Skocz do zawartości
BBOYMARIO

Czy Jest Taki Program?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest taki program do odwieszania komputera???

Albo taki który zapobiega zawiasą  :D

1321788[/snapback]

1) nie ma

2) masz windows ??

3) to dbaj o niego - oczyszczanie, skanowanie przeciw wirom, trojanom, smieciom

4) nie instaluj wszytskiego jak popadnie

5) windows upadate

6) raz na 3 miech rozkręć obudowe i przedmuchaj wiatraki i radiatory sprężonym powietrzem (lub odkurz odkurzaczem)

Edytowane przez Ouara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, da się używać windy bez wieszania (nawet 98 wbrew pozorom), najłatwiej, jak się zastąpi explorera i internet explorera czymś innym :-P

1321803[/snapback]

 

a wlasnie czym zastapic explorera? (nie IE :wink: ) ma ktos jakies linki? bo mi jak narazie nic sie nie rzucilo w oczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firefox, Opera - popatrz na :google:

1328772[/snapback]

 

ehhhh........ nastepnym razem czytaj dokladnie: (nie IE, znaczy nie internet explorer :wink: ) chodzi mi o tego explorera ktorego masz w menedzerze zadan... gdzies kiedys mi sie obilo o uszy ze mozna go na cos innego podmienic... tylko ze nie wiem ile w tym prawdy jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:oops: Rzeczywiście. Gdzieś mi zniknęło słówko "nie" jak czytałem Twojego posta, może UFO porwali ;) :lol:

 

Explorera można zastąpić np przy pomocy: Aston Shell, Litestep i masę innych shelli (gdzieś musi być temat z ankietą z wieloma shellami z pytaniem: który jest najlepszy?).

 

Jeśli korzysta się z 98SE, to shella można zastapić tym z Win 95 - uzyskuje się na szybkości i to znacznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:oops: Rzeczywiście. Gdzieś mi zniknęło słówko "nie" jak czytałem Twojego posta, może UFO porwali ;)  :lol:

 

Explorera można zastąpić np przy pomocy: Aston Shell, Litestep i masę innych shelli (gdzieś musi być temat z ankietą z wieloma shellami z pytaniem: który jest najlepszy?).

 

Jeśli korzysta się z 98SE, to shella można zastapić tym z Win 95 - uzyskuje się na szybkości i to znacznie :)

1328806[/snapback]

a jak podmienić tego z Win98SE na tego z Win95?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...