Skocz do zawartości
Aurora001

Wyscig 64'bitowek Gf 4mx

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jednak lepiej ograniczcie swoj wyscig do gf4mx i pochodych, mialem przez dwie godziny w kompie 64 bitowego radka 9600 i po lekkim OC pasywnie chlodzony szedl na 9000 markow.

Niestety to juz inna klasa wydajnosciowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Voodoo3 jest szybsze ;)

Ale mozemy sie poscigać he he

 

Nie ma jak to takie starocie...

Jak bedziesz miał czas, to zrób testy, ja napewno zrobie.

Mysle, ze mamy szanse pokonac GF2 MX 200 (64bit SDR)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Voodoo3 jest szybsze ;)

Ale mozemy sie poscigać he he

 

Nie ma jak to takie starocie...

Jak bedziesz miał czas, to zrób testy, ja napewno zrobie.

Mysle, ze mamy szanse pokonac GF2 MX 200 (64bit SDR)

1314303[/snapback]

Sprobuje wygarnac to banschee ale nei gwarantuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porzyczylem kiedys od kumpla jakiegos GF4 64bit na ddr (ale 64bit :P ) to pamieci cienko... 7,5ns jakies v-data a szły na 400mhz (200ddr). rdzen... na std chlodzeniu + waitrak 5x5 szedl 405 :D

 

no ale dostalem Pine Exalibur 2MX200 ... karta jest swietna.. bez vmodów leci 275/195... czyms schlodze pamieci to zapodam 280/210 i sie zacznie :> :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porzyczylem kiedys od kumpla jakiegos GF4 64bit na ddr (ale 64bit :P ) to pamieci cienko... 7,5ns jakies v-data a szły na 400mhz (200ddr). rdzen... na std chlodzeniu + waitrak 5x5 szedl 405 :D

 

no ale dostalem Pine Exalibur 2MX200 ... karta jest swietna.. bez vmodów leci 275/195... czyms schlodze pamieci to zapodam 280/210 i sie zacznie :>  :razz:

1344739[/snapback]

 

Ja przepraszam ale ile na rdzeniu :blink: Niedlugo moze wkoncu wyrwe ten aparat i zrobie te foty do vmoda :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam ale ile na rdzeniu  :blink:  Niedlugo moze wkoncu wyrwe ten aparat i zrobie te foty do vmoda  :mur:

1344747[/snapback]

z 2mx mam orba jeszcze na p3 + bx a na 4mx mam tylko skrina z aidy i rt chyba...

 

2mx: http://service.futuremark.com/compare?2k1=8364037

 

4mx: http://img67.exs.cx/img67/6223/rivatunerkoniecskalimx6ow.jpg

 

2mx mam w drugim (pc1) kompie, a 4mx juz sprzedany gdzies :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łał piękny wynik - chociaż ty masz athlona 2000 na tym orbie ale pamieci na 244 - no no :)

ja mam taki problem ze przesmarowałem pamiątki arctic ceramique i po 12 godzinach (ba - nawet 20 :lol: ) nie kreci sie tak jak powinna :/

wczesniej było 185 stabilnie na kleju jakims z radiatorami a teraz to nawet na 160 arty wyskakują czasami :/

poza tym kupie sobie jeszcze jakis wentyl na rdzen bo sie grzeje strasznie

narazie tyle smarków co w podpisie

work in progress

 

P.S. mam stery 44.03 czy lepsze bedą z seri 28.XX a moze 29.XX a jesli tak to jakie konkretnie ;) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma wynikow bo dlugo nikt tu nie zagladal tak samo jak w temacie 6600Gt co ja wywolalem maly ruch od tego tuu jestem:) heheh

wiec zachecam wszytski do zabawy kurcze gdzie ja teraz dostane gf4mx i to jescze 64bit nawet na polkach w sklepach nie ma szkoda kurcze chco moze jak dorwe to postaram sie jakis wynikczek tez zaprezentowac:) dla samej zabawy! skozda ze te 6200 wyszly bo przez te karty wlasnie f4 stracily swa moc i popyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...