Skocz do zawartości
n0r3k

Jaka Mysze Kupic ?

Rekomendowane odpowiedzi

hi. wiec tak chce sobie kupic mysze do grania w ut (unreal tournament) chcialbym sie dowiedziec jakie myszki najlepiej kupic do gier aha ma byc ona OPTIC z kablem (przewodowa)

mozecie podac pare linkow i jakie cany podajcie pare myszek nie tylo jedna bo nie wiem ile kaski bede mial ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech... no więc wydaje mi się że najlepsze mysz do tego typu gier to Razer Diamondback, polecam rownież mx 510 oraz mx 310. miałem wszystkie te myszy i są naprawdę świetne.

 

www.programer.pl

www.h4g.pl

www.cooling.pl

 

to są adresy sklepów gdzie można znależć te produkty oraz ich szczególowe opisy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wiem ze byly walkowane te tematy wiele razy ale ja chcialem myszke przewodowa a tam byla mowa o [bez]

btw. wlasnie mam zamiar kupic myszke logitech-a MX510 tylko mam jedna pytanie, czy ona sie nie zdziera ? tzn nie zchodzi z niej kolor tip... ? bo w MX700 i mx1000 zchodzi..

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@n0r3k bardzo slabo szukales, bo podpierasz sie jedynie tematem o mx700! Rzeczywiscie z niej sie farba sciera, ale jakbys troche poczytal dokladniej dowiedzialbys sie, ze z mx1000 wcale nie schodzi farba. Zreszta napisane tam jest wyraznie i to nawet chyba przeze mnie, ze np. mx 500 ten problem nie dotyczy, a niewiem czy zauwazyles ale mx510 ma zupelnie inny lakier!

No i nie rob z nas idiotow ze tylko o myszkach bezprzewodowych sa tematy! A co to jest??!! To jest chyba 8 str. zebys mi nie mowil, ze stary temat... Zreszta wcale sie tak duzo nie zmienia jesli chodzi o myszki do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam MS Explorer 3.0 albo 4.0

Razer Dimondback

a najlepiej od razu zestawik AIMBOT :]

albo steelpad 4s i razerka badz tego ms'a :]

 

PS. z mojego MS 3.0 farba starla sie na przycisku lewym ( wiadomo dlaczego :) ) po 3 latach natomiast cala reszta jest jak nowa...

natomiast co to kogo obchodzi ze FARBA sie sciera??? i tak sciera sie tam gdzie trzymasz palce a tak w ogole to jak dziala dobrze to jakie to ma znaczenie ?????????

Edytowane przez letrev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teoretycznie ma znaczenie w moemncie gdy myszke nie traktujesz jako waznego nazedzia do gry, tylko jeako jedno z badziewi nalezacego do kompa z ktorego na co dzien korzystasz :) Wiadomo ze jakeis kablaste MX'y czy IE sa w wiekszosci kupowane do gry, ale juz taak radiowa MX 700 to niekoniecznie, wiec wtedy wkurzylbym sie jakby mi farba schodzila. Zreszta spojrz sobie do topicu o MX 700 gdzie koles chyba w pierwszym poscie pokazuje jak wyglada jego mysz i twierdzi, ze ja normalnie uzytkowal tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie mam a4tech opto 518 :) (taka imitacja mx 510 :P tyle ze kosztuje 50 zeta a nie 300 zl) jestem z niej bardzo zadowolony :) wiec polecam to co sprawdzilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie mam a4tech opto 518 :) (taka imitacja mx 510 :P tyle ze kosztuje 50 zeta a nie 300 zl) jestem z niej bardzo zadowolony :) wiec polecam to co sprawdzilem :)

1308545[/snapback]

ta troche sie przliczyles z ta cena mx510 niemalze 2 krotnie teraz kosztuje 169 o tu.Ja tam optyka od a4tech bym nie kupił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta troche sie przliczyles z ta cena mx510 niemalze 2 krotnie teraz kosztuje 169 o 1308632[/snapback]

 

To zależy do czego do www, winampa, filmów i folder kopiuj wklej nie widze sensu kupować mx, jeżeli się gra często to czemu nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy do czego do www, winampa, filmów i folder kopiuj wklej nie widze sensu kupować mx, jeżeli się gra często  to czemu nie

1310483[/snapback]

zagadzam sie z toba w 100%,w ktoryms topiku walsnie tak napisalem,ze jak nie do gier to mozna brac jakeis takie wynalazki,ale jak sam autor topiku napisal,ze chce kupic myche do ut :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagadzam sie z toba w 100%,w ktoryms topiku walsnie tak napisalem,ze jak nie do gier to mozna brac jakeis takie wynalazki,ale jak sam autor topiku napisal,ze chce kupic myche do ut :D

1310869[/snapback]

No fakt tu to ja się zgodze w 100% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...