Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

HaL - silnik D3 jest zoptymalizowany pod NV więc wątpię żeby coś zmieniło się w grze zrobionej na nim...

 

Najlepiej by było gyby zrobili grę (tak jak Jordi powiedział) na Sourcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, Jordi ale wg mnie juz na tej pepickowatej stronie zdementowali pogloski o wybraniu enginu D3 na potrzeby tej gry.

 

Ma to byc ich autorski engine, jestem pewnien, ze bedziemy w to smigac na max detalach i AAFF >60fps ;]

 

Swoja droga- w enginie D3 wystarczy pominac zczytywanie paramterow gamma z tekstur by karty Atiego kopaly dupska kazdej nvidii. Ot, taki maly przekupny uklon Carmacka w strone nvidii wlasnie.

 

Kazdy inny developer tworzacy swe gry na bazie engine'u D3 moze ta poprawke w swoim wlasnym zakresi tam umiescic i wszystko bedzie hulac az milo na serii X800 wzwyz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yes yes yes

miodzio

już się napaliłem

 

wracając do dysputy nt. engine CoD2 to muszą jeżeli nie poprawić to dostosować, przeciez to zupełnie inny rodzaj giery niż DOOM.

otwarte przestrzenie, krzaczki, budynki - WOJNA, zamiast ciemnych korytarzy, słabej widoczności, kliamtu grozy

 

poza tym przeciez jedną z podstawowych zalet CoD był właśnie engine - grałem na fx5200 i tylko momentami się przycinał

 

będźmy dobrej myśli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden ze screenów nie wygląda jak engine dooma więc nie wiem skąd tre przypuszczenia.

 

PS. Draak. Możesz napisać coś więcej o tym tricku z gamma? Jak to wyłączyć? Nigdy nie śledziłem tematu dooma bo dla mnie ta gra jest wielkim shitem ale z ciekawości bym załatwił dooma i zobaczył czy to prawda. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest engine Doom 3!!!! Już wiele razy było o tym do znudzenia. To ciągle ten sam, tylko ulepszony engine z Call Of Duty ( Quake 3). Toż jak wół widać, że cienie będą statyczne :?

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres mozesz mi pokazac z oficjalnego zródła że cod2 jest robiony na engine dooma3.

Moim zdaniem nie jest to na pewno engine doom 3. W zapowiedziach można wyczytać ze cod2 jest robiony na autorskim silniku!!!

 

ps. grafa na tych screenach nawet nie przypomina engina dooma 3

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj to nie jest silnik z doom'a 3 napewno moze o tym sa wziamnki w serwisach ale to nie on bardziej to jest ulepszony silnik coda jedynki sami zobaczcie grafa o niebo ladniejsza ale nie taka jak z dooma3 na ultra i cienie statyczne jak ktos napisal. nie ma sie co obawiac i tak tera wszystko wymaga super proca 1gb ramu i grafe x800 lub 6800. Ale to nie silnik z dooma3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty 2

producent: Infinity Ward

wydawca: Activision

kategoria: gry akcji / FPS

 

 

Data Premiery:

Świat: 2005

Polska: obecnie brak planów wydania

 

tryb gry: single / multiplayer

tryb multiplayer: LAN / Internet

wymagania wiekowe: 16+

wg. www.gry-online.pl

 

podniecilem sie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też :P

 

Czekam z niecierpliwością na COD'a - może wreszcie jakaś dobra gra w klimatach 2 wojny światowej - bo na Brothersach się zawiodłem...MOHPA był całkiem całkiem, ale wolę ciosać szwabów niż japońców...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja dolaczam sie do prosby

1330871[/snapback]

Ja także sie dołączam do prośby bo mi doom dobrze nie chodzi :]

 

A co do CoD2 czekam z niecierpliwością :] jest trzecią najbardziej oczekiwaną grą przeze mnie bo na 1-szym miejscu jest GTA:SA, a na drugim S.T.A.L.K.E.R. (po co te kropki co to jakiś skrót? niewygodnie sie pisze :? ) B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, Jordi ale wg mnie juz na tej pepickowatej stronie zdementowali pogloski o wybraniu enginu D3 na potrzeby tej gry.

 

Ma to byc ich autorski engine, jestem pewnien, ze bedziemy w to smigac na max detalach i AAFF >60fps ;]

 

Swoja droga- w enginie D3 wystarczy pominac zczytywanie paramterow gamma z tekstur by karty Atiego kopaly dupska kazdej nvidii. Ot, taki maly przekupny uklon Carmacka w strone nvidii wlasnie.

 

Kazdy inny developer tworzacy swe gry na bazie engine'u D3 moze ta poprawke w swoim wlasnym zakresi tam umiescic i wszystko bedzie hulac az milo na serii X800 wzwyz.

1307000[/snapback]

 

draak napisz cos więcej :-P o tym pominięciu parametrów gamma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta ile kosztyowac, ale w cod'zie 1 mialem silnik od quake III a tutaj jaki - od dooma 3 :? watpie ze dobrzy starzy gracze pograja sobie w cod'a 2  :sad: niestety... cod 1 nie wymagal dobrego sprzeta, a patrzac na screany od cod2 to wow, grafa niezla zupelnie inaczej... ale fajnie, zebysmy mieli tak kase na takie sprzety :) to wtedy bysmy smigali, bo powiem wam, ze od sprzetu duzo zalezy jak grasz, usiadz sobie na 600 MHz i gefrocie 2 32 mb i 10-20 fps'ach i minimalnych detalach , a na athlona 3000+ i radeona 700 pro 256 mb, z 200-300 (jest taki patch ze odblokowuje) to wetdy ma sie 600, full detale, to gra sie zupelnie w innym swiecie. No i co teraz doswiadczeni gracze w starego coda poczna? :( teraz trzeba zacisnac pasa nie kupowac jedzenia tylko zbierac na nowego kompa... :wink:

pozdro

1426665[/snapback]

Heh... jeszcze pamiętam te czasy....Celeron 366 Mhz....gf 2.... cielo jak niewiem ale sie harcilo w singla....

Mysle ze ten CoD 2 jezeli jest na silnik Dooma to bedzie miało takie samo, lub niewiele większe wymagania....

Ja mysle ze na moim Axp 2500+,512 ram, 5200 ultimate :mur: Pojdzie :D

Jak nie to .... overclocking albo zbieramy kase na nowy sprzęt...

 

Oby tylko tworce nowego cod nie wymyslily innowacyjnego programu typu Steam.. Jak tam juz nie moge doczekac sie pierwszych demek a co dopiero Full Oryginally Version :D

 

Elo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę że cod 2 nie będzie na engine dooma 3 i oby nie był bo ten silnik to lol (Kaeres nic do ciebie nie mam) i kompletnie nie pasuje do tej gry. na bank kupie oryginalnego tak jak i next ut :) jedynka jest super oby dwójka była taka sama :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie Tobruk tylko El Alamein ;/ Będzie stalingrad cos we Francja sadzac po screenach .Nigdzie nie ma wzmianki o silniku D3 zreszta jak to mowiono wczesniej ze skrinow widac ze to cos innego . Ponoc bitwy maja byc jeszcze wieksze a levele minimum 50% wieksze (ponoc nawet niektore 2x). Bedzie nieliniowa akcja w samych misjach oraz kampania takze nieliniowa (bedzie mozna wybrac czy chcemy teraz grac Jonnym , Iwanem czy George`em ;) ) A to wszystko idie z tego artykulu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich, którzy naraboli sobie ochoty na usprawnienie D3 poprzez ten "trick" z parametrami gamma.

 

Po kilku PW jeszcze raz postanowiłem przeszukać net i nic oprócz wspomnień, że Carmack w taki właśnie sposób "spowolnił" karty ATi w OGL'u i zapewnień, że jest to do obejścia (ale JAK to już nikt się nie kwapił pochwalić ;)- pewnie jest to do osiągnięcia na etapie kodowania, a nie po ukazaniu się już gry) nic więcej znaleźć nie potrafię.

 

Źródła:

-xtremsys.org

-frazpc- board (a tam linki z jakiegoś pepickiego vortalu)

 

Sorki, Panowie no bonus this time ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyszedł klika dni temu game-play "trailer" ...

 

zassałem i leżał na dysku aż dopiero dziś obejrzałem - jestem w lekkim szoku - grafa syci - nie podobają mi sie jedynie troche bronie i nie sądze by wielki sukces odniosła w MP ale singla przejde z wielką chęcią ...

 

ftp://www.clanbase.com/pub/cod2.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyszedł klika dni temu game-play "trailer" ...

 

zassałem i leżał na dysku aż dopiero dziś obejrzałem - jestem w lekkim szoku - grafa syci - nie podobają mi sie jedynie troche bronie i nie sądze by wielki sukces odniosła w MP ale singla przejde z wielką chęcią ...

 

1474143[/snapback]

tak wlasnie zaczynam sciagac, bardzo jestem ciekaw... ahhh juz nie moge sie doczekac, tylko zebym sie nie zawiodl, na ujzanym efekcie...

 

 

EDIT:watpie ze mi cod 2 w ogole sie uruchomi :wink: -> sygntaurka B) :huh:

 

EDIT2: o boze!!! gonzo!! dzieki za tego linka!!!! matko!!! ale jestem podjarany na coda 2 !!! boze jak na filmie!! normandia! i do tego taka grafa i kazdy szczegol tak jak w historii, ale tego, ze amerykanskie wojska na normandii wyrzucaly na skaly te liny to nie wiedzialem :blink:

Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak CoD mi śmigał na maxa bez najmniejszego problemu, Uo na singlu juz potrafiło haczyć na wysokich, lecz na multi na extra było nieźle. Bardzo bym chciał aby CoD 2 był grą udaną i tak dobrą jak pierwsza część i dodatek. Ale jak będzie, to się przekonam jak będzie dostępna w sprzedaży. Może też się okazać, że CoD 2 będzie nieudaną grą, cóż, tak to już jest i dużo osób doświadczyło tego na innych grach. O ile pierwsza część była wspaniała, sequel może nas rozczarować, ale wcale nie musi... Pożyjemy, zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...