Skocz do zawartości
dymy

MYSZ SAMSUNG OPTYCZNA OMS3P

Rekomendowane odpowiedzi

Uzywam zestawu Cordless Desktop Optical Logitecha i mysz z niego jest najbardziej ergonomiczna jaka mialem okazje kiedykolwiek uzywac.

Ogolnie co do myszy optycznych to swietnie sie nadaja zarowno do wszelkiej pracy jak i grania gdyz sa bardzo precyzyjne. Oczywiscie mowa jest tu o dobrych myszach bo mozna zrobic kiepska mysz kulkowa jak i optyczna.

Dla maniakow gier sieciowym pewnym klopotem moze byc zachowanie myszy bezprzewodowych. Zdaza sie bowiem ze "ucieka" w nich kursor gdzies w bok ekranu (prawdobodobnie na skutek jakiejs chwilowej przerwy w lacznosci). W mojej czasami ma to miejsce kilka razy w ciagu godziny. Kumplowi ktory kupil jedna z pierwszych myszy bezprzewodowych A4Techa zdazalo sie to bardzo czesto. Nie spotkalem sie z tym w myszach optycznych przewodowych.

 

Co do dlugosci dzialania baterii w myszach optycznych to wplyw na to maja 2 rzeczy: jakosc samych baterii oraz o czym malo kto pamieta kolor powierzchni (podkladki jesli ktos uzywa) po ktorej "jezdzi" myszka. Im jest ona ciemniejsza tym zuzycie nastepuje szybciej. Najdluzej wiec wytrzymaja baterie na bialej podkladce (powierzchni).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba se wezme tego Samsunga ! 

 

http://pix.allegro.pl/photos/78/7854/785414/7854141

 

Ładna ?  :)

Ladniutka!

 

Super wyglada. Ale szkoda, ze nie jest czarna ;)

Najlepiej, gdyby była taka fajna, zielona i świeciła w nocy, tak jak np. wskazówki w zegarkach :wink:

A propo, czym one są malowane(zdaje mi się, że jest to jakaś farba fosforowa-mozna to gdzieś kupic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała ? Zgrabna ?

 

:wink: 

 

Ja mam baaardzo dużą rękę i wogóle jestem duży - 192 cm !  8) 

 

PS Małe jest piękne... duży może więcej !  :lol:

Ja tez jestem kawal chlopa i mam duza lape, i jak ja poloze na WOP35 to caly pod nia znika. Wiec sie nie martw ;) :) :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbytnio się podniecacie tymi logitechami :-)

 

W firmie mamy (no nie my nasi użytkownicy) mają mnóstwo myszy logitecha (optyczne - bezprzewodowe). 

Myszki bardzo fajne , mają świetną ergonomię ale niestety te w wersji bezprzewodowej mają do kitu rozwiązane zasilanie. Baterie poprostu potrafią już rozładowac się po dniu używania ...

Dlaczego. Pod myszką jest dioda która nonstop pulsuje (także jak np. komputer jest wyłączony lub nie używany). Niestety bardzo szybko przez to wyładowują się baterię. To chyba jedna wada tych myszy (optycznych , bezprzewodowych).

Teraz mamy następne z dwoma ukłądami optycznymi i uzytkownicy nam zgłaszają że one ... drżą !!! Sam na własne "ręce" tego nie doznalem bo niestety ja sam w firmie mam najsłabszego Logitecha Oem (standard) :-(

 

Dlatego nie polecam Logitechów bezprzewodowych (optycznych) gdyż poprostu zbyt szybko siada bateria ...

 

???? To coś dziwnego. Ja mam Logitech Cordles MouseMan Optical i baterie wytrzymują minimum dwa tygodnie przy dużym używaniu. Jak używam rzadko, to nawet ponad miesiąc - a mam akumulatorki, a nie zwykłe alkaliczne (które wytrzymują dłużej).

 

To, że dioda miga niewiele zużywa baterii - w mojej lampce od roweru są trzy diody, a baterii nie wymieniałem już chyba od pięciu lat, mimo, że często jej używam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała ? Zgrabna ?

 

:wink: 

 

Ja mam baaardzo dużą rękę i wogóle jestem duży - 192 cm !  8) 

 

PS Małe jest piękne... duży może więcej !  :lol:

Ja tez jestem kawal chlopa i mam duza lape, i jak ja poloze na WOP35 to caly pod nia znika. Wiec sie nie martw ;) :) :o

A ja wlasnie wole male myszki :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała ? Zgrabna ?

 

:wink: 

 

Ja mam baaardzo dużą rękę i wogóle jestem duży - 192 cm !  8) 

 

PS Małe jest piękne... duży może więcej !  :lol:

Ja tez jestem kawal chlopa i mam duza lape, i jak ja poloze na WOP35 to caly pod nia znika. Wiec sie nie martw ;) :) :o

A ja wlasnie wole male myszki :D:D:D

kupie sobie taką małą... jak dla dzieci ! 8) :D :lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała ? Zgrabna ?

 

:wink: 

 

Ja mam baaardzo dużą rękę i wogóle jestem duży - 192 cm !  8) 

 

PS Małe jest piękne... duży może więcej !  :lol:

Ja tez jestem kawal chlopa i mam duza lape, i jak ja poloze na WOP35 to caly pod nia znika. Wiec sie nie martw ;) :) :o

A ja wlasnie wole male myszki :D:D:D

Oczywiscie bez skojarzen. A powracajac do teamtu, to ten samsung calkiem niezle sie prezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z wszytskich mych jakie widzialem wg mnie nowy majkrosoft jest debest , powinni produkowac myszki a nie OSy :)

Intel je robi dla Microsoftu...
i tutaj nalezaloby wkleic ta slynna:

 

[melodyjka INTELA]

 

BTW: ma ktos to w midi? :P:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

kupie sobie taką małą... jak dla dzieci !  8)  :D  :lol:  :wink:

a produkuja jakies takie dla dzieci???? bo nie spotkalem sie z takim patentem :P

Produkują...

 

Choć moja bratanica lubi mojego A4Techa OK-720 ! 8)

Taka mała rączka 3.5 letniej dziewczynki... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

kupie sobie taką małą... jak dla dzieci !  8)  :D  :lol:  :wink:

a produkuja jakies takie dla dzieci???? bo nie spotkalem sie z takim patentem :P

Produkują...

 

Choć moja bratanica lubi mojego A4Techa OK-720 ! 8)

Taka mała rączka 3.5 letniej dziewczynki... :)

Ale czad! Gdyby taka mala myszke jeszcze zmodowac! :wink: bylby niezly bajer :D Gdzie to mozna kupic ?? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja Wam moi mili powiem tak ....

 

mam Samsunga optycznego tyle, że nie jest to model bezprzewodowy ... kupiłem go dlatego, iż pasował mi wizualnie do zestawu komputerowego ... co do uzyteczności to nie jestem z niego zadowolony i nie chodzi tu wcale o jakość myszki, po prostu jest za mała jak do mojej dłoni ... jest napewno wiele trwalsza od zwykłych myszek kulkowych, takich tandetnych ... czasem jednak kursor ucieka lekko w prawo ...

 

szczerze pisząc, nie widziałem jeszcze myszki idealnej ... najlepiej w mojej rece leżała myszka Boedera, taka ergonomicznie wyprofilowana dla praworecznych, miała jednak 2 podstawowe wady: krórki i zbyt sztywny kabel i bardzo nieprecyzyjny mechanizm kulkowy ... prubowałem bezprzewodowej myszki logitecha, z kulka (nie wiem jaki model) - wniosek: za mała, kursor nie przesówał się płynnie, przeskakiwał ... miałem też a4techa i też klapa ... wydaje mi się, ze każdy musi dopasować mysz do siebie i tyle.

 

poza tym nie rozumiem co ludzie widza w produktach logitecha, szczególnie w jego klawiaturach, są co prawda niesamowicie trwałe, tyle, że według mnie niesamowicie niewygodne do pisania ... sam mam tanią (ok. 60 zł) klawiaturkę BTC 9000, uzywam jej juz 3 rok, wczesniej miałem różne (logitecha bezprzewodowego też) i za nic nie zamieniłbym jej na inną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbytnio się podniecacie tymi logitechami :-)

 

W firmie mamy (no nie my nasi użytkownicy) mają mnóstwo myszy logitecha (optyczne - bezprzewodowe). 

Myszki bardzo fajne , mają świetną ergonomię ale niestety te w wersji bezprzewodowej mają do kitu rozwiązane zasilanie. Baterie poprostu potrafią już rozładowac się po dniu używania ...

Dlaczego. Pod myszką jest dioda która nonstop pulsuje (także jak np. komputer jest wyłączony lub nie używany). Niestety bardzo szybko przez to wyładowują się baterię. To chyba jedna wada tych myszy (optycznych , bezprzewodowych).

Teraz mamy następne z dwoma ukłądami optycznymi i uzytkownicy nam zgłaszają że one ... drżą !!! Sam na własne "ręce" tego nie doznalem bo niestety ja sam w firmie mam najsłabszego Logitecha Oem (standard) :-(

 

Dlatego nie polecam Logitechów bezprzewodowych (optycznych) gdyż poprostu zbyt szybko siada bateria ...

 

???? To coś dziwnego. Ja mam Logitech Cordles MouseMan Optical i baterie wytrzymują minimum dwa tygodnie przy dużym używaniu. Jak używam rzadko, to nawet ponad miesiąc - a mam akumulatorki, a nie zwykłe alkaliczne (które wytrzymują dłużej).

 

To, że dioda miga niewiele zużywa baterii - w mojej lampce od roweru są trzy diody, a baterii nie wymieniałem już chyba od pięciu lat, mimo, że często jej używam.

W firmie w której pracuje obsługuje inną firmę (kilkaset uzytkowników) i w tej firmie jest sporo myszy Logitecha.

Najwięcej "zażaleń" było właśnie na Logitechy optyczne - bezprzewodowe. I odrazu mówię - chodzi TYLKO o "prądożernośc". Baterie jakie dajemy ludziom to naterie albo Philipsa albo Panasonica alkaliczne.

Niestety bardzo szybko baterie się wyczerupują. Według mnie to spora wada ! W domu mam uniwersalnego pilota Pionnera i na 2 paluszkach jest używany już o 5 lat !!!.

Według mnie Logitech poprostu nie dopracował swoich myszy.

Wdług mnie to jedyna wada tych myszy. Bo baterai średnio (zalęzy od stopnia używania myszy dośc szybko się zuzywa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja CI polecam cos takiego : A4 TECH RFSOP-35 CORDLESS OPTIC, RADIO za 120 pln (www.bit.krakow.pl)

 

Mysz radowo-optyczna zasilana z akumlatorkow, mozliwosc doladowania z portu USB (2h) lub z ladowarki do Noki (ok 8-20 min). Kupilem sobie to ustrojstwo po tym jak moj MouseMan kategorycznie odmowil wspolpracy i jestem przyjemnie zaskoczony super mysza, co prawda bez zbednych bajerow ale dopracowana i w zasadzie ciezko jest sie do czegos przyczepic. Jej kolosalna zaleta jest to ze nie musisz przerywac pracy na czas doladowania (ma diode ktora o tym informuje, a w windzie mozesz sprawdzic w ilu % jest wyladowna/naladowana) ma poprostu zlacze tam gdzei zwykle myszy maja kabel wiec jak potrzebujesz to podlaczasz

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech Mouseman Cordless Optical - mam od dluzszego czasu. Alkaliczne baterie wytrzymuja minimum ponad miesiac. Obecne pracuja mi od sierpnia.

Ja używam Duracel Plus i wytrzymują 3tyg - miesiąca, srednio dziennie siedząc przed komp 3-4h więc ktoś tam wcześniej przesadził, chyba że mu sprzedali wyładowane baterie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...