Skocz do zawartości
kucyk

Swat 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KOzi]K[

szukamy z kumplami kilku chetnych do gry wieczorkami(20-21 poczatek). gramy na eleganckim serwerze.

Chetnych zapraszam na gg 1038975 i 1272000 po nr ip:)

>sorka za wstawke do tematu<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka. Ale w czasie grania najbardziej brakowalo mi 2 rzeczy:

1. Brak czegos w stylu "green light" dla snajperow, zeby sami zdejmowali cele

2. Brak mozliwosci wydania rozkazow druzynie w trybie "on hold" alby potem dac sygnal "go" (cos jak np. alpha go w Rainbow 6). Niepotrzebna gimnastyka przy szturmowaniu dwoma druzynami tego samego pomieszczenia z roznych drzwi...

Pozdro;

 

PS. Jezeli te opcje jednak sa dostepne, to bylbym wdzieczny za oswiecenie mnie :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie w grze najbardziej denerwuje, ze gra jest taka krotka, i do tego sztucznie przedluzana (brak save w trakcie misji). Nie sprawdzisz jednego katu, albo nie rzucisz fb do pokoju i zaczynasz misje od poczatku. Ale oczywiscie gra laduje wszystko od poczatku, loading zawsze trwa tyle samo O_o , nie wazne czy resetujesz misje, czy zaczynasz nowa, paranoja Oo (jak juz przy restarcie misji jestem to oczywiscie wejscia nie mozna zmienic, i trzeba sluchac tego gledzenia TOCu stojac w miejscu na poczatku kazdej misji - niby nic ale przy 15 podejsciu w tej samej misji doprowadzalo mnie to to bialej goraczki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wersji sterów (ATI) używacie? Znowu mam problem z uruchamianiem gry. Po kliknięciu na ikonę skrótu gra zaczyna się uruchamiać ale ekran robi się czarny (ale jest sygnał video), po pewnym czasie pojawia się biały kursor, który gdy porusza się go po ekranie zmienia się w białą łapkę, ale klikanie tą łapką nic nie daje.

 

Ponowna instalacja gry nic już, niestety, nie pomaga  A została mi jedna plansza

 

Może to stery do grafiki właśnie ....

1481212[/snapback]

ja mialem chyba cos podobnego i mam:)

gra wlacza mi sie tylko przez game spy. nawet jak chce robic misje to tak musze robic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o przeslanie oryginalnego pliku swat4.exe [ściezka do gry\Content\System\Swat4.exe], na adres kabemail@o2.pl z gory dzieki!

 

//EDIT

chodzi mi o plik z polskiej wersji jezykowej

Edytowane przez krzyysiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Grałem sobie od dobrych 6 misięcy w Swata. Na początku i póżniej miałem jakieś tam problemy, ale nie duze. A teraz przy 15 probach polaczenia sie z serwerem (gra online) udalo mi sie tylko 2 razy i to tylko na 5 min.... Nie mam sily juz probowac. A nie sądze zeby jutro samo z siebie sie naprawily...

Nie chcialem tego tematu dawac do SWATA 4 bo to chyba ogolna sprawa.

pozdrawiam, pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pomocy

 

Nie jestm orłem w zakresie komputer ów i mama poważny problem dorwałem SWATA 4 wgrał mi go syn fajna gierka ale nie mogę nic pograć bo wywala mi ja z kompa. Pierwsze cztery misje jakoś przemęczyłem ale w misji w garażu nieda rady nic zrobić po kilku nastu minutach gra się wyłancza a nawet kilka razy wyłączył sie komputer Syn prubował coś tam wgrywać ale to nie pomogło po samoczynnym zamknięciu się gry wyskakuje

 

Critikal Error

 

No Label

 

 

opis kompa jakieś ustawienia po angielsku

 

SWAT Build Number 31973

 

History: ............................................... dosyć duż po angolsku

 

Przawaliłem kilka forum ale nic nie znalazłem bardzo bym prosił o pomoc z góry serdeczne dzięki

Z zawodu jestem kirowcą i niemam za dużo czasu na spędzanie wolnych chwil przed kompem ale ta gra jest exstra.

 

althon 2400 ram 256 Mb G-fors MX 440 z AGP 8x

 

Można na e-maila tedy1@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

tedy mozliwe ze gra jest skopana... tzn twoja instalka. Skoro na innych misjach dziala itp... wiesz co ci powiem? Poszukaj kogos kto ma save z zaliczana ta misja. Tej nei zagrasz ale reszte tak. Sprobuj tez sterowniki do karty graf. zainstalowac, a jak to nie pomoze to mozliwe ze reinstalka systemu pomoze. Ale ogolnie polecam pomysl z savem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam problem z tą gra:

Klikam na ikonke, wlacza mi sie, pojawia sie kursor w ksztalcie krzyzyka, nagle widze pulpit pozniej caly ekran czarny i komputer sie restartuje :?

 

Czy to wina gry ? (chociaz chyba raczej mojej pamieci bo mam 196 SDRAM :oops: ale chyba powinno pojsc jakos :rolleyes: )

moze ktos moglby mi wyslac plik z ustawieniami gry na najnizszych poziomach mzoe sie uda ( moze :unsure: )

 

 

 

Edit:

a teraz error wyskoczyl

 

No LabelCrash Time: 01/28/06 14:39:35OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1202 MHz with 191MB RAMVideo: No VideoUserName: PComputerName: PApplication location: D:\Gry\Sierra\SWAT 4\Content\System\SWAT Build Number: 31973ERROR: SwatGameEngine, native class size (504) does not match scripted class size (512)History: UClass::Serialize [(Class SwatGame.SwatGameEngine)] <- LoadObject [(Class SwatGame.SwatGameEngine 682641==682641/4429710 682468 174)] <- ULinkerLoad::Preload [(Class SwatGame.SwatGameEngine)] <- PreLoadObjects <- UObject::EndLoad <- UObject::StaticLoadObject [(Core.Class SwatGame.gine NULL)] <- UObject::StaticLoadClass <- InitEngine

i wyskakuje blad

http://img65.imageshack.us/img65/8567/swaterror7kv.jpg

 

:cry: :cry: :cry:

Edytowane przez Siup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"No Label

 

Crash Time: 01/28/06 14:39:35

 

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1202 MHz with 191MB RAM

Video: No Video" - to chyba to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak dodatek, czy już miał przyjemość oddania pierwszych strzałów? ;-)

badziewny ten dodatek , za malo nowosci jak dla mnie a najgorsze jest to ze z kazda misja masz cos nowego dostepnego , a nie mozesz tego wybrac od razu , tak jak noktowizor nowe bronie itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten dodatek niczym nie różni się od podstawowej wersji, taki sobie map pack

rozwala mnie kretyńskie zachowanie kompanów, przy open bang clear nie potrafią granata do środka wrzucić :mur: :lol:

hahahaha , tez to mnie wkurza , daje komende a tu po chwili boom , i wszyscy WTF , ten dodatek jest jeszcze nudniejszy niz pdst wersja imo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahaha , tez to mnie wkurza , daje komende a tu po chwili boom , i wszyscy WTF , ten dodatek jest jeszcze nudniejszy niz pdst wersja imo

u mnie jeden granatem stunt przywalił w rękę kompana tak, że granat spadł im pod nogi... dalej nie muszę pisać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość futureeman

a miał być lepszy od gry podstawowej, więc w co lepiej zagrać, w the regiment czy dodatek do swat 4 ?

Edytowane przez futureeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a miał być lepszy od gry podstawowej, więc w co lepiej zagrać, w the regiment czy dodatek do swat 4 ?

glupie pytanie , oczywiscie ze dodatek do swata 4 jest 100 razy lepszy od regimentu ;)

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są lepsze odglosy i bardziej realistyczne bronie a granaty już w podstawce "dziwnie" lataly, ogólnie jest to kontynuacja bardzo dobrego swata można sie zmierzyć w nowych misjach, polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to jest poprostu swat4 z dodatkowymi misjami.. do tego pare broni nowych i to tyle :) ogolnie gra jest fajna i mozna sie wkrecic :) wczoraj nie moglem przez rowne 3h przejsc misji.. jednak tak sie wkrecilem ze gralem, gralem i przeszedlem :) a zadko kiedy mam cierpliwosc tyle czasu w cokolowiek grac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w podstawowowej wersji SWAT 4 brakowało głownie tego:

...oraz tym, że nie możemy już pozostawiać obezwładnionych podejrzanych bez nadzoru, gdyż mogą się wymknąć i uciec, lub co gorsza ponownie chwycić za broń. W SWAT 4 raz pojmani gangsterzy uznawani byli za wykluczonych z dalszej gry („podejrzany zabezpieczony”)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem chyba na 4 levelu ale jeszcze nie skonczylem. Dodatek jest dobra kontynuacja podstawki oferuje dokladnie to co swat 4 tylko w wiekszej ilosci. Fajnie jak by swat mial zaawansowany silnik fizyczny tam sa caly czas zamkniete przestrzenie, mozna bylo by wykrzesac cuda w takich lokacjach z fizyka. Ale i tak grafika w swat jest spox i daje rade.

 

 

edit.

skonczylem dodatek jest 7 misji troche niedosyt mam brak bylo jakiegos napiecia przed decydujaca rozrywka z syndykatem

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi w SWAT4 z zadaniem "przywróć porządek" - z reóły jest to jeden z punktów które należy spełnić aby ukończyć pomyślnie misję. Z regóły coś takiego wyskakiwało samo i nie miałem z tym problemów, ale teraz gram i mam problem. Wszystko niby zrobione - zakładnicy uwolnieni, terro powaleni, raporty kompletne, a ja dalej mam nie spełnione "przywróć porządek".

O co w tym chodzi? Mam posprzątać lokacje... ;-)

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...