Skocz do zawartości
Dziuby

Nie Ma Dziewczyny, Bo Nie Ma Kasy

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej bilskiej rodzinie jest  chłopak który ma 16 lat.

Nie dawno zadałem mu pytanie czy ma dziewczyne ???

A on mi na to, że nie, bo nie ma KASY.

... wmurowało mnie

Jestm starszy od niego ale od tego czasu chyba się dużo nie zmieniło w stosunkach męsko damskich, w wieku przedpoborowym.

 

Co Wy na to ????????????

1349974[/snapback]

Panowie to dajcie dobrą rade na poderwanie pierwszej dziewczyny.

Cały ten temat dam Mu do przeczytania, już zdecydowalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie, ja rozumiem ze ma sie 14 lat i hormony w was szaleja (bez urazy, ze zanizam tych wypasnych 16-19 latkow), ale to juz po pierwsze poza tematem, a po drugie nie usmiecha mi sie czytanie jakimi to zaj... kochankami jestescie. temat dotyczy kosztow zwiazanych z byciem z dziewczyna, a nie zaliczaniem wszystkiego co ci sie nawinie. pomijam juz fakt stwierdzenia o kobitce na cotygodniowe spotkania bo w miedzy czasie mozna rozbilo mnie na kawalki - jesli tak masz to nie wiem dlaczego oczekujesz ze normalna dziewczyna zdecyduje sie z toba spotykac. zalosne

Edytowane przez ayem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czytam ten temat i sobie mysle ze jestescie biedni :) moja dziewczyna nie leci na kase ktorej zreszta na ogol nie mam :) jestesmy ze soba 4 lata i kasa nigdy nie byla potrzebna co nie znaczy ze sie nie przydaje - czasami wyskoczy sie gdzies do kina czy do teatru, na jakis kabaret czy do pubu ale ma to drugoplanowe znaczenie :)

Co do tekstu z zozolami - ja mam 24 lata dziewczyna 20 i czesto idziemy do sklepu majac np w kieszeni 2 zlote i chodzimy po prostu i patrzymy na co je wydac - czy na czekolade czy na cos innego - juz to sprawia nam frajde :)

 

Jak slysze moektore teksty to po prostu jest mi was szczerze zal ze tak zle trafiliscie albo ze ten swiat sie tak bardzo zmienia ...

 

I nie kazda dziewczyna to k ktora sie puszcza - jest cala masa tych fajnych wystarczy przestac sie ogladac za tymi odpicowanymi - ktore na pierwszy rzut oka sa super ale jak sie z taka przespisz to rano jak widzisz jak wyglada bez tony podkladu to nagle ci sie odechciewa sexu :D

Zamiast szukac lasek w na duskotekach, w pubach itd szukajcie ich w bibliotekach , na swojej uczelni itp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam znalazlem fajna dziewczyna ktora lubi kompy i sie swietnie na nich zna > przynajmniej mam o czym do niej nawijac > wyjatki sie zdarzaja :) Ladna do tego :)

1353986[/snapback]

nawet nie denerwuj :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a...tak btw...powtarzam to od jakeitgos czasu i powtorze raz jeszcze....14-15-o latki najlepiej....skaczą :>

 

i pisze to zupelneio powaznie :>

 

a co do tego puszczania sie.....

jak wy sie psuzczacie, to jest ok, a jak panna, to juz nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam znalazlem fajna dziewczyna ktora lubi kompy i sie swietnie na nich zna > przynajmniej mam o czym do niej nawijac > wyjatki sie zdarzaja :) Ladna do tego :)

1353986[/snapback]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Czyli wspólne zainteresowania zbliżają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do puszczania się facetów to temat na dłuższą dyskusję - stereotypu po prostu nie zmienimy :(

a skoro prosisz o sposób na poderwnaie. no ok :]

16 altkowi niewiele wystarczy...jak ma trądzik to neich idzie z tym do dermatologa, będzie maił plusa u większosci dziewcyzn - wyróżnaił się będzie wśród zapryszczonych facetów w jego wieku

sprawa druga -higiena. Czysty, schludnie ubrany, ogolony, dobrze pachnący - nastepny plus...

sprawa trzecia - muskulatura - nie am się co oszukiwać że dziewycnzy wolą dobrze umięśnionych facetów bez dużych ilości tłuszczu, a nie jakichś wymoczków:]

sprawa czwarta - zęby!! Koniecznie proste i białe - wiem co mówie :]

sprawa piąta -rozmowa....nie może się jąkać i mówić o głupotach...

jak chce dziewczyne oczarować to niech pyta co ją interesuje itp, i że on dziwnym trafem interesuje się tym samym - dlatego niech zainteresuje się dziewyczną mająca podobne zainteresowania, słuchajacą podobnej muzyki, itp - będzie miał plus...

sprawa szósta - język - mówić ładnie i nie mówić co drugie słowo k...

sprawa siódma - inteligencja - dobrze by było jakby wiedział co się dzieje na świecie, czytał sporo książek itd...

sprawa ósma - nie moze palić papierosów.

to chyba tyle na początek :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze nie ma żadnego sposobu na kobiety, oczywiscie poderwać dziewczyne to małe piwo ale znaleźć taką na stałe to już całkiem inna bajka.

 

w tym przypadku jest chyba potrzebna strzała amora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze że widzę parę głosów w obronie kobiet bo bym wiare stracił... w nas!

 

dzisiaj byłem z moją Igą na spacerze,, zjedlismy paczkę czipsów ;-) potem film z blaszaka,,, tak spędzam czas z dziewczyną przed komputerem,, ma to pewne zalety tak mierzalne jak i niemieżalne ;)

w uikend owszem do baru czy gdzieś-tam przyda się trochę $$,,, moj (nie jej!) komfort psyhiczny wymaga bym miał więcej niż mi potrzeba ale to już inna sprawa, mobilizuje to do pracy :-)

 

poza tym,, wróćcie do posta Bruce'a na #2 stronie,, że już mi się długo pisać nie chce powtarzając co i on napisał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he wiecie co .. najlepiej miec dziewczyne z ktora spotykas zsie raz na tydzien .. ;] he he wtedy za duzo nie wydasz :) aa w miedzy czasie mozesz zarywac laski na ktore nie zdazysz wydac kasy .. bo juz bedzie nastepna w kolejce .. he ja sobie jakos radze i nie nazekam ;] ale do kina fakt mam ochote isc .. he ale chyba pojde z kumplem bo on zaplaci za siebie .. ;]

:mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: jestes zalosny wiesz?? jesli to co piszesz jest prawda..i nic nie roznisz sie od tych dziewczyn, ktore sa tu opisywane :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast szukac lasek w na duskotekach, w pubach itd szukajcie ich w bibliotekach , na swojej uczelni itp :)

1353990[/snapback]

Kurde z ta uczelnia to w moim przypadku sie nie sprawdza (polibuda w gliwicach). Tam na dzien dzisiejszy NIE MA fajnych dziewczyn. Jakies tam sa ale takie ze :kijem: , albo musialbym sie schlac do nieprzytomnosci zeby z taka zaczac rozmowe :lol: :lol: Po prostu koszmar :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemq

W sumie to prawda żę za ładnych dziewczyn to w bibliotekach nie znajdziemy :(. Ciężko jest znaleźć panne żeby wraz z inteligencjią w parze sła uroda ....

a o komputerach to juz nie wspomne...........

podam przykład kumpla: poznał dziewczyne, zaprosił ja do domu, a ta widząć komputer sie troszke zdziwiła........ jak zobaczyła myszke i kursor na ekranie to sie dziwiła, że jak rusza myszka to kursor po ekranie też ...... (no comment), dobrze że to są skrajne przypadki i wiele dziewczyn jest suuuper!!!

Jest u nich ok z urodą i maja pojęcie o komputerze !!! I like it .......

Edytowane przez przemek_18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe czyli jestem szczesciarzem :D Moja jest i ladna i inteligentna (ciagnie 2 fakultety - informe i angielski, ma stypendium naukowe) i zna sie na kompach :D (wspomniana informa) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez znalazlem taka co jest inteligentna, ladna i zna sie na kompach :) Wiec jednak cuda sie zdarzaja > dosc czesto :) A ze z biblioteki nie korzysta... no coz... ja tez nie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz zacząłem dbać o siebie :D

O ile z kasą raczej nie ma problemu(raz lepiej raz gorzej, nie jest źle)

to zaczałem troche ćwiczyć na siłowni. Staram się również nie PRZEKLINAĆ, chociaż trudno tak zdnia na dzień przestać.

 

Pozdrawiam

 

 

btw.

Też mam jeszcze 16 lat ;) (rocznik 88')

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no... Sprezentowanie dziewczynie łańcuszka jest bardziej dresiarskie, od dania jej dziurawych gaci... Cóż. Są gusta i guściki :lol:

Ale wracając do tematu. Jak miałem naście lat i podobała mi się pewna dziewczyna to miałem tyle oszczędności, że mogłem ją raz, może dwa, zaprosić do kina (albo kilka razy na zozole ;)), a co potem? Spacery były fajne, ale czasem człowiek chce jakoś zaimponować kobiecie. Nie każdy ma taki komfort, że starzy mu regularnie dają pieniądze, a w takim wieku to dorobić można raczej w wakacje, a nie w roku szkolnym. Tu nie chodzi o problem typu, żeby wydać 10PLN, zamiast 100PLN, tylko o stałość dochodów.

Poza tym chłopak jest w takim wieku, że nie ma się czym przejmować. Niektórzy jak mają naście lat to mieli już pare dziewczyn, a niektórzy z różnych powodów w wieku dwudziestu paru wciąż nie mają :).

A co do informatycznych dziewczyn, to moja nosi w torebce śrubokręt, jak coś trzeba to z komputera wykręci, linuksa sama zainstaluje :D. Nie to, żeby było to do czegoś potrzebne kobiecie, ale całkiem fajne.

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"u nie chodzi o problem typu, żeby wydać 10PLN, zamiast 100PLN, tylko o stałość dochodów.

Poza tym chłopak jest w takim wieku, że nie ma się czym przejmować."

 

I właśnie dlatego mnie to zadziwiło, 16 lat i zaczyna się martwić o kase na panne, chyba za dużo się filmów naoglądał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w jego wieku byłem pimpem

1354968[/snapback]

hehehe dobre ;-) swoja droga sam mialem taki przydomek w zeszle wakacje.. tyle ze w USA.. a oni tam troche inaczej reaguja na okreslenie PIMP :)

Edytowane przez QuicksilveR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tia, a moje lamboghini jest rozowe. nadal stwierdzam ze ludziska robicie z siebie cyrk. nie bede wnikal ile macie lat, ale na kazde haslo odpowiadacie licytowaniem sie kto jest wiekszy kozak. moze jakis moder przeniesie to do dzialu prezentacje? zestarzalem sie chyba ostatnino bo mne to strasznie wqrza - a moze poprostu szczesliwie zakochalem?

 

jesli chodzi o glownego bohatera watku to mozna smialo przyjac ze poprostu niesmialy jest, albo nie wie jak sie za to zabrac - tacy ludzie tez sa i maja ciezkie zycie - lepiej miejsce nadzeje zeby sie przelamal a nie tllumaczyl brakiem kasy, niz popisujcie sie jacy jestesce jebaki. dzizus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tia, a moje lamboghini jest rozowe. nadal stwierdzam ze ludziska robicie z siebie cyrk. nie bede wnikal ile macie lat, ale na kazde haslo odpowiadacie licytowaniem sie kto jest wiekszy kozak. moze jakis moder przeniesie to do dzialu prezentacje? zestarzalem sie chyba ostatnino bo mne to strasznie wqrza - a moze poprostu szczesliwie zakochalem?

 

jesli chodzi o glownego bohatera watku to mozna smialo przyjac ze poprostu niesmialy jest, albo nie wie jak sie za to zabrac - tacy ludzie tez sa i maja ciezkie zycie - lepiej miejsce nadzeje zeby sie przelamal a nie tllumaczyl brakiem kasy, niz popisujcie sie jacy jestesce jebaki. dzizus

1355158[/snapback]

mialem to samo pisac ale podszedlem do tego watku z dystansem :)

 

btw. to ze mialem kswyke pimp wcale nie zanczylo ze bylem jebaka heheh podoba mi sie to okreslenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...