Skocz do zawartości
Milo

Xbox Czy Nowy Procesor??

Rekomendowane odpowiedzi

Czy brac X-a czy sprzet do pieca to BARDZO zalezy od tego co ci potrzebne ,w zaawansowane RPGi raczej na x-ie nie pograsz ,o wersjach PL moshna raczej zapomniec.A co do gierek to sie ludzie az tak nie podniecajcie ,(i tak widzialem Halo ->Rzadzi :-) ) ,Doom III w full detalach na X-ie ?Hahahaha ,to bedzie trochu inna wersja niz na PC, Xbox ma PIII 733 i cos posredniego miedzy GF3 a GF4 z 64mb-ramu.A jak wiemy Doom III na pc bedzie wymagal do 90kilku mega na tekstury.Chodzic na X-ie bedzie ,pewno i nawet szybko ale nie z takimi detalami jak na PC.Ogolnie ,jesli tniesh glownie w arcadowki to bierz X-a a kompa do netu i worda uzywaj,ale jesli nie to raczej modernizuj kompa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA bym zaiinwestował w procka nawet XboX musi sie kiedys zestarzeć...

NAjlepszym wyjsciem jest zalokowanie forsy w banku dokładać se i kupić jakies wydymane sprzęciki do kompa

tylko ze procek zestarzeje sie duzo szybciej niz x-box:D

 

a jezeli nie masz na wymiane procka i dokupienie ramu (moze i plyty) to nie ma sensu kupuj x-boxa (kino domowe fajne gierki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sobie temat odkopalem :D :D :D Najstarszy jaki byl w tym dziale :lol: W sumie to ja bym wzial procka, bo jakos konsol nie trawie :/ Grafika na telewizorze to porazka w porownaniu do monitorow :D 640x480 :lol: Bierz procka :D

P.S. Mam nadzieje ze za odswiezanie tematow nie ma punkcikow :]

Edytowane przez tazikk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...