Skocz do zawartości
ppp19

Komp Nie Reaguje Na Komende Zamknij

Rekomendowane odpowiedzi

witma z platrofmty na ktorej juz 5 razy klikalem start zamknij i zamknij i ciagle tutaj jestem... powiedzcie co nie tak bo komp mi nie reaguje ani na przycisk z klawiatury do zamykania, ani na komede z paska windows... kicha... co jest nie tak? wszystkie rzeczy do tego zeby wyłaczał sie sam mam zrobione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego jaki masz system???

Czy jak wcisniesz przycisk zasilania to sie cos dzieje???

Moze jakis program w tle sie zawiesil i komputer nie moze go zamknac lub czeka na jego zamkniecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

system to win xp bez zadnego dodatku typu servis pack... jak wcisne przycisk od zasilania tonie reaguje a jesli przytrzymam 5 sekund to naturalnie sie wyłaczy... co jeszczer zauwazylem to czesto mam zwiechy jak juz ma sie pojawic logo ładujacego sie windowsa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm. niestabilnosc... widze podpis... masz pod reka miernik? wsadz w molexa i powiedz jakie wyswietla wartosci na +12V i +5V na idle i stress. bo tracer ma te waty z kosmosu wziete. inna sprawa jest to ze jesli masz warunki to sciagnij krytyczne latki windy na poczatek. moze tez przejedz kompa superPI/primem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydaly by sie nowe laty tak jak napisal orgiusz.

Sprawdz tez w panelu sterowania - opcje zasilania czy masz wszystko poustawiane jak trzeba czyli schemat zasilania: stacjonarny w domu/biurze oraz zakladka zaawansowane:

gdy w komputerze zostanie wcisniety przycisk zasilania to zamknij system

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12v trzyma (jest 12.07) a na 5v (4.80 i czasami mniej) ale czy aby napewno to wina zasilki?.. mozecie dac linki dokladnei o jakie dodatki wam chodzi? dodam ze mam windowsa takiego no troche lewy

Edytowane przez ppp19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalowałeś ostatnio jakieś oprogramowanie, zwłaszcza sterowniki, które nie do końca chcą współpracować z systemem? Miałem podobne problemy: raz kiedy zmieniłem platformę a nie przeinstalowywałem systemu. I menadżerze urządzeń uporczywie tkwiła stara karta sieciowa której na dodatek nie szło usunąć (to urządzenie jest niezbędne do pracy komputera..). Skutek? Przy każdym starcie przez minutę i więcej czarny ekran (walka wewnętrzna z nieobecną sieciówką :) ). A ostatnio na siłę usiłowałem wgrać mikser Yamahy od karty dźwiękowej (Abit AU 10). Tylko że stery spod W2K, bo pod XP nie było. Teoretycznie powinny chodzić. Ale to tylko teoria. A skutek? Komputer sie nie wyłącza (dokładnie jak u Ciebie -brak reakcji na wyłącz komputer) +wyskakujące od czasu do czasu błędy różnej maści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...