Skocz do zawartości
germanski

Jaki Internet W Łodzi ?

Rekomendowane odpowiedzi

brzmi interesujaco :D maxymalne lacze to 512 ? bo pisze zeby jakas dzowne ankiete wypelniac dopiero dodatkowe informacje beda . tylko hmmm 512 kb/s za 100 zl troszke drogo :(

 

ale na emulu i torencie otrzymuejsz full ??? bo na toi to jest tragedia mam ze 4kb/s dziekuje za dodatkowe info :DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG wszystko tylko nie mnc lub vline :P

Mam kumplów na mantahttanie, właśnie w tej cudownej mnc. Częste awarie, spory ping w internecie... na lanie transfery nieproporcjonalnie mniejsze do odległości między użytwkonikami, jednym słowem ŻENADA :( Ostatnio mieli awarię kilkudniową to cały manhattan (500 osób? ) leciał na ich "zastępczych łączach", czyli zapewne na czymś pokroju modemu.

Szanowny pan administrator na forum zapewniał że te problemy to wina sieci GTS :lol: :lol: :lol: :lol:

 

ODRADZAM, Toya zdecydowanie lepsza, nawet pomimo limitu.

Odradzam również takzwany "internet" firmy vline :?

Napsiz na jakiej dzielnicy mieszkasz to coś się wybierze :)

 

mickoz2 prosze cię, wyjdź, a nie zachwalasz swoje g.... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG wszystko tylko nie mnc lub vline :P

Mam kumplów na mantahttanie, właśnie w tej cudownej mnc. Częste awarie, spory ping w internecie... na lanie transfery nieproporcjonalnie mniejsze do odległości między użytwkonikami, jednym słowem ŻENADA :( Ostatnio mieli awarię kilkudniową to cały manhattan (500 osób? ) leciał na ich "zastępczych łączach", czyli zapewne na czymś pokroju modemu.

Szanowny pan administrator na forum zapewniał że te problemy to wina sieci GTS  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

 

ODRADZAM, Toya zdecydowanie lepsza, nawet pomimo limitu.

Odradzam również takzwany "internet" firmy vline  :?

Napsiz na jakiej dzielnicy mieszkasz to coś się wybierze :)

 

mickoz2 prosze cię, wyjdź, a nie zachwalasz swoje g....  :mur:

1349119[/snapback]

Nie wiem o czy mowisz? Jezeli uwazasz ze mnc.pl to g...., to na Toye brak mi slów, uzywalem tej sieci ponad 2 lata i nigdy nie mialem powazniejszych problemow. Hmmm i chcesz mi wmowic ze toya jest lepsza? Słuchaj kazdy chwali swoje, ale napewno toya nie jest lepsza od mnc!!!Reansumojac czy istnieje idelany dostawca? Wszyscy narzekaja na TPSA a dlaczego? bo to monopolista, a mnc w centrum lodzi tez jest monopolista. Ja mam neo+ i nie narzekam Drogi Duszku chyba widzisz ze kolaga ma toye i nie jest za bardzo zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czy mowisz? Jezeli uwazasz ze mnc.pl to g...., to na Toye brak mi slów, uzywalem tej sieci ponad 2 lata i nigdy nie mialem powazniejszych problemow. Hmmm i chcesz mi wmowic ze toya jest lepsza? Słuchaj kazdy chwali swoje, ale napewno toya nie jest lepsza od mnc!!!Reansumojac czy istnieje idelany dostawca? Wszyscy narzekaja na TPSA a dlaczego? bo to monopolista, a mnc w centrum lodzi tez jest monopolista. Ja mam neo+ i nie narzekam Drogi Duszku chyba widzisz ze kolaga ma toye i nie jest za bardzo zadowolony

1349786[/snapback]

Ja ci mówie jak jest, jeśli ktoś chce do tej sieci - ok niech idzie.

Tylko niech potem nie narzeka że ma kiepskie transfery, albo pingi.

Ja NIE mam internetu z toya, więc nei zachwalam swojego :-)

 

Peace :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci mówie jak jest, jeśli ktoś chce do tej sieci - ok niech idzie.

Tylko niech potem nie narzeka że ma kiepskie transfery, albo pingi.

Ja NIE mam internetu z toya, więc nei zachwalam swojego :-)

 

Peace  :wink:

1349886[/snapback]

:wink: ok zgoda, ale kolaga dostawcy nadal nie ma:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toya 650/650 kbit bym polecał (od razu mówie, że nie byłem użytkownikiem tego łącza) , jest to łącze symetryczne co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza z uwagi na rozwój technologii ADSL. Zlokałem ponadto łącze MNc i wydaje mi się to korzystna oferta symetryczne łącze 512/512kbit za 100,-/mc w dodatku bez limitów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość eminemtwo

Ja też jestem bardzo zainteresowany internetem w Łodzi. To w końcu co jest najlepsze (i raczej nie za drogie...)? Limity odpadają! Najchętniej jakiś oferujący prędkość pobierania 256-512 kbps, wysyłanie wystarczy że po prostu będzie:-).

 

:mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Polecam FORWEB.

Jest dostępny w różnych rejonach Łodzi. Wszelkie informacje można uzyskać wysylając maila na adres handlowcy@4web.pl.

Mają stabilne ceny. Odnośnie łącza to symetryczne 512 jest dostępne za 99 lub 119 zł brutto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś neta w tej sieci? Bo to nie jest nagroszy pomysł. Łacze 512/512 za 120/m-c bez limitów. Aktywacja 300 zł. Nieźle, nieźle. Tylko dobrze byłoby wysłuchac opini kogoś kto już to łącze ma. Ile kB/s średnio na torrencie czy coś.

Edytowane przez amit909

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ineta w sieci 4WEB lub FORWEB jak kto woli.

Odpowiem na wszystkie pytania bo znam sie na niej bardzo dobrze.

 

Mam 256/128 i średnio wyciąga mi w DC++ 30kb/s

żeczywiście po 24:00 do 8:00 rano prędkość się podwaja.

I jak narazie ta promocja będzie obowiązywała do odwołania, z tego co wiem to napewno jeszcze pare miesięcy ale kto wie może i zostanie już na stałe...

Poza tym mogę napisać każdemu czy działa na jego ulicy czy nie i na inne pytania też postaram się odpowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś neta w tej sieci? Bo to nie jest nagroszy pomysł. Łacze 512/512 za 120/m-c bez limitów. Aktywacja 300 zł. Nieźle, nieźle. Tylko dobrze byłoby wysłuchac opini kogoś kto już to łącze ma. Ile kB/s średnio na torrencie czy coś.

1423036[/snapback]

Mam forweba (4web.pl) od kilku lat i goraco polecam ! :)

 

Transfery na full ida zawsze, zero problemow, ostatnio bylo kilka (3-4 razy) przerw w dostawie netu jakies 4-6 min, a to dlatego ze zmieniali pule adresow ip.

 

Mam lacze 512/512 (dzien) 1024/1024 (noc) place 119zl miesiecznie + 10zl za ip zewnetrzne stale.

 

Z torrentow idzie mi caly czas 120-129 KB/s (w nocy od 24 do 8) a w dzien 64KB/s.

 

 

Mialem tez toya (Wujek tez ma caly czas) i nie polecam :(

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mówicie że 4web się opłaca, bo czytałem na temat sieci radiowych i raczej niewiele osób ma o nich dobre zdanie. Jak mam załorzyć neta za 300 zeta i płącić 120 zł/mc to chciałbym żeby wszystko było cacy. A ta promocja z 1 mbit/s w nocy to całkiem fajna sprawa, trwa jescze? Na stornie nie znalazłem żadnych informacji o tym :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też korzystam z 4web'a i nie narzekam ale prosze o kilka rad; do ściągania (torrent) używam programu BitComet: jaki wpisać port żeby ściąganie było optymalne, a może mi podpowiesz jak skonfigurować BitCometa dla sieci 4web? Przekierowanie portów to następna zagadka; czy mam o to poprosić administratota? Z góry dzięki za pomoc:) moni3ka@vp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta promocja z 1 mbit/s w nocy to całkiem fajna sprawa, trwa jescze? Na stornie nie znalazłem żadnych informacji o tym :( .

1450336[/snapback]

 

Tak promocja trwa i bedzie trwać do odwołania , ale według mnie to już to tak zostanie przynajmniej do końca roku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też korzystam z 4web'a i nie narzekam ale prosze o kilka rad; do ściągania (torrent) używam programu BitComet: jaki wpisać port żeby ściąganie było optymalne, a może mi podpowiesz jak skonfigurować BitCometa dla sieci 4web? Przekierowanie portów to następna zagadka; czy mam o to poprosić administratota?  Z góry dzięki za pomoc:) moni3ka@vp.pl

1455733[/snapback]

 

Moni3ka ja przynajmniej nie wiem - nie używam torrentów tylko DC++.

Możesz spróbować zadzwonić albo zmień program na DC , co bardzo polecam.

Pozdrawiam Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:)Ja posiadam łacze radiowe 256/256kb jest to łacze symetryczne i bardzo je chwale.Polecam zero lagów dc= kazza wszystko chodzi dobrze lecz na programy P2p jest blokada o polowe czyli 128.Mamy serwery z ktorych mozna sciagac z maksymalna predkoscia.

Informacje

www.goldnet-int.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że ten temat jest największy.

Pragnę powiadomić że z dniem dzisiejszym użytkownicy Toya dostali prezent. Jest to 1mb/s oraz brak naliczania limitu w godzinach nocnych od 1:00 do 7:00.

 

 

Miłego ściągania ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już dogrzebałeś ten temat.

 

Hyperion ma nową promocję. Najszybsza opcja to 1,5mbit za 90zł, Łącze symetryczne, bez limitów, założenie 1zł (przy umowie na rok) i 199 zł przy umowie na czas nieokreślowny.

Ja tego hyperiona łykam jeszcze w tym miesiacu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz zapodac linka do tego hyperiona

 

odnosnie toyi to jest jeszcze taka promocja ze do konca roku czyli te trzy miechy placicie po 9,90zl za miecha instalacja 1zl i ta promocja nocna jazda czyli brak limitow jest bardzo fajna w ciagu 6godzin mamy 2,4gb wiem u siebie sprawdzalem i tez jest publiczne ip w tej cenie

 

ale ten hyperion to sie cacy zrobil moge prosic o link?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja obowiązuje od września, na stronie nic na ten temat nie ma, sam musiałem prosić o cennik na maila. Najlepiej jakbyś do nich zadzwonił. www.hyperion.pl tam są telefony i adresy oddziałów, ten w łodzi znajduje się na Łagiewnickiej 118 (dokładnie w budynku spóldzielni - cięzko na początku znaleźć :P ). Mogę Ci tak w skrócie rozpisać ofertę:

Założenie przy umowie na 12 miesięcy : 1,22 / Na czas nieokreślony: 199 zł

Opcje: (brutto)

128 - 39zł (tutaj założenie za 1zł obowiązuje przy umowie na 18 miesięcy)

512 - 59zł

768 - 72zł

1536 - 89zł

Wymagana jest własna karta sieciowa, no i oczywiście musisz być w zasięgu.

Łącze symetryczne, z nielimitowanym transferem danych.

Przy najwyższej opcji, zewn adres ip gratis. Do reszty trzeba dopłacić 10 albo 20 zł, nie pamiętam dokładnie.

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...