Skocz do zawartości
Q

Soul / rap / r&b

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu nie ma topicu o muzyce takiej jak w temacie?

Jest rock,metal,techno itp.

Wydaje mi się że wiele osób tego słucha!

Ja uwielbiam :)

Powinno to się przykleić na gorę :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też to chciałem zrobić, przyklejony zostanie pewnie jak będzie duże zainteresowanie nim

 

ps. może się mylę, ale hip hop to kultura a rap to muzyka, więc raczej nie słuchasz graffiti lub break'a ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to by był mix tych czarnych rytmów, bo tworzenie tematu do każdego rodzaju nie miałoby sensu, a nie sądze żeby znalazlo się tu kilkudziesięciu słuchaczy soul'u, więc można ich podczepić do RAPu a nie hip hopu (dzięki za wsparcie moderatorze pimpowy :P ), bo sądze że PIMPów jest tu więcej od słuchaczy Yeah, Yeah, Yeah... :) (Który jest także mixem rnb z rapem- lil jon) czy też pani Kluczyk (ładna to ona i jest :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sLiM JiM

Zajebiascie że powstał taki temat :D :D :D :D

 

Czego teraz słuchacie????? B)

Edytowane przez sLiM JiM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie żadne hardcory, ale teraz w winampie siedzi:

- The Game - The Documentary

- 50 cent - The Massacre

- Nas Illmatic 1994

a z polskiego:

-donGuralesko - drewnianiej małpy rock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze sie przylacze do tematu : czy zna ktos wszystkich raperow stusujacych "gangsta rap" , wiem ze wchodzili ( przynajmniej niektorzy ) w sklad NWA. narazie mam snopp dogga ice cube'a dr.dre ale dalej niemoge nic znalesc ... czy moglby ktos podac jacy raperzy robili gangsta rap ?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze sie przylacze do tematu : czy zna ktos wszystkich raperow stusujacych "gangsta rap" , wiem ze wchodzili ( przynajmniej niektorzy ) w sklad NWA. narazie mam snopp dogga ice cube'a dr.dre ale dalej niemoge nic znalesc ... czy moglby ktos podac jacy raperzy robili gangsta rap ?

pozdro

1295221[/snapback]

nie wiem czy ci chodzi o skład N.W.A ( Ice Cube, The D.O.C., Dr. Dre, Eazy-E, The Arabian Prince, MC Ren, Yella)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sLiM JiM

No tak SD był w N.W.A. tak samo jak w 213 old schoolowe squady

Ja teraz dorwałem Nowy mixtape Redmana i Fabolousa real talk :) przydałby sie nowy ludacris ale niemam skad ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> :mur:

Ja polskiego hiphopolo niesłucham bo to shit :angry:

Edytowane przez sLiM JiM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

Moze nie lubi jezyka polskiego, mi tez jakos pl rap nie podchodzi :/ kazdy ma swój gust. Ale oczywiscie nie nazywam polskiego rapu "szitem" hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Moze nie lubi jezyka polskiego, mi tez jakos pl rap nie podchodzi :/ kazdy ma swój gust. Ale oczywiscie nie nazywam polskiego rapu "szitem" hehe.

1295389[/snapback]

A ja nazywam :P

Przesłuchajcie 10x jakiegoś Peje, później 10x Ice Cube i powiedzcie co jest lepsze :P

imho polscy raperzy są daleko za zachodnimi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sLiM JiM

Fabolous nietworzy według mnie hiphopolo wiele sie rózni od mezów i innych za[ciach!]ych farjerów

To że jest on bardziej znany niz raperzy ktorych słuchasz nieznaczy ze tworzy hiphopolo a słucham czarnego rapu 6 lat i dosc dobrze znam angielski. Jin 2pac tez robił hiphopolo bo jest znany?

Edytowane przez sLiM JiM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu mówić o hiphopolo.......

 

 

a tak żeby tu nie wybuchła wojna, proponuje zmienić temat na coś innego. np -ostatnie poczynania pharella (NERD), występy u snoop dogga, jay-z, chodzi mi dokładniej o refreny które śpiewa

- jay-z & LP ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sLiM JiM

No niebede sie dissował z jinem :wink:

A co do pharella zjebał całą płytke snoopa przez ten swoj głosik :wink: czemu płytka sie nazywa rythm and gagnsta gdzie tam jest cos gangsta??

Jay-z&LP mam mieszane uczucia

Edytowane przez sLiM JiM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jin* masz jakiś problemy?

Jezeli Ci cos nie odpowiada nie musisz się wypowiadać...

Nie zaczynajcie sporów o komercje, hiphopolo, kto słucha prawdziwego łundergrałnda itd.

Nie o to tu chodzi....

A swoimi tekstami prowokujesz takie dyskusje....

Dotyczy to reszty również...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-_-

Slim: ty wiesz co to jest pop?

muzyka pop - najpopularniejszy gatunek muzyczny zlagodzony do takiego stopnia aby masy to kupowaly.

I stad sie biora ci wszyscy nowi gangsterzy i baunsiarze, bo to jest wlasnie teraz modne. Zaczelo sie to dobrych pare lat temu gdy powstawaly cool boysbandy typu b2k - mlodzi, piekni chlopcy po 16-18 lat wystepujacu ze znanymi raperami (w ich przypadku puff dady) i udajacy, ze cos tam rapuja. Mozna isc rowniez w kierunku 50centa zgrywajac gangstera, mowiac ilu to sie czarnuchow pobilo, zabilo...

A jak juz Polacy ida w tym kierunku to po prostu parodia jest, jak uslyszalem 'uciulany giecik' to myslalem, ze to po prostu jakas bekowata internetowa piosenka typu 'jedziemy po ziolo' a to puszczaja na vivie O_o ...

 

Ogolnie przyklady stare bo tv odwiedzam raz na jakies dwa tygodnie, a kanaly muzyczne staram sie omijac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"jedziemy po zioło" - Ten tytuł nie powinien paść w tym topicu nawet w negatywnym znaczeniu... Wiocha! A moi poj...ni dresowi marihuanowi kumple podniecają swe spalone dupska jaka ta piosenka nie jest fajna i zabawna... Żałosne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja się przyznam że słucham popu, britney spears jest moją boginią :> ;]

cieszysz się Jin?

teraz nie wiem czy warto bylo zakładać ten temat, zaraz zaczną się "dissy" jak juz ktoś wspomniał :P, pewnie większość osób przebywających tutaj słucha bardziej znanego rapu, niż tego podziemia, prawda że wszystko miało miejsce tam, ale zaczął świat "ewaluować" a razem z nim rap, nic oczywiście do takiej muzyki nie mam, bo sam nie wiele jej słyszałem i szczerze wolę tutaj rytmy baunsowe & pimpowe

dobra koniec tego bo się nie skończy, ja osobiście musiałem dorzucić swoje 3 grosze ale [gluteus maximus] z tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...