Skocz do zawartości
gnz

Doom 3: Resurrection Of Evil

Rekomendowane odpowiedzi

Z wylaczona chodzi podobnie,ale nie sprawdzalem najbardziej wymagajacych sprzetowo plansz np hell.Wylacze kompresje i dam znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jordi23 możesz napisać swój konfiq z D3: Resurrection Of Evil był bym wdzięczny :) a co do pmapping czy jak to się zwie nie mam żadnych kwadracików ani niczego takiego tylko mam taki dziwny problem że jak użyje spowolnienia to mam błędy w grafie jak by się textury przesuwały :blink:

i jeszce jedno giera jest nudna jak flaki z olejem :angry: a muzyka w menu jest zerżnięta z UT2003 :angry:

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wylaczona chodzi podobnie,ale nie sprawdzalem najbardziej wymagajacych sprzetowo plansz np hell.Wylacze kompresje i dam znac

1412066[/snapback]

Nie chodzilo mi o ilosc fps - akurat na moim sprzecie moge sobie grac z wylaczona kompresja :-) Sek w tym, ze imho mowienie o jakosci wyswietlanego obrazu "ultra" ma sens jedynie wtedy, gdy grafika jedzie rzeczywiscie na ustawieniach bez zadnych kompromisow ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkamil-czy jak do tego konfiga co napisalem dodam kompresje to bedzie to mozna uznac za detale ultra czy jeszcze czegos tam brakuje ?? (z wyjatkiem AA bo tego nie zmienie) Jesli tak to sie tym pobawie :)

1412200[/snapback]

No chiba tak ;-) Jak ja dam ustawnia ultra w menu - to wlasnie tak mam pozniej w configu. Ustawienia high vs ultra roznia sie z tego co zauwazylem tylko kompresja tekstur - w ultra jest ona wylaczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierealny : nie mam jakiegos innego configa, mam zwykly standardowy, gram w 1600x1200 2xAA 8xAnizo i showfps nie pokazal mi narazie nizej niz 37fps, aha mam tylko wlaczony paralaxbumping tzn dogralem ten plik do katalogu base co uruchamia te opcje.

 

Jestem w 3 levelu i gra jest nudna, kurcze jakos podstawka miala lepszy klimat, dodatek srednio mi sie pododba i pewnie go nie skoncze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwicie sie tutaj swoimi konfigami.

Mam kumpla, ktory podstawke przeszedl na Duronie 900, 128 SDR, i gf4MX 440 na SDR !!

Nic nie krecone !

Srednio 5 fps ale przeszedl i mu sie DIII super podobal.

Teraz (gdy zobaczyl jak to moze chodzic) jedzie dodatek na Sempronie @ 1900MHz, 256 DDR, R9500Pro.

Sam sie dziwi jak mogl grac.

Ale czego oczy nie widza tego sercu nie zal (czy jakos tak :P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 3 levelu i gra jest nudna, kurcze jakos podstawka miala lepszy klimat, dodatek srednio mi sie pododba i pewnie go nie skoncze

1413312[/snapback]

No wlasnie,na poczatq mi sie tez bardziej podobal ale potem dostalem podobnych odczuc co do dodatq.Jesli stwierdze,ze nie skoncze to poprosze najwyzej kogos z Was o ostatni save by zobaczyc filmik koncowy i nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jordi23 grasz na podkręconym kompie ??? czy na non oc

1414014[/snapback]

Podejrzewam, ze gra na niezle wykreconym.

Jest juz niemal znany ze swoich 1600x1200 AAx6 AFx16 w kazdej grze.

Nie ma sprzetu bez krecenia, ktory pociagnie chocby DIII w takich ustawieniach bez extremalnego krecenia.

Tak mnie sie wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów!!

Mam nadzieję że mi pomożecie :)

 

Mam wersję RoE, z ktora razem jest patch 3.2.1 (czy cos takiego) ktory zawiera wszystkie dotychczas zarejestrowane seriale. Nie da sie go nie zainstalowac. Gdy wlaczam gre to pyta sie o serial do doom3. No i oczywiscie mowi ze nie pasuje. Probowalem wszystkie mozliwe. Ktos mial taki problem? Piszcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jordi23 grasz na podkręconym kompie ??? czy na non oc

 

ps. co te pamiotki tak kiepsko ci chodzą  <_<

1414014[/snapback]

Akurat o/c procka nie ma w D3 praktycznie nic do gadania. U mnie różnica między 2.7GHz (270x10), a np. 2.25GHz (bo tylko na tyle chciało mi się odkręcić cpu ;]) to 3-4 fps :blink: A przecież z oznaczeń pr+ to różnica prawie 800+ (między 3500+ -> 4200+) daje do myślenia. Cóż, nowsze silniki (vide 3dmark05) głównie bazują na mocy vga.

 

Inaczej engine reaguje na zabawę x800xt- tu już podkręcenie rdzenia i pamiątek daje widocznego kopa. Na tyle dużego, że bez o/c vga nie pogram przy ulta qual. w 1280x1024+ cukiereczki (AA/AF).

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres nie przesadzaj :?, gdzie ja napisalem ze gram w 1600x1200 z AAx6 ?????

chyba ze w gry z przed roku/dwoch. Zawsze staram sie uruchomic gre w 1600x1200 bo mam dobry monitor i to jest odpowiedni tryb dla niego i zawsze mam anizo x 8. A potem to juz sprawdzam czy uda sie wlaczyc AA czy to x2 czy to x4. Nigdy nie wlaczalem x6, bez przesady. W dooma3 gram w 1600x1200 z high (czyli anizox8) i AAx2 i dziala bez zarzutu i nie jest to jakims tam wyczynem. Poczytaj recki X800xt/x850xt mozna na takich ustawieniach (1600 aax2 anizox8) na tych kartach grac w dooma3 i to na kartach nie kreconych, przyznaje ze pare razy widzialem fps w oklicach 25klatek ale byly to pojedyncze momenty moze na godzine grania pojawiaja sie 3-5 razy, jednak przez reszte 55minut mam w okolicach 40-50fps. Nie rozumiem czemu sie czepiasz - wychodzi ze zle ci sie wydaje ;)

 

 

Jedyna narazie gra w ktorej zmniejszylem rozdzielczosc bylo demo splinter cella chaos teory tam dalem 1280x1024 anizox8 AAx4,

 

Nierealny: obecnie gram na procku 2700MHz ale grafe mam troszke slabiej podkrecona (ustawienia z podpisu robie do testow) obecnie jest 525/580

a co do pamieci to niestety tak chodza zeby bylo 1T, z 2T chadza zdecydowanie wyzej ale to mija sie z celem bo musze dac 2T.

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są screeny z doom 3.

 

3mood+gloom mod

 

3dmood

http://www.skenegroup.net/usr/tertsi/doom3/3mood.zip

 

Oto zalecana przeze mnie konfiguracja 3mood-a

 

Dołączona grafika

 

Najpierw podajemy ścieżkę dostępu do Doom-a.Nastepnie robimy Remove interaction.vfp w celu skasowania starych ustawień.Następnie konfigurujemy 3mood-a jak na obrazku powyżej i naciskamy Bulid interaction.vfp.Teraz pozostaje tylko wybrać RUN DOOM 3.....

Mod ten działa również z D3:ROE.

 

gloom mod

http://d3glow.clanugsm.com/files/Non-Optimized-Glow.rar

 

oraz wersja zoptymalizowana pod procesory AMD

 

http://d3glow.clanugsm.com/files/AMD-Optimized-Glow.rar

 

PS.Gloom mod działa tylko na kartach NVIDIA.

Edytowane przez RALF11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurczę a ja dalej nie wiem jak zainstalowac dodatek na podstawke po polsku, odinstalowałem podstawe i chciałem po angielsku zainstalowac ale nie ma tam takiej opcji, pomóżcie bo nie wiem już co zrobić :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

kurczę a ja dalej nie wiem jak zainstalowac dodatek na podstawke po polsku, odinstalowałem podstawe i chciałem po angielsku zainstalowac ale nie ma tam takiej opcji, pomóżcie bo nie wiem już co zrobić :mur:

1421773[/snapback]

Marek.t - jesli zainstalowales patcha 1.2 to [gluteus maximus] blada.Jedyny sposob to zainstalowac gre u kogos innego wraz z dodatkiem patchem i zwyczajnie ja zgrac na dysk,a bedzie chodzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...