Skocz do zawartości
camilos

Czy To Będzie Ładnie Wyglądać ?

Rekomendowane odpowiedzi

1 .wymontuj graty kompa ---- na biurko albo to budy zastępczej

2. Poskładaj go i odpal w budzie zastępczej albo na biurku

3. Jeżeli wszystko będzie działać zrób fotki budy, kilka, i daj na forum,

na tej strące ( http://imageshack.us/ ),nie jako załączniki na forum, bo się zapcha twoje konto

4. I dopiero teraz będzie można podyskutować jak, gdzie i po co

5. 200 zł musisz mieć, bo bez tej kasy to będzie ciężko, chyba że masz dużo starych gratów elektronicznych

 

Jak spełnisz te warunki to się odezwij

 

Panowie i Panie chyba te rady to pierwszy krok do pracy nad nową budą.

 

Pomożecie :-P :-P :-P :-P :-P

 

 

oooooooooooo tak pomożemy :-P :-P :-P :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PL4Y3R

hehe ja swoje 2 okna w budzie ciolem szlifiera katowa:D jak plyta wroci z serwisu zaloze wc i zloze wszystko do kupy to zrobie fotki i tez sie pochwale:)

zielona woda uv rzadzi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buhahahaha

Nie wiem czy smiac sie czy plakac...

"Moze sie Ty sie jescze ku*** zajmiesz hodowla jedwabnikow, przeciez ty sie nie znasz na..." ... modowaniu ;] Zatkalo mnie po prostu tym projektem na poczatku :blink: Taa... byleby sie cos swiecilo w srodku, kawalek taniej plexy, wiatrak 80 dB bez grilla :P No i te hardcorowe kable w srodku i na zewnatrz - moja opinia wlasnie :) Najpierw duuuzo poczytaj (a strony o moddingu wyrastaja jak grzyby po deszczu). Az dziw, ze sie jeszcze nie skapnales o co tu chodzi... ech... moze cos z Ciebie bedzie, jak sie przylozysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to tam nie ma nic z moda :P

 

I co to do jasne cholery sa te niebieskie punkciki ?

 

No i najwiekszy wstyd.. Taki burdel w kablach :shock:

Nie rob zdjec z takim syfem bo ani to estetyczne ani nie polepsza wygladu :P

 

Albo mi sie wydaje albo na tej grafie jest jakos kilo kurzu..

Moze najpierw zacznij od porzadku ? I czemu takie dziwne male to okienko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu dziwne to okienko? Bardziej w prawo miało by byc "rozciagniete" - tylko po co? zeby koszyki na dyski widac :lol:

 

Dajcie mu troche luzu, przeciez dopiero chłopczyna zaczyna. Nie każdy na początku robi świetne mody takie jak THORN [jeszcze zalezy dla kogo świetne:P].

 

Ja bym doprowadził to porzadku krawedzie okna i załozył je bez uszczelki na nitach np. Uszczelki mnie sie nie podobaja ale to moje zdanie :P

 

Porządek z kablami MUSI byc bo tak to co bedzie widac przez to okno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Szkittles

właśnie zauważyłem łady kłębek kurzu w radiatorze od proca ;] procesorek nie lubi się grzać więc przeczyść budę ziom ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby kupować na allegro nie tzreba mieć 18'stu lat kolego... przynajmniej ja jak zakładałem konto to miałem śakieś 16....

mniejsza z tym

pożądek by się przydał.. odkurzaczem ;/ a pierwszy zakup to moim zdaniem- ten wiatrak na procku... ble

i naprawde powiększ to okno... szkielet od dyskietki jak co to można wywalić i jest z lekka dużo miejsca tam.... które można łątwo oświetlić ;)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie zacytowac Twoj sig:

kto tam regulamin czyta.... ;]

a jak byc czytal, to bys wiedzial, ze: <_<

Użytkownikiem Allegro może być tylko osoba pełnoletnia.

Oświadczam, że jestem pełnoletni (ukończyłem 18 lat).

Co do moda, to rozwala mnie podejscie niektorych, "modderow" w tym topicu; jak gesi jeden cos p*****, a wszyscy za nim powtarzaja. Ciekawy jestem jak wygladal mod (tu wstaw swoj nick) w wieku lat 13-14 :lol: Moze jak by co niektorzy zaczynanali jak autor topicu, to nie bylo by takich nedznych modow jakie sa tu pokazywane (nie wszystkie oczywiscie) :lol:

 

[']

Edytowane przez cvir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skad wiesz ze ma tyle lat ? przeciez powiedzial, ze 13 skonczyl juz dawno :] zatem wyrosl z wieku wczesno-modowego :P nie no joke panowie, ale chyba powinni otworzysz jakies sub-forum w stylu: "Modding dla blondynek" lub "modding dla 13-latkow".

ps. Nie mylcie tego pierwszego z moddingiem blondynek LOL

 

A w wieku 13-14 lat raczej niewielu sie bralo za modding, bo wtedy o nim jeszcze nikt nie snil pewnie :) (mowie o pokoleniu starszym od autora topicu...). Pozatym pewnie bali by sie halasu wiertarki lub iskier szlifierki... pzdr

Edytowane przez DziuraWy71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w wieku 13-14 lat raczej niewielu sie bralo za modding, bo wtedy o nim jeszcze nikt nie snil pewnie :) (mowie o pokoleniu starszym od autora topicu...). Pozatym pewnie bali by sie halasu wiertarki lub iskier szlifierki... pzdr

1351681[/snapback]

Oj nie wiem czy tak malo; z mojego (~24 i wiecej) znam cale mnostwo osob wychowanych na "zrob to sam"; "sondzie", "młodym techniku" etc... :razz: :wink:

... wiec moze warto wczesnie zaczynac ;]

a skad wiesz ze ma tyle lat ?...

Moze z bloga? :>

Mam 14 lat...

Edytowane przez cvir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się pochwalić obudową którą zaczynam robić, ale nie jest tak źle. Jeszcze prawie nic nie kupiłem, musze kupić jakiegoś neonka, uszczelkę no i oczywiście pleksę, może potem przemyśle zakup wiatraczka z diodami, ale to dopiero po świętach. Sądze, że wszystko będe kupował na allegro. To dopiero jest początek, ale chce wam pokazać i usłyszeć parę negatywnych komentarzy.  :)

Dołączona grafika

1344824[/snapback]

 

 

No lol przeciez, ten malolat kit wciska, to nie jest jego obudowa, taka samą ma na swojej pr0 www. Dzieciaku jezeli chcesz 'zaszpanować' i byc 'kul' to odpusc sobie. A do reszty to czytajcie temat od początku do konca :mur: . Camilos skad taki super hiper extra 'kul' mega wypasny zajebisty nick :blink: . Skad sie tacy biora, i wciskaja kit :C:CC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na bloga i poczytaj jego madrosci

z kumplem sie poskładalismy ze smiechu

pozdr. tomasek  :)

:lol:

1353226[/snapback]

czytałem. Dlatego nie rozumiem dlaczego komp ma być nie jego. No może faktura była na rodziców, ale poza tym? :blink:

 

Czy w tym zdaniu jest cos skomplikowanego?  <_<

1353283[/snapback]

Pewnie jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytając ten topic ryłem ze smiechu, nie mówie tu o jakości moda (posrednie też ;) ) ale z waszych wypowiedzi, bloga autora i jego ołwerklokingu ;)

naprawde nie jestem zły, ale co nie które topicy przyprawiaja mnie o spękanie zajadów ze smiechu :lol:

Edytowane przez MeGaMuCieK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szara http://www.allegro.pl/show_item.php?item=46629209

czarna http://www.allegro.pl/show_item.php?item=46206482

 

sam kupilem 2 kolory. Uszczeleczki sa wypasione, ladnie sie ukladaja, sa polyskujace (nie jak niektore matowe dolaczone do gotowych zestawow z okienkiem). No i jak napisal sprzedawca bardzo wytrzymale. Sprzedajacy godny zaufania.. to tak w razie jakbys sie zainteresowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już że to okno wycinał blacharz, ale jeśli trzeba no to napisze jeszcze raz :-P. Zdjęcie wstawie później, jak kupie już uszczelke, szybe, wiatraczek no i kable :-P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BIEDNY -> twoja gramatyka jest cholernie BIEDNA, [GÓRY].

 

Camilos -> Głupie okienko nie swiadczy ze buda jest zmodowana "na kozaka", chłopie zrob porzadek w środku, pomaluj budę wewnatrz. Jak wszystko w środku uporządkujesz to dopiero rob okienko, bo na to wsrodku sie gapic nie da. Chcesz zrobic cos innego to kurna człowieku ingeruj w blachy obudowy a nie takie FIKI FIKI <lol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...