Skocz do zawartości
neho

Jakie �ącze Posiadacie - Lepsza Sodna:d

Jakie lacze posiadasz??  

131 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie lacze posiadasz??

    • Neostrada 128 z limitem
      24
    • Neostrada 512/128 z limitem
      4
    • Neostrada 1024/256 z limitem
      4
    • Neostrada 768/192
      8
    • Neostrada 640/160
      27
    • Neostrada 320/64
      1
    • Dialnet DSl 256/64
      1
    • Dialnet DSL 1024/256
      7
    • Dialnet DSL 2048/512
      4
    • Netia24 128/64
      1
    • Netia24 640/160
      2
    • Internet DSL TP 1000 (dzielone)
      12
    • Internet DSL TP 512 (dzielone)
      2
    • ToyaNet 650/650 z limitem
      4
    • Multimedia 200/200
      5
    • Tele 2 Radiowe 128
      1
    • Onet Satelita
      0
    • Chello 256,512,1.5mb, 4mb
      17
    • AsterCity
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Internet DSL TP 512 (dzielone) ...... ehh podzielone jest na jakieś hmm 16 osób... jak jest ranek albo wieczur dochodzi transefr do 20 a tak normalnie średnio mam heh od 6 do 12 kilo !

 

Czyli widać że jest miezbyt miło.. ale płace 40 zł.. a innego dostawcy który bo posiadał takie same ceny abonamentu u mnie w mieście nie ma.... Neostrady nie licze bo nie lubie tego monopolisty....

 

 

Pozdrawiam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh cos kiepska ta anieta... Starales sie szczegolowo, a tak naprawde to nie wszystko tam jest. No jeszcze by sie Wi-Fi przydalo.

1352661[/snapback]

 

 

Chyba raczej powinienem założyć posta, zamiast ankiety bo wszystkich dostawców sie nei da wymeinić, zawsze się jakiegoś pominie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internet DSL TP 512 (dzielone) ......  ehh podzielone jest na jakieś hmm 16 osób... jak jest ranek albo wieczur dochodzi transefr do 20 a tak normalnie średnio mam heh od 6 do 12 kilo  ! 

 

Czyli widać że jest miezbyt miło.. ale płace 40 zł.. a innego dostawcy który bo posiadał takie same ceny abonamentu u mnie w mieście nie ma.... Neostrady nie licze bo nie lubie tego monopolisty....

Pozdrawiam....

1352672[/snapback]

hymm 16 osób * 40 zł = 640zł.

DSL2000 jest za 547zł z VAT. Admin sobie bierze cuś dużo kasy do siebie ?? :mur:

Edytowane przez NetWalker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hymm 16 osób * 40 zł = 640zł.

DSL2000 jest za 547zł z VAT. Admin sobie bierze cuś dużo kasy do siebie ?? :mur:

1354996[/snapback]

 

Ehh co zrobić.... :?

 

Coś kiedyś wspominał o zmianie łącza... ale do tej pory nie ma różnicy..... :-|

 

 

ehhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok sory że tak na ciebie najechałem.

TELENET jest u mnie czyli na podkarpaciu dostawca telekomunikacyjnym.

Oferuje on usługe Emil, która jest odpowiednikiem neo.

Ceny sa niskie, a jakość swiadczonych usług jest na wysokim poziomie.

NEHO nie chciałem tak na ciebie najechac aż tak bardzo !!!! SORKI

adres: www.emil.tnp.pl

1323308[/snapback]

wow. Pierwszy raz widze tak bardzo zadowolonego klienta telenetu :) Które łącze masz od nich i jak długo? Ja mam Emila 500 i jestem średnio zadowolony chociaż ostatnio nawet to chodzi jako tako. Z tym że ja jestem podłączony do oddziału w Brzesku. W porównaniu do neo dużym plusem jest to że można mieć stały zewn IP, dają router, nie ma limitów i nawet ciekawa promocja jest teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internet DSL TP 512 (dzielone) ......  ehh podzielone jest na jakieś hmm 16 osób... jak jest ranek albo wieczur dochodzi transefr do 20 a tak normalnie średnio mam heh od 6 do 12 kilo  ! 

 

Czyli widać że jest miezbyt miło.. ale płace 40 zł.. a innego dostawcy który bo posiadał takie same ceny abonamentu u mnie w mieście nie ma.... Neostrady nie licze bo nie lubie tego monopolisty....

Pozdrawiam....

1352672[/snapback]

No comment... ;) Nie masz Neo, bo nie lubisz tepsy, ale masz lacze DSL od tepsy.

 

Co do posiadaczy rzekomej Neostrady 768/192 - nie ma czegos takiego, polecam chocby zajrzec w cennik TPSA, gdzie wszystkie stare opcje sa wyszczegolnione.

 

768kbps sie pokazuje przy polaczeniu jak sie ma Neo 640/160 - czemu pokazuje tyle, to chyba nawet najstarsi gorale nie wiedza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

768kbps sie pokazuje przy polaczeniu jak sie ma Neo 640/160 - czemu pokazuje tyle, to chyba nawet najstarsi gorale nie wiedza ;)

1372737[/snapback]

pokazuje tyle, poniewaz jest to predkosc synchronizacji modemu z routerem po stronie tepsy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemq

wow. Pierwszy raz widze tak bardzo zadowolonego klienta telenetu :) Które łącze masz od nich i jak długo? Ja mam Emila 500 i jestem średnio zadowolony chociaż ostatnio nawet to chodzi jako tako. Z tym że ja jestem podłączony do oddziału w Brzesku. W porównaniu do neo dużym plusem jest to że można mieć stały zewn IP, dają router, nie ma limitów i nawet ciekawa promocja jest teraz.

1356800[/snapback]

Mam Emil Junior 128 kbit. Wszystkim powiekszyli do 160 kbitów !!! :wink: :wink:

 

Trasfery mam około 16-17 KB/s. Mi tylko o to chodziło, że jest dobry bo jest promocja (instalacja za 1zł, 3 pierwsze miechy za 35 zł, a 9 za 49 zł brutto, no i bez limitów :) ).

Mam modemik Thomson speedtoutch ( czasem nawet pół dnia jak ściagam mnie nie rozłączy :wink: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...