Skocz do zawartości
crackers

Zjazd overclockerów...

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam inna propozycje... Dlaczego nie wziac namiotow, kobiet i piwa i nie wbic sie na pare dni gdzies na Mazury? Tam jest naprawde spoko, o czym chyba nie musze przekonywac nikogo! Co Wy na to? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys wyjechalem pod namio, pilem co dziennie i juz mam dosyc namiotoow, codziennie kilka win, piw itp.

 

namioty suxx!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjazd powinien odbyc sie w Gdańsku :P

tesh wole w Gdańsku, bo ciągle ta Wawa i wawa. A do Trójmiasta mam bliżej :))

No pewnie ze w 3miescie.

A tak wogule to Wawie mozna sie zgubic :lol: :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oka zostawie sobie 5,6,7 wolne - moze dadza :P jak z noclegiem? hotel czy chalupka czyjas?

Ups, widzę że pomysł z WGK spodobał się :)

Co do ew. noclegu (sobotę można zakończyć w klubie Park lub ekhem, Stodoła :D :D ) to uderzajcie www.riviera.pw.edu.pl. W tym roku akademik udostępnia 6 pięter na hotel - powinno wystarczyć 8) Tylko chyba trza robić rezerwacje :wink:

Generalnie WGK, Park/Stodoła, Riviera to obiekty leżace b.blisko siebie, jest dobry dojazd, okolica spokojna (mało dresiarstwa) i ładna (Pola Mokotowskie) więc... kupą panowie :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...