Skocz do zawartości
neoHannibal

Dobry I Tani Cooler Do 2000+ Mobile @

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie poneiwaz mam zamiar kupic sobie procesorek i wybor padl na Athlona 2000 XP+ Mobile powniewaz uwazam ze do mojej Mobo Chaintech 7VJL Apogee KT333 nic mocniejszego nie ma sensu wkladac, ale plytka ma dosc dobre mozliwosci O/c wiec chcialbym go podkrecic, ale moje pytanie brzmi do ile mozna by go podciagnac, ale nie na maxa tylko tak jakos w granicach rozsadku i jaki COOLER byscie mi do niego polecali, ale wiecie tak zeby byl w przystepnej cenie poniewaz procek jest na Allegro za troche ponad 200zl wiec nie chce drogiego chlodzenia. Prosze o pomoc. Pozdrawiam

Edytowane przez Lucas86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

procek jesli naprawde jest Mobile to nie potrzebuje kosmicznego chlodzienia... mysle ze jakis do 50 zeta, chociaz jesli bardzo cie kreci krecenie to nie ma co zalowac kasy! sam mam dziadostwo i szykuje sie zmiana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spire whisperrock IV za 32zl na allegro .. jesli wentyl za glosny wymienic go na arctica za 7,5 zl ... bedzie tanio i cicho  :lol:

1306645[/snapback]

gdzie widzice te arctiki takie tanie macie ja je wszedzie po 14 zł widze np http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=13501 Edytowane przez piotrek_r1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wystarczy mi do tego procka jakis Pentagram np: 80 AlCu ? czy moze dolozyc i kupic 80Cu, a moze cos z 92? a moze jeszcze cos innego w przystepnej cenie, co proponujecie?

1306617[/snapback]

Też polecam WR IV (późnie ewentualnie dokupić wydajniejszy i cichszy wiatrak (a stary w obudowę), dotego szlifowanie, polerka na lustro i dobra pasta. Ewentualnie zamiast WR IV cooler od Spire.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to na pewno wystarzczy ? Moze jednak cos mocniejszego ? :D a mozecie mi orientacyjnie powiedziec do ile bedzie dalo sie podkrecic takiego mobilka 2000Xp+

chce kupic z allegro:

1306768[/snapback]

Procek jest Ok, 2,3 GHZ powinieneś mieć.

Co do chłodzenia do Spire WR IV spokojnie wystarczy. Ewentualnie Pentagram QC-80AlCu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez musze kupic jakis radiator dla tego procesora. Ktory z obu tu podanych jest wydajniejszy, lub moze ktorys jest wyraznie cichszy a niewiele wydajniejszy i jego warto kupic?:

-Arctic Cooling Copper Silent 2 TC rev. 2.0 (36zl) http://www.tuning-pc.pl/artykuly/arcticcop...t2tc/#powiększ

-Spire WhisperRock IV (30zl) http://www.tuning-pc.pl/artykuly/spirewhisperrock/

 

Poza tym moja plyta glowna to Epox 8K5AE, moze ktos wie czy dziala z nia speedfan lub inny program zmieniajacy szybkosc wiatrakow ( jeszcze jej nie skladalem )

Edytowane przez Darck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo jeszcze mojego calego watku zdecydowalem sie na Pentagrama 80AlCu, ale mam jeszcze pytanie jaka najlepiej do niego zastosowac paste zeby bylo dobrze, do wyzej wymienionego 2000 Mobile, chcialbym zeby poszedl na 2,3Ghz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...