Skocz do zawartości
crackers

Zjazd overclockerów...

Rekomendowane odpowiedzi

To jest mój setny post!!! Zostałem stałym userem!!! Hurrra!!!

 

A teraz do rzeczy... Mam pomysł, żeby zorganizować zjazd wszystkich uczestników forum Tweak.pl oraz jeszcze innych ludzi zajmujących się kompami i o/c. Mogłoby się to odbyć np. w Warszawie.

A... gdzie? kiedy? jak? itp. to dawajcie propozycje...

Zobaczycie... będzie wypas!

 

CO WY NA TO ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niezly pomysl :) Szczegolnie z Warszawa, bo bym nie musial dojezdzac, ale moglby byc ew Torun, bo mam tam dziadkow :))

 

Aha.. generalnie fajnie tylko po maturach i egzaminach na studia najlepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres - piwo chyba mozna wypic z innymi oc fanami, nawet jesli sa troche mlodsi, nie?

Na koncu mojego posta jest usmieszek, nie od parady wiec sie mozna nad tym piwkiem zastanowic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze w wilanowie :) tu jest fajnie, niedaleko jest sporo cafe internetowych, sklepow z piwem itd. duzo zieleni =)

 

dodam ze malo dresow jest i nie trzeba sie bac wychodzac na ulice :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo do Radomia, to nawet byście nie mieli po co jechać... :lol:

No... chyba, żeby zobaczyć mojego kompa i o 12 w nocy przejść się po Żeromskiego... tylko raczej po takim spacerze (o ile z niego wrócicie :lol: ) mogli byście zostać pozbawieni tego swojego identyfikatora (peltier), komóry lub portfela... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no generalnie tez nie najgorszy pomysl, ale jazda do pepikow na jedno spotkanie overclockerskie jest dla mnie przydrogie... nawet tylu browarow nie jestem w stanie wypic, zeby mi sie zwrocilo... (tzn moge wypic tyle zeby mi sie zwrocilo ale cos innego :))) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest mój setny post!!! Zostałem stałym userem!!! Hurrra!!!

 

A teraz do rzeczy... Mam pomysł, żeby zorganizować zjazd wszystkich uczestników forum Tweak.pl oraz jeszcze innych ludzi zajmujących się kompami i o/c. Mogłoby się to odbyć np. w Warszawie.

A... gdzie? kiedy? jak? itp. to dawajcie propozycje... 

Zobaczycie... będzie wypas!

 

CO WY NA TO ???

nie chce nic mowic ale nie kopiuj pomyslow innych :evil:

 

jak masz tyle postow to przejzyj osla laczke

 

ja dawno juz rzucilem taki pomysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczecin >>> Ustrzyki... ciekawe czy byś k2 pojechał ??? :D

 

Sorry, nie zaglądam często na oślą łączkę... podobniej jak większość uczestników forum, dlatego walnąłem tego posta w "Hardware i podkręcanie". To zapewnia odpowiednie zainteresowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczecin >>> Ustrzyki... ciekawe czy byś k2 pojechał ???  :D 

 

Sorry, nie zaglądam często na oślą łączkę... podobniej jak większość uczestników forum, dlatego walnąłem tego posta w "Hardware i podkręcanie". To zapewnia odpowiednie zainteresowanie  :)

To ne mało bys az tak strasznie złosliwe, ale weim z doswiadczenia ze takie impry cienko wychodza, lub w ogóle nie wychodza. WHY?

W sieci jdno co jest dobre to anonimowosc, anonimowosc która pozwala 12 letniemu chłopakowi gadac z doswiadczonym powiecmy administratorem w ieku ok 30lat. Widzesz cos takiego off-line? bo ja nie.

Byłem w Stolicy na zjezdze internautów. Postawili pod zygmuntem kilka kompów, i zyczyli mlej zabawy. Nie było miło :?

 

Ale wracalac do tematu, nie mam nic przeciwko zjazdom userów, tylko powiem ci szczeze na mnie nie licz, do wawy mam kawł drogi i 17 lat na karku i były by lekkie problemu z dojazdem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczecin >>> Ustrzyki... ciekawe czy byś k2 pojechał ???

a ustrzyki zapodałem dlatego ze jest to w/g mnie nejwieksze zadupie jakie znam [nie liczac miejscowosci w której mieszkam]

POZDRAWIAM

USTRZYKIWIAN..., USTRZYKIWACZY, USTRZYKIWACZKI itp sprawy :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie... a Starówka?

No co wy, jaka Starówka ? Proponuję sobota/niedziela na WGK 8) - zawsze jakaś dodatkowa motywacja do przyjazdu + odpowiedni klimat :D (no i mam tam 10 minut spacerkiem ^_^)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...