Skocz do zawartości
2002JSQ

Emule I Resety

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu dreczy mnie pewien problem: resetuje mi sie komputer. Za kazdym razem gdy to sie dzieje, pracuje eMule Plus. Czas jest rozny. Czasami komputer pracuje 5h, innym razem 17. Nie zauwazylem tego problemu, jak eMule jest wylaczony. Nie przeszkadzalo by mi to, gdyby nie fakt, ze kilka razy stracilem pliki *.part.met i musialem sciagac dane od nowa.

 

Konfiguracja komputera: [sERWER]

System: WinXP SP2

Lacze: Neostrada 640/160 [cFos]

Znalazlem podobny post tutaj: http://www.searchengines.pl/phpbb203/index...?showtopic=8967

 

 

Dodam, ze klienta eMule Plus uzywam od bardzo dawna. To samo na wersji 1.1b oraz 1.1c.

 

Ktos spotkal sie z podobnym problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglem, ale napisalem juz nowy.

Teraz sytuacja wyglada tak jak tu pisze.

 

Dodam tez, ze za pomoca pewnego programiku zmienilem maksymalna liczbe pół-otwartych polaczen z 10 na 50.

 

 

 

Dodatkowa informacja: nie wiem, czy ma to cos wspolnego z restartami, ale po raz kolejny

przestal dzialac internet. Transfery w emule spadly do 0, http oraz pop3 przestaly dzialac.

Polaczenie trwalo 5h14m... tym razem wyjatkowo krotko :(

 

Najgorsze jest to, ze po rozlaczeniu polaczenia nie moge polaczyc sie ponownie (Error 678).

Musze restartowac komputer.

 

 

W podgladzie zdarzen znalazlem nastepujace Ostrzezenie:

Typ: Ostrzezenie

Zrodlo: TCPIP

Opis: Protokół TCP/IP osiągnął limit zabezpieczeń ustalony dla liczby równoczesnych prób połączeń TCP.

 

 

Ustawienia w eMule Plus:

Rozmiar kolejki: 4000

Maksymalna ilosc polaczen: 2000

Przez 5s: 50

 

Moze mam tu za duzo?

Edytowane przez 2002JSQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzezen nie mam za wiele.

Co jakis czas wyskakuje ten TCPIP oraz minute po wystartowaniu systemu DHCP o tresci: "Komputer ma automatycznie skonfigurowany adres IP dla karty sieciowej o adresie 00604C155579. Używanym adresem IP jest 169.254.105.93". Bledow nie ma.

 

Przeinstalowalem (przeghostowalem) system i zainstalowalem Neo+ na nowo, uzywajac sterownika 2.0.31. Wczesniej mialem 3.0.2... ale cos mi sie w nim nie podobalo - w podgladzie zdarzen mialem blad, ktorego zrodlem byl Service Control Manager. Dotyczyl USB i sterownika adi* pochodzacego wlasnie od Sagema.

 

Teraz smiga dobrze - czas pokaze.

 

A co do resetu, to nie przypominalo wcisniecia przycisku RESET. Najpierw gasl monitor i bylo slychac jak sie zatrzymuja dyski. Trwalo to ze 2-3 sekundy, nastepnie komputer uruchamial sie ponownie.

 

Na kilku forach znalazlem cos podobnego, z tym, ze zadnej konretnej, interesujacej odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...