Skocz do zawartości
crackers

Zjazd overclockerów...

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam lat 14 i alkohol nie jest mi obcy ;) hehe.

jak chcecie, to moge wam poszookac noclegoow, po koniec maja bede mial sporo czasu.

tylko napishcie, czy pasooje wam cos na poziomie hotelu robotniczego

apropos dojazdu, kiedy organizowalismy zlot graczy TO , ci co mieli po drodze i jehcali samochodem brali tych, ktoorzy mieshkali po drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam 14 lat i raczej nie będe mógł z wami piwa pić chociaż mieszkam w warszawie i na WGK jestem stałym gościem.

to witaj w klubie 14-sto latkow nie pijacych ale co tam kiedys pierwszy raz musi byc nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... czy zjazd MUSI miec cos wspolnego z kompami? Mozemy sie przeciez spotkac na plazy rozpalic ognicho upiec kielbaski i popic pifem. Wiecie, szczeze powiem jakos nie bawi mnie lazenie po gieldzie w centrum miasta :P jak imprezaa to impreza a nie wycieczka po miescie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz sie zdecydujecie, to walnijcie nowy topic - bo ten juz jest stanowczo za dlugi ;-) Nie czytalem 2 strony, wiec nie wiem czy jest cos tam bardziej konkretnego - proponuje spotkanie w wakacje :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

starzychca zebym do wloch pojechal, ale powiedzcie w koncu kiedy, to pojade do znajomego na morze (karwia kolo jastrzebiej goory) , tylko szybko mi odpowiedzcie.

 

wawa, gdansk, czy inne cholerstwo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... w Gdansku jest juz dosc ostra brygada (ja, Śledziu, Den i pare osob sie tez znajdzie) takze organizatorzy jush sa! Zrobi sie wsio co trzeba, jakises schronisko mlodziezowe itp... tylko zapisy ile osob bedzie...

 

 

Termin 6 lipca jak najbardziej aktualny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eghm ja polecam LA i tak by niklt nie ptzszedl :). Niestety ja nie bede mogl przyjechac na spotaknie w wawie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... w Gdansku jest juz dosc ostra brygada (ja, Śledziu, Den i pare osob sie tez znajdzie) takze organizatorzy jush sa! Zrobi sie wsio co trzeba, jakises schronisko mlodziezowe itp... tylko zapisy ile osob bedzie...

 

 

Termin 6 lipca jak najbardziej aktualny...

To jest wspanialy pomysl :)

Po drugie znajdzie sie jeszcze kilka osob :P

 

 

samhain: z tego co widzialem to nie zmieniles sprzeta :(

I jeszcze jedno wpadnij nas odwiedzic :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...