Skocz do zawartości
kozayeaa

Najlepsze Sklepy Internetowe !

Rekomendowane odpowiedzi

arest.pl kupowałem jeszcze na samym początku jak jeszcze nie był znany w sieci, ale jak sie okazało nie było żadnych problemów i do tego bardzo szybka wysyłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklepy, w których dostałem to co chciałem i je polecam :):

http://www.cooling.pl - mają dość tanio, towar zamówiłem o godz. 15 i już na następny dzień był u mnie w domu

http://www.esc.pl - nie tak szybko, ale tanio i towar OK

http://www.hipermax.pl - szybko, a zarazem tanio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenfist.pl | http://zenfist.pl - bardzo duży wybór zasilaczy, dobrze opisane. Są też bardzo komunikatywni, czego nie można powiedzieć np. o Proline :lol: od 4 dni nie mogłem się do prolina dodzwonić :/

 

W zenfist.pl kupiłem zasilacz Enermax'a - wyłali mi tego samego dnia 80, zasilacz chodzi jak złoto B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odradzam 4speed.pl . kupiłem zasialacz, zrobilem przelew, po 4 dniach dzwonie z komórki, przełaczają mnie 3 razy, wkoncu dogadalem sie z jednym kolesiem o co mi chodzi, zaczał szukać mojego zamówienie, szukał i szukał, wkoncu znalazł i mówi: a no zapomnielismy wysłać, jutro wyślemy. Straciłem chyba 10 minut z komórki! Zero organizacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy macie takie zamilowanie do Proline. Dla mnie to beznadziejna firma. Jak ktos nie wierzy to niech se przyjedzie do wrocka.Przez internet u nich nie kupowalem nigdy wiec moze poprzez internet sa tacy mili i fachowi. Ale jak napisalem do nich maila czy maja Radeona 9800PRO na stanie ,(bo jak kupywalem to byl chwilowy problem z ich dostaniem) to odpowiedzieli mi po tygodniu ze we Wrocku nie maja mimo ze na ich stronce wciaz stan magazynowy byl na "sredni" to tylko tyle chcialem o tej beznadziejnej firmie.

 

Moj faworyt to tylko i wylacznie Arest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam wrocek nie obchodzi :) U mnie w Katowicach(mieszkam w Bytomiu więc najbliżej) jest wszystko w porządku, załatwiałem wsio z kierownikiem sprzedaży, i na gg i w sklepie był miły, miał moją rezerwację itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje.

 

Tylko ze w przypadku Wroclawskiego oddzialu nie jest juz tak rozowo :? Po za tym ze klient jest traktowany czesto niepowaznie .Chocby nie ma gdzie usiasc :shock: , a jak juz stoisz przed ktoryms ze sprzedawcow obslugujacych klientow , to sprzedawca ow ani be ,ani me :/

 

I do tego bywaja czasem nieco chamscy. Jak sie ich pytalem czy maja cos na stanie (chodzilo o AXP 2200+ ) to mi powiedzial zebym sobie sprawdzil na ich stronie :mur: Naszczescie byl jeszcze 1 nieco rzetelniejszy sprzedawca i na moja prosbe sprawdzil w bazie czy na stanie maja tego proca ktorego mam obecnie.

 

Ok 1 godziny tam stalem by wkoncu otrzymac fakturke i moc odebrac tego proca :sad: Przepraszam ,ale czy to jest normalne???. I to nie jedna moja z nimi przygoda nie bede sie tu wypisywal ,bo szkoda slow. Ogolnie czepiam sie procownikow i ich podejscia do klienta i samego serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bino.pl

 

fajny sklepik mozna pogadac przez gg przed zakupem i goscie zawsze sie w koncu odzywaja.

Ceny tez w miare przystepne, sam ostatnio zrobilem tam zakupy na 2500 :>

 

bit

Kapitalne ceny, ale orgizacja do [gluteus maximus] :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.proline.pl

 

www.4speed.pl

 

sklep.komputronik.pl

 

na zadnym z tych sklepow nigdy sie nie zawiodlem...komputronik generalnie prowadzi jest chodzi o wybor asortymentu...niestety nie zawsze jesli chodzi o cene towarow chociaz nie powiem zdazylo mi sie znalezc u nich pare rzeczy taniej

 

peace :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...