszcze ujrzał światło dzienne ;-)...napisz coś więcej na temat G3 - Gladiac (najlepiej podaj od razu solucję;-))...amatorze z klapkami na oczach - nie da się bez kpiny odrobiny.

Za to Jake79 wiesz ze bedzie super mega przebojem bez skazy ... sory ale wykaz troche objektywizmu i przestan juz gloryfikowac G3 zanim go nie zobaczysz na oczy i nie zagrasz bo twoje posty maja jeden wspolny mianownik: Gothic 3 = Najlepsze Rpg tej dekady B) bla bla bla bla bla bla bla ... schematycznosc do bolu.

Graleś w Arx Fatalis? pewnie nie .. ale co to szkodzi zjechac ta gre dla zasady bo to ZADEN crpg skoro nie ma w tytule słowa Gothic :| OMFG non stop to samo ...

 

Moze dosyc juz tej Gothicowej propagandy?

 

jeszcze do Friko - Witcher być może zaskoczy (nie skreślajmy jeszcze po samych filmikach) ;-)

Z tego co mozna wywnisokowac po twoich postach to raczej preferujesz gry crpg a nie h&s wiec czym cie zaskoczy Wither? wymganiami? to bedzie DS 2,5 i tyle, żadneo ambitne crpg, zagrac sie zagra ale do kanonu to on raczej nie wejdzie :wink:

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umniejszając żadnym hitom cRPG w które nie grałem i nie mogę się wypowiedzieć, to Gothica 3 i tak kupie, nawet jeśli się okaże wielką kaszaną (choć ta gra jest przeze mnie i tak skazana na sukces :wink:). W pierwszych dwóch jej częściach się prawie zakochałem, więc i trójka to jest dla mnie must have. Jeszcze jakby tak wyszedł G3 na Xbox'a 360, wtedy to już cud, miód, malina :)

 

P.S. Męcze teraz Obliviona i takiego klimatu niesamowitego jaki był w G1 się nie czuje niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amatorzy z klapkami na oczach w postaci Gothicow i podobnych ;) ;)

 

jesli ktos gral wczesniej w fajny Rpg "Arx Fatalis" to bedzie wiedzial jakie sa klimaty w "Dark Messiah" ,ta gra czerpie calymi garciami z poprzedniej gry i nawet sporo modeli postaci i glosow zostalo uzyte ponownie po malych modyfikacjach,zreszta wielka szkoda ze "Arx Fatalis" przeszla bez echa w Polsce ,bo to bardzo dobra i ciekawa gra i widocznie bariera jezykowa lub poziom trudnosci nie rozpowszechnil tej gry-a przypomne ze robilo ta gre zaledwie kilka osob ,zreszta Dark Messiah tworza te same osoby wiec podobienstwa beda bardzo duze co zaliczam na + , "Arx.."jest to obok "ultimy iX" jedna z niewielu gier gdzie gracz ma wiele radochy z odkrywania wielu smaczkow i mozliwosci w grze ,czekam z utesknieniem na "DM" :) :) i Arx Fatalis 2 jesli kiedys powstanie

Arx Fatalis mniam mniam - ta gra ma smaczek :) Choc nie powiem, ze nie klalem przy niej - szczegolnie przy rzucaniu co po ciekawszych zaklec ...

Jesli wyjdzie 2 czesc to kupuje w ciemno.

Zdecydowanie lepiej wspominam arxa niz ghotic 1 czy 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że bedzie to jakos chodzilo na 6600/6600GT <_<

Pewnie tak samo jak Oblivion :lol2: do tego 768 ramu znajac pamieciozerność poprzednich Gothicow to dwa razy za mało ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A czemu mialoby nie ruszyc? Ruszyc ruszy, ale nie wiadomo jak bedzie chodzic... mam nadzieje, ze lepiej niz obek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to Jake79 wiesz ze bedzie super mega przebojem bez skazy ... sory ale wykaz troche objektywizmu i przestan juz gloryfikowac G3 zanim go nie zobaczysz na oczy i nie zagrasz bo twoje posty maja jeden wspolny mianownik: Gothic 3 = Najlepsze Rpg tej dekady B) bla bla bla bla bla bla bla ... schematycznosc do bolu.

Graleś w Arx Fatalis? pewnie nie .. ale co to szkodzi zjechac ta gre dla zasady bo to ZADEN crpg skoro nie ma w tytule słowa Gothic :| OMFG non stop to samo ...

 

Moze dosyc juz tej Gothicowej propagandy?

Z tego co mozna wywnisokowac po twoich postach to raczej preferujesz gry crpg a nie h&s wiec czym cie zaskoczy Wither? wymganiami? to bedzie DS 2,5 i tyle, żadneo ambitne crpg, zagrac sie zagra ale do kanonu to on raczej nie wejdzie :wink:

Ależ się chłopaczyna wzbużyła :wink:...

Masz bardzo bujną wyobraźnię; tradycyjnie twój komentarz ostatecznie nie ma wiele wspólnego z tym co napisłaem - konfabulacja nie zna granic :wink: ...wykazać można oczywsita obiektywizm, ale objektywizm to jakiś neologizm chyba :wink:

 

Może dosyć już tych komentarzy, które przypisują innym wymyślone przez ciebie opinie (rozbieganie umysłowe jest u ciebie Caleb niezmiennie w normie :wink: ); masz straszne kłopoty z koncentracją :oops: - zalecam więcej zastanowienia a mniej podniecenia :wink: i ot - a rozmowa będzie znacznie łatwiejsza...troszkę chłodniej i bardziej do rzeczy, a będzie git...zawsze jestem gotów na dyskusję z ciekawym :) rozmówcą :wink: ; w pracy nad bardziej precyzyjnym formułowaniem twoich myśli jestem do twojej dyspozycji, zawsze możesz liczyć na moje życzliwe uwagi :wink:

 

Arx Fatalis to niezła gra ale znacznie mniej interesująca niż Gothic czy Morrowind i ot (moim subiektywnym ofkoz).

 

Z tym Wiedźminem istotnie można mieć poważne wątpliwości - na zwykłą nawalankę się zapowiada :cry: ...i link jeszcze - http://gothic.gry-online.pl/index2.php ; http://medieval.jowood.com/ - można luknąć ale niewiele nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ się chłopaczyna wzbużyła :wink:...

Masz bardzo bujną wyobraźnię; tradycyjnie twój komentarz ostatecznie nie ma wiele wspólnego z tym co napisłaem - konfabulacja nie zna granic :wink: ...wykazać można oczywsita obiektywizm, ale objektywizm to jakiś neologizm chyba :wink:

 

Może dosyć już tych komentarzy, które przypisują innym wymyślone przez ciebie opinie (rozbieganie umysłowe jest u ciebie Caleb niezmiennie w normie :wink: ); masz straszne kłopoty z koncentracją :oops: - zalecam więcej zastanowienia a mniej podniecenia :wink: i ot - a rozmowa będzie znacznie łatwiejsza...troszkę chłodniej i bardziej do rzeczy, a będzie git...zawsze jestem gotów na dyskusję z ciekawym :) rozmówcą :wink: ; w pracy nad bardziej precyzyjnym formułowaniem twoich myśli jestem do twojej dyspozycji, zawsze możesz liczyć na moje życzliwe uwagi :wink:

Brawo Jakie79 - twoja standardowa technika ktorą można zauważyć w odpowiedzi na kazdy post który cię "dotyka" :wink: , jak zwykle chcesz obrócic kota ogonem robiąc z tego z kim piszesz idiote ze to niby sie unosi, zlości, podnieca(?), ekscytuje twoimi komentarzami do granic mozliwości - otóż pochlebiasz sobie - przy okazji stosujesz dosyć infantylny ton wypowiedzi jakbyś pisał z 12 latkami, bo w koncu Jake79 ma juz 27 lat ... :lol2: prosię cię, daj już spokój bo to zakrawa na śmieszność :razz:

 

No i koniecznie musisz mi objasnic co z ta moja koncentracja, bardzo prosze, to dla mnie niesłychanie ważne ...

 

Do tego przejawiasz pewne objawy hipokryzji udzielajac ludziom rad do których sam sie nie stosujesz :wink: 80% pozatym twoich komentarzy odnosi się do tego że:

1) Oblivion Bee bla bla

2) Gothici sa takie fajne bla bla :) a G3 to murowany hit ... jak ja kocham Gothiki :D

A więc musze cie uświadomić na twój spsób - dosyć podniecania i skoncentruj się :wink: - nie ma co sie ekscytować grą której nie ma narazie.

 

Jak łatwo zauważyć w większości wypowiedzi najeżdżasz na Obliviona bo to bo tamto, ok - ale jak już ktoś zaczyna go bronić to kwintujesz że niby ludzie "Oblivionowcy" polecieli tylko na grafe - nie grali w G - i żal im doope ściska dlatego go bronią etc. sam za to przy każdej sposobności bronisz swojej ukochanej serii i nikt ci z tego powodu wyrzutów nie robi :wink: a żebyś nie miał pola do manewru uważam Obka za średnio udanego cRpg :] a Morrowind jest jednym z moich GuRu.

 

Od strony merytorycznej G3 ma być z kolei znacznie bardziej wymagający; gra póki co nie sprawia wrażenia przyciętej do action - rpg i oby :wink:

Nie ma to jak raz na miesiąc obronic świat :D

 

Filmiki prezentują tylko dość wczesny etap implementacji efektów graficznych.

O niskim poziomie detali na screenach - zawsze jest jakies wytłumaczenie :D

No ale Jackowi79 G2 bez problemu nawet na 256 DDR smigał :D i to pewnie w przywoitych detalach

 

poważny rpg, o nieco mrocznym klimacie i przede wszystkim porządnej, ciekawej fabule nie wymaga koloryzowania.

Wszystko wskazuje, że G3 będzie wolny od prymitywnych rozwiązań, jakimi nafaszerowany jest Oblivion. Ianczej mówiąć - są szanse na porządnego rpg. Szczególnie ciekawie zapowiada się fabuła...

Biorąc pod uwagę GII i Morrowind o wymagania i stabilność GIII nie należy się zbytnio martwić

Hmmm, dobrze że nas uspokajasz :)

 

I powiedz kto tu sie podnieca?

 

PS2.

@Kurek

Wystarczy oblookac ostatnie 4 strony topicu i wszytsko jasne :D jest to zwyczajnie irytujące ale mam nadzieje że teraz juz zakończymy te głupawki ...

Wiec może definitywny OT, chyba ze Jake79 znowu nam "przykituje" czymś błyskotliwym w stylu:

1) nie podniecać się :)

2) nie macie wyobraźni

3) pomyśl zanim cos napiszesz ...

4) znajdzie błedy ortograficzne i językowe :]

5) ... ta wypowiedz ma niewiele wspólnego z tematem ...

 

W każdym razie Jake79 bez urazy ale twoj styl wypowiedzi rzuca sie strasznie w oczy tym bardziej że jest to ten sam schemat od bardzo długiego czasu. Pozdro

 

EDIT

Wiecie juz cos o wydaniu G3 w PL, czy będzie koszulka w pudle i inne gadżety?

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Caleb- spod klawiatury mi to wyciagnoles. Taktyka Jake79 to zrobic z rozmowcy kretyna w taki sposob zeby samemu % nie dostac.

Jest takie przyslowie zeby nie rozmawiac z hm powiedzmy NIEMADRYM czlowiekiem bo sciagnie cie do twojego poziomu a pozniej pokona doswiadczeniem. Takze -Caleb- , Jake79 napewno wysmazy jakis infantylny tekst pelen podtekstow i tego jak to sie ekscytujesz. Zenada, ale co zrobisz, to forum, kazdy moze sie wypowiedziec.

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można nie dostrzec, że entuzjam i zainteresowanie dla mojej skromnej osoby po stronie chlopaków sięgają zenitu ;-) (Caleb wystąpił w roli małego detektywa, kurkowi też się z nerwów spod klawiatury wyrywało ;-)); Claeb (i na marginesie kurek także) - czym innym jest żartobliwa rozmowa na forum poświęconym grom komputerowym, a czym innym poważna dyskusja na ważne tematy. Niektórzy zdają się nie zauważać tej prostej różnicy...

 

Caleb twoje uwagi nie mają żadnego uzasadnienia - zwroty w rodzaju "wydaje się", "ma być", "wszystko wskazuje" (które byłeś uprzejmy wyłuszczyć z moich postów) mają charakter przypuszczający - tylko wyjątkowo ograniczona (lub rozbiegana umysłowo :wink: ) osoba jest skłonna uznać je za sądy o charakterze kategorycznym; całkowity chaos myślowy to jak widać u ciebie norma. Poza tym tropienie na forum o G3 pochlebnych prognoz pod kątem właśnie G3 to absurd (o co tobie w ogóle biega chłopie kochany :wink: ) - to faktycznie zakrawa na śmieszność.

 

Nawiasem - bardzo rzeczowa metoda komentowania cudzych wypowiedzi - "blablabla" - naprawdę - to się nazywa druzgocący argument, jestem załamany :-P :lol2: .

 

Zanim zaczniesz krytykować (bo to przecież nie biedny Jake79 cię zaczepia :wink: ) moje komentarze zajmij się lepiej swoimi (przytaczanie twoich komentarzy wprost byłoby dziecinadą i stratą czasu) - ale pomyśl trochę - trzymam kciuki :wink:

 

...masz oczywiście rację, że mój "styl wypowiedzi" niewątpliwie odbiega od twojego, co gołym okiem widać i stąd pewnie ta sól w twojem oku :lol2:

 

Radzę wyładowywać emocje poza forum :wink: - albo łapiesz konwencję luźnej rozmówki o gierkach albo niepotrzebnie się denerwujesz :wink:; rozmowa z tobą zawsze wprawia w dobry humor (a tym bardziej z kurkiem) dlatego mam wiele wyrozumiałości i proponuję ugodę :wink: - więcej dystansu

 

P.s. koszulek i innych monetek raczej nie planują na razie przynajmniej :wink: .

 

P.s. kurek jest takie przysłowie, że kto nie wie co powiedzieć i gubi się w rozmowie ten powołuje się na mądrości ludowe;-). Przecież nie w ciemię bity kurek jesteś - wymyśł coś sam - ściągnij mnie na swój wysoki poziom - czekam niecierpliwie;-).

Edytowane przez Jake79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej dobra ludzie przestancie sie klucic, tak niewupada :P

 

A tutaj dla was nowe, piekne skriny z G3

 

walka z trollem:

 

Dołączona grafika

 

 

przemiana w demona (?):

 

Dołączona grafika

 

 

walka cieniostwora (!) z pelzaczem, jak dla mnie jeden z lepszych zrzutow:

 

Dołączona grafika

 

 

walka z orkiem:

 

Dołączona grafika

 

 

deszcz ognia:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...