Skocz do zawartości
-Robak-

Moja Obudowa :]

Rekomendowane odpowiedzi

Twoja obudowa jest SUUPER!!! Nie spotkałem się jeszcze z takimi szczegółami. Powinienś ją zgłosić do jakiegoś konkursu. Kolor jest po porstu zajefajny, szczegóły rządzą. Pomyśl o seryjnym tzn wypuszczasz powiedzmy 5 sztuk po 1000 zł każda i czekasz na dalsze oferty.

Jeżeli czujesz pewien niedosyt i masz full wolnego czasu to zacznij tworzyć coś zupełnie nowego równie urokliwego i niekonwencjonalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie będę oryginalny, tym bardziej że mod jest dokładnie w stylistyce, którą lubię. Kiedy rano oglądałem Twój post pomyślałem sobie, że łatwiej jest robić takie modyfikacje osobom, które miały już do czynienia z modelarstwem (lotniczym, kolejowym) i jak przed chwilą przeczytałem o kalkomaniach potwierdziłem swoje przypuszczenia. Mam nadzieję,że tak liczna aprobata zachęci Cię do zrobienia wnętrza (może woda?). Jest to chyba pierwsza polska buda, która mi się podoba. Tak więc z mojej strony Dołączona grafika

BTW. We Wrocławiu miała być pokazana jakaś buda wzorowana na Halfie. To Twoja? Jeśli nie to może ma ktoś info na jej temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jestem nowy na forum, pojawiłem sie pierwszy raz z momentem zamieszczenia mojej budy, ale zdążyłem przejżeć forum i wydaje mi się że chodzi ci o obudowe niejakiego Thorna. Masz tu linka buda niewiedzieć czemu 3/4 zdjęć niedziała, dopiero na 2 zakładce coś jest.

 

P.S. Czy ktoś z forumowiczów orientuje się jak to jest z prawami autorskimi np: do znaczka HL2? czy jakiej kolwiek innej gry której chciałbym zaporzyczyć "wizerunek".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja postanowiłem zrobić jakąś ciekawą obudowę, a że pracuje w sklepie z art. metalowymi nieciężko było o pomysł i narzędzia. Zeszło mi się chyba ze 3 miechy nad nią, użyte materiały to: blacha, kupa nitów, kratka wentylacyjna, węże od gazu i….. pralki :P, dużo farb, spraye oraz lakier od Poloneza FSO ;) . Ogólnie dużo roboty było przy niej, szczególnie wiercenia otworów na nity (sporo wierteł połamałem) oraz malowania, ale zabawy przy tym miałem dużo. Pozdro dla maniaków moddingu :]

 

P.S. nieukrywam że zainspirowała mnie obudowa od HL2 :P

 

http://img85.exs.cx/img85/5758/11ap.jpg

[ciach]

No jestem pod wrazeniem... TO jest mod, a nie jakies badziewie...

Thorn moglby sie od Ciebie sporo nauczyc... a nie pitolic, ze jest najlepszym modderem w PL... :lol:

 

 

Zreszta jego wypowiedz wystarczajaco duzo powiedziala...

 

"Pierwszy mod stojacy na tak wysokim poziomie !"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytasz sie ile to wazy? dokładnie niewiem (nawet wagi domowej niemam) całkiem sporo ale bez przesady, to złudzenie. Urzyłem balachy aluminowej (ona prawie nic nieważy) a kratka wentylacyjna jest z plastiku. A co do tego czy myslałem nad opychaniem takich bud to czemu nie, ale jak juz pisałem wcześniej koszta są spore. No i zostaje kwestia jak to rozreklamować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo się zastanawiałem jak nazwać moją budę <_< , widziałem że paru osobom buda kojazyła się z Falloutem, mimo że inspirowała mnie obudowa z HL2 to jednak chyba w podświadomości zrobiłem Fallouta i tak też postanowiłem ją ochrzcić. Żeby niebyło że niemam pojęcia co to za gra zamieszczam zdjęcia mojej kolekcji tej KULTOWEJ gry przy której spedziłem setki godzin :D

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Pozdrowinoka dla wszystkich a w szczególności dla "braci stali"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaj**** robota ;)

 

widać że się przyłożyłeś do tego

 

już możesz się zapisywac na jakieś wystawy

 

szukaj sponsorów ;)

no i zgłaszaj się do tego arta, moze dzieki niemu ktoś cie zobaczy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja sie jeszcze raz wypowiem:

 

Niechce zjechac tu nikogo ale ja  niepostawiłbym takiej obudowy na biurku....

A jakbym już miał taka obudowe to poszedłbym na złom i ja sprzedał....

I za ta kase kupił jakas nowa...........

Moje zdanie

Pozdrawiam

 

Ps :

Według mnie obudowa na "pokaz", nie do uzytku dziennego jakbym miał to widzieć codziennie to bym hyba cos od siebie na ta obudowe dołożył i nawet by niebyło widac co :P  :)

1331031[/snapback]

ekhm.. a na co robi sie moding budy jesli nie na pokaz :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekhm.. a na co robi sie moding budy jesli nie na pokaz :>

1337378[/snapback]

- dla wlasnej satysfakcji,

- zeby poprawic jej wyglad,

- zeby sprawdzic swoje sily w modowaniu,

- zeby spedzic czas robiac cos co sie lubi,

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"dobra robota żołnierzu" moim skromnym zdaniem to bardziej inspirowałeś się Falloutem aka. Fallout Tactics ;D niż HL2 ale i tak jest super

 

P.S. naprawdę bardziej to wygląda na Fallout niż HL2 zresztą i tak wolę Fallout B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek_BVB

widze ze autor topicu jakis uprzywilejowany jest bo sobie grafike do podpisu wstawil

Jaki tam uprzywilejowany, każdy może walnąć grafike na sygnaturke, chyba że to zabronione tutaj? :D

 

markollX

P.S. Nie myj jej niegdy

 

No masz ci los, a juz kupiłem odrdzewiacz i różową farbe żeby troche ja upiekszyc :wink:

Edytowane przez -Robak-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...