Skocz do zawartości
malinek

X800 Czy 6600gt

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę być czepialski, ale albo kłótnia Ati vs Nvidia albo Radeon vs GeForce

1345374[/snapback]

:blink: oczywiścię się zgadzam, posta nie wyedytuję ;)

a zatem męczy mnie kłótnia Radeon i Nvidia ;) co nadal nie zmienia faktu że lepiej brać X800 B)

jeszcze raz sorki za

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS i VS w wersji 3.0 przyspieszaja działanie gier w porównaniu do shaderów wersji 2.0x! Poza tym grafika jest ładniejsza.

tylko PS3.0 moze przyspieszyc...troche... ale VS3.0 niczego Tobie nie przyspieszy, wrecz przeciwnie...imho zabije ta karte na dzien dobry - odpal sobie np.Pacific Fighters...

 

To juz chyba 2 czy 3 post z jakim sie spotkalem gdzie ktoś mówi że na shadery 3.0 to geforcy 6600gt sa za slabe. Moze i sa za slabe na max details w najnowszych grach ale  nie jest to spowodowane wlaczeniem w grze obslugi shaderow 3.0

bo taka jest prawda. zreszta nie qmkam co dokladnie miales na mysli - uwazasz, ze max.det. bardziej dobija 6600 niz SM3.0? odpal sobie nowego splintera z SM1.1 z i bez fsaa4x, oraz z SM3.0 z i bez fsaa i porownaj wyniki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodziło, ta gra z włączonym  ps3.0 skacze nawet na GF6800GT.

A różnicy w obrazie nie ma kolosalnej, ja wolałbym właczyć AA4x niż PS 3.0.

1338929[/snapback]

Dodam że chodzi o Splinter Cell: Chaos Theory. i od razu pytanko.. skąd te info? (chodzi o skakanie)

bo chyba nie z internetu tylko z praktyki? jezeli sie myle, to zdjemij te klapki ATI :/ - bez urazy. Sam mialem karty ATI, ale nie paliłem herezji w kazdy róg.

 

Co do tematu:

X800

Edytowane przez peseq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokoj z takimi watkami..... ktos tam mowi zeby nie oceniac bo nie bylo porownania tych kart... porownania 9200 vs 9800pro tez nie bylo jak pamietam.. pytajacego dopinguje chyba fakt ze 200 osob napisze mu 'kup x800' co sam moglby wydedukowac uzywajac google i poswiecajac 3 minuty na lekture.

1345397[/snapback]

Podałem link do porównania, tylko tam były jakieś marne pamięci 700 mhz na tym x800, zamiast 900...

Nie przeszkodziło jednak to x800 w byciu szybszym :)

Edytowane przez Hamil_Hamster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podałem link do porównania, tylko tam były jakieś marne pamięci 700 mhz na tym x800, zamiast 900...

Nie przeszkodziło jednak to x800 w byciu szybszym :)

1345882[/snapback]

 

X800 standartowo ma 390/350mhz :) Więc nie wiem o co Ci chodzi, nominalne pamięci tam były :) A kręcenie to inna sprawa :) Mój idzie np. na 450/550mhz (dla marudzących w DDR 1100mhz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to jeśli kasa nie gra roli to bez dwóch zdań lepszą propozycją jest X800 ale to NIE są karty z tego samego przedziału cenowego(X800 od 950zł a GF6600GT od 700zł)..GF6600GT powinno się porównywać z X700pro...

 

To tak jakby się porównywac GF6800 i R9800pro gdzie ten pierwszy jest wyraznie szybszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X800 standartowo ma 390/350mhz :) Więc nie wiem o co Ci chodzi, nominalne pamięci tam były :) A kręcenie to inna sprawa :) Mój idzie np. na 450/550mhz (dla marudzących w DDR 1100mhz)

1346013[/snapback]

U nas sprzedają x800 z conajmniej 900mhz na pamieciach z pudełka :)

Te najtańsze szafirki tak mają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...