Skocz do zawartości
madmax57

Www.ogame.pl - [sgo] Super Gierka Online

Rekomendowane odpowiedzi

Gram w Federati... a DAL chyba 1st w ilosci punktow, dlatego pytam ;)

 

Na 30 wbije za niedlugo jak pisalem. Trzeba znalesc ludzi ktorym sie nie ebdzie podobalo... Paru kumpli juz tam gra, wiec udepcza ziemie pod me stopy <lol>

1678879[/snapback]

Federati??? No niby sojusz wyżej jest - miejsce 9 chyba!!! A jesteś założycielem lub kimś z zarządu??? Może by jakiś pakcik podpisać???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że na 27 uniwersum!!! Pomiędzy moim sojuszem (C FUZJA) a FEDERATI (myślę że nie jesteś w nim pionkiem do bicia i załatwiłbyś to :) )

Teraz chyba wystarczająco łatwo to wyłożyłem!!! Łopatologii nie studiowałem ale chyba teraz wiesz o co mi chodzi ;-) !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że na 27 uniwersum!!! Pomiędzy moim sojuszem (C FUZJA) a FEDERATI (myślę że nie jesteś w nim pionkiem do bicia i załatwiłbyś to :) )

Teraz chyba wystarczająco łatwo to wyłożyłem!!! Łopatologii nie studiowałem ale chyba teraz wiesz o co mi chodzi ;-) !!!

1679775[/snapback]

 

Nie ufaj mu!!! On mnie już raz oszukał :mur: :mur: :mur: :huh: :cry:

 

 

B) żartuje B), wal śmiało spoko koleś :D potrafii zadbać o sojusz! Grałem z nim ale znudziło mi się. :-|

Edytowane przez SABUR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom... teraz przyynajmniej wiem oshosi ;]

 

Pakt nie przejdzie bo:

-srednia 3k :lol:

-25 miejsce i spadacie

-nie widze w tym zadnego celu

-spadacie :>

 

Moze handelek?

1681431[/snapback]

- Średnia niska - ale to akademia. Nie wszyscy tutaj to jednak lamki (np. ja :-D ), jak nie wierzysz, to podaj koordy to wpadnę z niezapowiedzianą wizytą ;-)

- Miejsce niskie wiem, ale po spadku napewno zanotujemy wzrost (kiedyś!),

- Cel by się znalazł,

- Spadamy bo razpada się główny sojusz FUZJA :-( niestety.

 

A handelek zawsze...

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogol;nie coraz ciekawiej sie dzieje na uni 27...

AnD vs. DAL&TRUFLE ... przy czym z AnD takze my zadarlismy ;] Zemsta za to ze koles mnie kiedys zezlomowal... teraz oni na nas poluja a sa w top3 ;]

 

Pochwal sie lepiej ktory jestes w statsach :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xpektor:

B) Rzeczywiście robi się bardzo ciekawie!!! B) Szkoda że bez mojego udziału ;-) !!!

 

Nie będę się chwalił miejscem w statach :-D Może kiedyś na PW. Za to Ciebie chyba znalazłem i muszę powiedzieć że jestem wyżej :-D !!!

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

niewiecie moze czy da sie grać na ogame przez komórke? to by było przydatne tyle że niewiem jak to zrobić.

1693268[/snapback]

Jeśli masz Symbiana i Opere, albo Doris, to pewnie możesz. Jeśli nie, to możesz dostawać sms z wiadomościami o skanowaniu i ataku.

 

ps.

Gra ktoś na 18?

Edytowane przez lspider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gowno tyle Uni ;[

Tylko rozpraszaja graczy po serewrach, lamkom ktorym nie udalo sie na 30 przechodza na 31 i tam graja dopuki ich ktos inezezlomuje itd...

 

Powinno byc z 30 UNI max, i chyba wiele osob sie ze mna zgodzi.

 

ps. bielski, napisz do mnie przez ogame, nick jak tu.

 

oj... dzis znow o 3 trza wstac ]:-> i kogos zezlomowac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek tj. 14 listopada rusza 32 Universum. Proponuje zjednoczyć siły :) O ile wogóle ktoś startuje na 32. Ja już zbieram teama ludzi którzy umieją w to grać , jak cos to pisać 6339684 gg

no ja mam taki zamiar bo mnie wkurza to ze ja mam jakies 17k punktow a niektorzy 600k... chce miec rowne szanse wiec w poniedzialek sie rejestruje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że ktoś ma 600k punktów, a ty 17k? Raczej nie będzie Cie atakował, jeśli nie będzie na tym zyskiwał. Nie trzymaj tylko floty i surowców na planetach, a jak nazbierasz ich odpowiednią ilość, to dostarczasz je na odpowiednią planete i szybko wydajesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi czy ktos Cie zaatakuje, ale nie masz szans walki o top 10, czy chocby 100...

 

Ja tez mam zamiar grac na 32, ale jakos lajcikowo. Nie bede zrywac nocek po to aby byc przez 1st tydzien w top10 :P

 

Moze paru kumpli z 27 tez przejdzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, żadna frajda tak zacząć ze wszystkimi równo, no chyba że chce się na (jak to powiedział xpektor) lajcie pograć. Ja gram na uni 11 i tam się wbić w top 1500 to jest wyzwanie. Oczywiście głównym celem jest sojusz Legion, który wypowiedział wojnę sojuszom z top 200. Problem w tym, że narazie nikt nie potrafi się do nich dobrać. Poprostu w top 10 jest 7 'legionistów'. Tak na marginesie to nie wykluczone, że i ja tam (tzn. na 32) pogram sobie lajcikowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że ktoś ma 600k punktów, a ty 17k? Raczej nie będzie Cie atakował, jeśli nie będzie na tym zyskiwał. Nie trzymaj tylko floty i surowców na planetach, a jak nazbierasz ich odpowiednią ilość, to dostarczasz je na odpowiednią planete i szybko wydajesz.

to on moze nie ale tacy co maja po 50k, jeden taki to sie skusi nawet jak mam 30k metalu, 20k krysztalu i 10k deuteru... nawet mu sie paliwo nie zwroci ale leci - ale jakos sobie radze... (za jakas godzinke zrobie 2lvl nanitow :D )

i nie zamierzam rezygnowac z uni 23, na 32 pogram lajtowo i bez wiekszych obaw o to ze lada chwila odwiedzi mnie gosciu z flota 10 razy wieksza od mojej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem na uni5 spokojnie sobie farmimy, i spokojnie jesteśmy farmieni :]

 

Księżyce są już nawet w 7 galaktyce, floty się teleportują, ogólnie dzień bez jakiejś większej bitwy (na ponad 100% moona) rzadko się zdarza...

...podobnie jak tydzień bez zniszczenia kilku gwiazdek :]

A i księżyce już zaczynają znikać po spotkaniach z gwiazdami :lol: Ogólnie sielanka :D

 

Jak ktoś ma dużo czasu, to zapraszam na nieprzepełnione uni5 :)

akademia (a potem sojusz główny) czeka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...