Skocz do zawartości
bjabrzyk

Myszka Do 100zł

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie co polecacie możecie dawać aukcje allegro ,myślałem o czymś optycznym i bezprzewodowym ale z tym przewodem też ujdzie zależy mi też żeby ładnie wyglądała :D myślałem o czymś logitecha alboużywke razorka ale czekam na wasze opinie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co ci myszka za 100 zeta!!!! Ja polecam myszki z Creativa. Są proste. eleganckie i ładnie święcą :D

1348425[/snapback]

I gubią sensa przy pierdnięciu.

 

Na allegro pojawiły się IE 3.0 - rozejrzyj się za tym, bo to najlepsza mysz (będziesz musiał troche dołozyc - ale starczy Ci na lata i nie będziesz narzekać :) ).

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=46151549

Edytowane przez hajper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możecie dawać aukcje allegro

Wow dzieki za pozwolenie!! To ze ktos CI podrzuca linki do allegro to jego dobra wola, ale jako ze nie chcialo Ci sie poszukac i od razu zakladasz nowy topic, to pewnie niewielu sie takich znajdzie, ja jestem jeszcze litosciwy.... jeszcze....

 

Tak BTW: bede mial kilka(nascie?) IE 3.0 ale dopiero w wakacje. Po 99 pln :)

 

A teraz... hm.... chyba tylko IE4 , bo o razerze za 100 pln to sobie mozesz pomarzyc... :) Nawet vipery z wsteczna akceleracja chodza drozej. Ew mozesz znalesc mx310....

 

A pozatym - byl ten topic wiele razy. Oczywiscie nie chcialo Ci sie poszukac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow dzieki za pozwolenie!! To ze ktos CI podrzuca linki do allegro to jego dobra wola, ale jako ze nie chcialo Ci sie poszukac i od razu zakladasz nowy topic, to pewnie niewielu sie takich znajdzie, ja jestem jeszcze litosciwy.... jeszcze....

 

Tak BTW: bede mial kilka(nascie?) IE 3.0 ale dopiero w wakacje. Po 99 pln

 

A teraz... hm.... chyba tylko IE4 , bo o razerze za 100 pln to sobie mozesz pomarzyc...  Nawet vipery z wsteczna akceleracja chodza drozej. Ew mozesz znalesc mx310....

 

A pozatym - byl ten topic wiele razy. Oczywiscie nie chcialo Ci sie poszukac.

za pozwolenie nie musisz dziękować cała przyjemność po mojej stronie ;-) i oczywiście nie chciało mi sie poszukać bo poco prawda??? tylko że w każdym topicu mówią coś innego :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne zeby kazdy mowil to samo :) Czy wybierzesz IE3.0/IE4.0, mx'a, razera, to zalezy glownie od tego, ktora lepiej lezy Ci w dloni, bo wszystkie pod wzgledem szybkosci i dokladnosci sa na podobnym poziomie. Ty musisz zwracac uwage jeszcze na cene, wiec zostaje Ci IE4.0 lub mx310.

 

@emilooos no wlasnie, co ma byc? Ten sam sensor, to samo 800dpi, tylko w innej obudowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze bjabrzyk ze naprawde masz wszystko w d... ze jest duzy topic o tym. No jasne lepiej zalozyc nowy. Zeby potem fuzz albo gib dali odpowiedz takiemu leniowi jak Ty...

Wiec panowie chyba nie ma wyjscia i musimy sie sprezyc z tym topiciem zbiorczym o myszkach i padach, moze by ktos przykleil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ie 4.0 i nie narzekam, ładna, dobrze leży (choć to już indywidualna sprawa), nie gubi sensa i pozwala na wygodną obługe róznych programów (dodatkowe przyciski, rolka którą mozna poruszać również na boki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...