Skocz do zawartości
Dziuby

Nie Ma Dziewczyny, Bo Nie Ma Kasy

Rekomendowane odpowiedzi

"jesli chodzi o glownego bohatera watku to mozna smialo przyjac ze poprostu niesmialy jest, albo nie wie jak sie za to zabrac - tacy ludzie tez sa i maja ciezkie zycie - lepiej miejsce nadzeje zeby sie przelamal a nie tllumaczyl brakiem kasy, niz popisujcie sie jacy jestesce jebaki. dzizus"

 

To jest moc forum, rzuasz temat a odpowiedzi są różne i niesmowite ale właśnie o to chodzi, każdy przedstawia swoje doświadczenia i wnioski :) a właśnie wasze zdanie uświadamia mnie że w ciągu jednego pokolenia nic się nie zmieniło między kobietą a męszczyzną, zmieniają się tylko czasy :)

 

Brawo @"ayem" jako pierwszy to napisałeś, do takich samych wniosków doszedłem, biorąc pod uwage że znam go prawie od urodzenia.

W jego dzieciństwie nigdy bym nie powiedział że będzie nieśmiały, urwis był jakich mało, żywe srebro.

I nadchodzi taki czas, że odstawia klocki i zaczyna się interesować płcią piękną. :)

Nowe wyzwania, nowe problemy, tylko że sercowe :)

Tak sobie myśle że to Jego dziewczyna poderwie, tak też jest fajnie, nawet bardzo.

 

Czytam uważnie wasze wypowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o glownego bohatera watku to mozna smialo przyjac ze poprostu niesmialy jest, albo nie wie jak sie za to zabrac - tacy ludzie tez sa i maja ciezkie zycie - lepiej miejsce nadzeje zeby sie przelamal a nie tllumaczyl brakiem kasy, niz popisujcie sie jacy jestesce jebaki. dzizus

[OT]

Więc zjeżdżają się jebacze, czarodzieje, zaklinacze...

:lol: [/OT]

 

No też tak myślałem :) Byłem świadkiem też takich rozmów:

-A Ty czemu se laski jakiejś nie znajdziesz?

-A no wiesz, obowiązki, czasu nie mam, trzeba ciągle u niej być....

 

A mnie osobiście wkurza jak z kimś gadam i jest kwestia:

-Masz dziewczyna?

-Nie

-Czemu?

:lol:

 

[Edit1]

A swoją drogą opowiem Wam że wszyscy takie kozaki(nie mówie że ja inny jestem ;) ), a jaka akcja była: jedziemy pociągiem na zielona szkole, gadamy, śmiejemy się, a tu do przedziału dwóch kumpli przyprowadziło 4 dziewczyny... Każda się przedstawiła, my mordy otwarte(fajne były), usiadły i cisza... Cisza... Cisza... Cisza... Jeden z kumpli co z nimi przyszedł mówi: "No co tak będzimy siedzieć cicho". Ja tylko dodałem: "No, Przemek, przejmij inicjatywę." On zrobił głupią minę ( ;) ). Znów ten kumpel: "Właśnie, przecież ty wędkarz jesteś..."... I rozmowa uschła :D Ogólnie doopy byliśmy :D

 

[Edit2]

I może nadal jesteśmy :D

Edytowane przez Sid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze to zjebniej pogadać z gril przez GyGy :] ino innych rzeczy nie da sie robić przez GyGy :]

1355369[/snapback]

Virtual-sex :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge tego calego czytac bo mnie smiech ogarnia i nie moge sie skupic.

To ze panna wyciaga kaske to tylko faceta wina.

Nie, ze nie mam do Was szacunku ale nie moge z takich tekstow "Mam 14 lat i wiem co mowie" :huh:

 

Prawdziwa milosc nie potrzebuje pieniedzy. Nie mowie rowniez, ze nie poswiecisz kobiecie ani zlotowki. Ja uwielbiam dawac prezenty, a w szczegolnosci temu kogo kocham. Gdy widze radosc jaka sprawilem prezentem czy wyjsciem to wiem, ze moge wydawac pieniadze. Ale jezeli bylby to wymog naszej "milosci" to nie byloby juz "nas".

To tyle panowie kochankowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bedziecie mie 3 krzyżyki na karku to dopiero sie zdołujecie :wink:

Wtedy nie wystarcza kolacja czy kino a wysoce porządane jest dobre mieszkanie, dobre samochód, władza i średnia krajowa B)

No chyba ze ktos chce zarywać nastolatki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bedziecie mie 3 krzyżyki na karku to dopiero sie zdołujecie  :wink:

Wtedy nie wystarcza kolacja czy kino a wysoce porządane jest dobre mieszkanie, dobre samochód, władza i średnia krajowa B)

No chyba ze ktos chce zarywać nastolatki  :lol:

1355450[/snapback]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tak dopiero zaczyna się zabawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak takie kozaki jesteście, to opiwiem wam pewną historię z moim kumplem :D Strasznie podobała mu się laseczka w szkole...ale nie wiedzał co zrobić..

Więc srekal wymyślił plana :D(swoją drogą sam to miałem zastosować...ale nie miałem jakoś zbytnio tyle odwagi :])

Otóż....udaliśmy ze się gonimy po sql(śmiesznie to wyglada w lo:]), i on "przypadkiem" wpadł na nią przerwócił ją na korytarzu...

dziewcyzna oczywiscie się ostro wkurzyła..ale co tam...on ją strasnzie rpzepraszał....a że w tym dniu jej klasa kończyła o tej samej godzinie lekcje, to zaczatował się na nią przed wyjściem do szkoły...

Powiedział, ze mogło jej się coś w główce poprzestawiać od tego wypadku, więc czuje się zobowiązany odprowadzić ją do domu...

podczas drogi do domu sobie baaaardoz pogadali, oakzało się że znaleźli łatwo wspólny język, pod jej klatką gdy miała wchdozić do domu zaproponował jej kino na następny dzień(był piątek).

No i w sobotę poslzi sobie do kina...

Następnie spotkali się w niedzielę...i....

od listopada są razem ;)

Kumple mi mówią że mam nasrane we łbie, ale kumpel z planu jest zadowolony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde czemu tak jest że jak dziewczyna jest ladna to musi być niemila , a jak jest brzydka to jest mila ....chociaż zdażają się wyjątki....niemożna mieć wszystkiego....moży w tym topicu każy zamieści zdjęcie swojej dziewczyny

???hmmmm....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie nigdy na cos takiego nie odwazyl... No ale cel uswieca srodki jak to mowia.

 

Ja tam nie bede dawal fotki narazie (; nie bede ryzykowal utraty tego co mam :lol:

Pozatym to chyba nie jest galeria zdjec i trofeow tylko forum dyskusyjne B)

No ale ja sie czesto myle :lol:

Edytowane przez szmon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jakie pytanie zadałeś tak masz odpowiedz

no czy kasa jest potrzebna? Chyba nie, ale warto mięć jakiś grosz w kieszeni żeby na piwo choćby wyjść, czy na lody. Mi na wypad do knajpy zawsze dużo idzie, a wychodzę trzeźwy jak z dziewczyną ideę, to w nich lubię że z nimi tak nie pije :D

 

Kolega musi uwierzyć w siebie niema dziewczyny której sie nie da poderwać może tylko być szkoda na nią czasu ( choć to mi sie jeszcze nie zdarzyło ) ale przecież sami wiecie kogo podrywacie :D

a najfajniejsza akcja mi sie zdążyła jak z przyjaciółką poszliśmy na jakiś koncert (darmowy) a po drodze trafiliśmy na taką dmuchną zjeżdżalnie gdzie baraszkowały takie bajtle po 8 -10 lat i my stare konie po 20, zabawy nie było końca a jak ludzie sie fajnie patrzyli:) koszt to grosze

a życie jest i tak okrutne ja ostatnio rozeszłem sie z panną którą byłem 3,5 roku choć mimo wszystko nadal jesteśmy wielkimi przyjaciółmi( a to już z pomroku temu było) hmm co mogę jeszcze powiedzieć że o mały włos bym się nie oświadczył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość artur.c

co do puszczania się facetów to temat na dłuższą dyskusję - stereotypu po prostu nie zmienimy :(

a skoro prosisz o sposób na poderwnaie. no ok :]

16 altkowi niewiele wystarczy...jak ma trądzik to neich idzie z tym do dermatologa, będzie maił plusa u większosci dziewcyzn - wyróżnaił się będzie wśród zapryszczonych facetów w jego wieku

sprawa druga  -higiena. Czysty, schludnie ubrany, ogolony, dobrze pachnący - nastepny plus...

sprawa trzecia - muskulatura - nie am się co oszukiwać że dziewycnzy wolą dobrze umięśnionych facetów bez dużych ilości tłuszczu, a nie jakichś wymoczków:]

sprawa czwarta - zęby!! Koniecznie proste i białe - wiem co mówie :]

sprawa piąta  -rozmowa....nie może się jąkać i mówić o głupotach...

jak chce dziewczyne oczarować to niech pyta co ją interesuje itp, i że on dziwnym trafem interesuje się tym samym - dlatego niech zainteresuje się dziewyczną mająca podobne zainteresowania, słuchajacą podobnej muzyki, itp - będzie miał plus...

sprawa szósta - język - mówić ładnie i nie mówić co drugie słowo k...

sprawa siódma - inteligencja - dobrze by było jakby wiedział co się dzieje na świecie, czytał sporo książek itd...

sprawa ósma - nie moze palić papierosów.

to chyba tyle na początek :]

1354018[/snapback]

:lol: :lol: :lol: :lol: miales kiedys dziewczyne, czy ta wiedza to z opowiadan tylko ????

 

btw. temat mozna przylepic, sami "szpece z doswiadczeniem"!!! :rolleyes:

Edytowane przez artur.c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wypadaloby zeby tu zajrzala jakas kobitka do tego tematu, niezly bulwers by byl..."jebut! macie.

 

Arrgh, grrr, wrr, roar !!!

 

Posiekać Was wszystkich tępym tasakiem za takie gadanie. :twisted:

 

Kasa liczy się może a jakiś 1%. Miło <b>CZASAMI</b> jest jak chłopak postawi ci kino/teatr/COŚ. Jeśli 'jesteś' z chłopakiem dlatego, że go kochasz to kasa nie ma tu nic do gadania. Dokładnie, namiętnie, analnie kurde NIIIICCCC!

 

Ile jest metod cudownego spędzania czasu razem, które nie wymagają kasy? Jakieś 359098087563567416753759037. I niektóre dużo przyjemniejsze od kolacji w drogim lokalu czy złotego naszyjnika za 68475 PLN. Rozmowa się całkiem ulotniła? Teraz sa już tylko filmy, żarcie i bzykanie? Ugh.

 

No:

 

"ja wczoraj wydałem 180 zł w knajpce bo z laska mieliśmy 5 miechów i zaprosiłem ja na kolacje. Ale to nic na walentynki wydałem 340zł za obiad w hotelu i apartament na pare godzin na codzien jednak troche bardziej oszczedzam i z reguły siedzimy u mnie w domu bo z reguły moich starszych niema" bez kitu, ja bym się chyba obraziła jakby ktoś mi cos takiego zaproponował. Jak dziewczyna może pozwalać, żeby facet tak w cholere na nią wydawał?

 

"Sluchaj schemat jest taki ona sie pyta czym sie wozisz ty odpowiadasz, najnowsza siodema malenka, ona cala w skowronkach, i juz by chciala z toba gadac chyba ze powiesz ze wozisz sie autobusem lini numer 7" Yhh, ja bym wolała żeby chłopak woził się autobusem lini numer 7, niż bryką pomalowaną w płomienie z napisem 'elo mała! przejedziemy się?'.

 

"Ja 14-latek wam to mówię: Nie kasa jest najważniejsza..." Brawo dla 14-nasto latka!

 

"99% dziewczyn leci na kase." garapytyszsrubudujeb! zaraz mi nerwy puszczą.

 

"No money = No girl" idę się pociąć... Puknij się, stary. No twój stary = no dzidon. Ehh. ŚCIANA…

 

"Taaaa, idz kup jakies kosmetyki, umaluj się i co sezon zmien kolekcje w szafie, to dopiero odczułbyś brak kasy. Ja bym wcale nie chciał być po drugiej stronie ;]" czy każda dziewczyna musi nakładać na siebie 5kg tapety? I czy każda musi sobie zmieniać co sezon kolekcje w szafie. Rąąąbać stereotypy.

 

"ja mam 15 lat... wczoraj szlismy z laską na ławke do cichego miejsca jak zwykle i wpadł nam do głowy głupi pomysł... poszliśmy do spożywczego po cukierki zozole... " !! I bardzo fajnie. Zozole dobra rzecz.

 

" Jak ja bym coś takiego zaproponował dizewczynie >18 to by mnie chyba opluła ze śmiechu tymi zozolami" Skąd wiesz? Próbowałeś?

 

"kolacja za 180 zł - owszem, tyle że można zmieścić się w 70zł jeśli wiesz gdzie uderzać, no chyba że chcesz jej zaimponić" Kolacja za 70zł? Kogoś coś boli? Lepiej pójść sobie do własnej kuchni i usmażyc razem placki ziemniaczane.

 

"Wystarczy załatwić jakiś fajny miłosny film (dziewczyny takie lubią)" Boożeee, miłosny film? <rzygi> Wolę patrzeć jak trwa rośnie.

 

"Wszystko bedzie dobrze jeśli dwie osoby sie kochają, bo jak między nimi nie ma miłości to nawet kolacja za 200 zł i mercedes nie pomoże" Kocham Cię normalnie za tego posta.

 

"laska to mimo wsyzstko przyjamna inwestycja..." Od kiedy dziewczyna jest inwestycją??

 

"Zostanie oglądanie trzepaków i kręcenie karuzeli" wolę to, niż romantyczny film...

 

"Teejjjj ciekawie kiedy to płec piękna bedzie leciec na KOMPUTERY LOL =]]]" Ona ma lecieć na Ciebie a nie na kasę/komputery/bryke/mieszkanie itd. !!

 

"A ja mam kasy pod dostatkiem i wcale nie jest tak różowo. Wprawdzie dla dziewczyn kasa ma bardzo duzo znaczenie, ale to nie wszystko. Powiedziałbym że to sie rozkłada mniej więcej tak:

50% - pieniądze/władza

30% - wygląd

20% - inne (nie ma sie co oszukiwać, charakter prawie sie nie liczy)" a ja bym powiedziała tak: 70% - charakter, 20% - wygląd, 10% - ch** wie.

 

"Jak znam życie, jak jest laska to i kaska, co prawda lepiej mieć kilka groszy w kieszeni, ale jak panna leci na kase to ja dziękuje takiej na starcie." BA! Chłopakowi lecącemu tylko na moja dupę i cycki tez bym podziękowała od razu.

 

"Panna sa dziela na dobre i zle ;]" Tak? Ciekawe... To co? Ja jestem dobra czy zła? Hm?

 

"Poza tym pragen zauwazyc, ze to dziala rowniez nieco w druga strone. Przeciez faceci czesto tez zwracaja uwage jak panan jest ubrana. Czesto ciuchy kobitka wiele daja i dlatego im latwiej tez o facetow, nie mowie tu o laluniach, ale normalnie przyzwoicice ubranych kobietach. Chyba proste ze rpedzej taka zwroci na siebie bedac urodna i dobrz eubrana niz ta ktora jest ladna a niestety nie jest jakso dobrz eubrana. Nie ma sie co oszukiwac, taka jest prawda." Aaaaajjj, dobre, nie? Jak na ten temat to odkrywcze.

 

" jesli naprawde bedzie cie kochala to nie ma tak wielkiego znaczenia czy bedzie z toba siedziala w domku czy na lawce w parku dla niej bedzie sie liczylo to ze jest z toba i moze spedzic z toba troszke czasu :0 .." za poprzednią część posta mam ochotę Cię zapier***** wyłączoną piłą łańcuchową, ale to co cytuje jest bardzo dobre.

 

"ale daje się, pierwszemu lepszemu..." a chłopak to się nie daje pierwszej lepszej? (cholera, dziwnie to brzmi, chłopak się daje).

 

"ehe .. watpie ze bylo jej zle .. he he .. wiem ze z tym nastepnym szybko zerwala .. he he .. wiedz spok o... he he ojj dobrze ze nie znacie calej historyjki .. bo to mozna bestseler napisac ;]" HE HE <głupek> :mur:

 

"a tam znalazlem fajna dziewczyna ktora lubi kompy i sie swietnie na nich zna > przynajmniej mam o czym do niej nawijac > wyjatki sie zdarzaja Ladna do tego " NO! i bardzo miło.

 

"jest cala masa tych fajnych wystarczy przestac sie ogladac za tymi odpicowanymi - ktore na pierwszy rzut oka sa super ale jak sie z taka przespisz to rano jak widzisz jak wyglada bez tony podkladu to nagle ci sie odechciewa sexu" Egzakli.

 

"16 altkowi niewiele wystarczy...jak ma trądzik to neich idzie z tym do dermatologa, będzie maił plusa u większosci dziewcyzn - wyróżnaił się będzie wśród zapryszczonych facetów w jego wieku

sprawa druga -higiena. Czysty, schludnie ubrany, ogolony, dobrze pachnący - nastepny plus...

sprawa trzecia - muskulatura - nie am się co oszukiwać że dziewycnzy wolą dobrze umięśnionych facetów bez dużych ilości tłuszczu, a nie jakichś wymoczków:]

sprawa czwarta - zęby!! Koniecznie proste i białe - wiem co mówie :]

sprawa piąta -rozmowa....nie może się jąkać i mówić o głupotach...

jak chce dziewczyne oczarować to niech pyta co ją interesuje itp, i że on dziwnym trafem interesuje się tym samym - dlatego niech zainteresuje się dziewyczną mająca podobne zainteresowania, słuchajacą podobnej muzyki, itp - będzie miał plus...

sprawa szósta - język - mówić ładnie i nie mówić co drugie słowo k...

sprawa siódma - inteligencja - dobrze by było jakby wiedział co się dzieje na świecie, czytał sporo książek itd..." rozwaliłeś mnie o_O !! Coś z Tobą nie tak? Ja wolę wymoczka niż faceta któremu drą się na rękawach bluzki…

 

"W sumie to prawda żę za ładnych dziewczyn to w bibliotekach nie znajdziemy . Ciężko jest znaleźć panne żeby wraz z inteligencjią w parze sła uroda ...." Ja bym wolała chłopaka mądrego, fajnego itd. itd. niz napakowanego (już nie wspomnie, że jak widzę turbopakera5000 to mi sie rzygać zachciewa) mena, z przerażającą ilością kasy i do tego przepięknego.

 

 

I? Kto mnie zjedzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość artur.c

dzidon -> podpisuje sie pod tym rekami i nogami, lepiej nie mozna bylo tego tematu podsumowac...

Edytowane przez artur.c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Ciężko jest znaleźć panne żeby wraz z inteligencjią w parze sła uroda ...." Ja bym wolała chłopaka mądrego, fajnego itd. itd. niz napakowanego (już nie wspomnie, że jak widzę turbopakera5000 to mi sie rzygać zachciewa) mena, z przerażającą ilością kasy i do tego przepięknego.

...

1358210[/snapback]

Heh, co za temat :lol:

No tak, powszechnie i od dawna wiadomo że każdy przypakowany to debil...

A co byś wolała - mieć chłopaka mądrego, fajnego i dobrze zbudowanego czy mądrego, fajnego wymoczka z zanikiem mięśni spędzającego 3/4 swojego marnego życia przed komputerem (jak pewnie połowa tego forum) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co byś wolała - mieć chłopaka mądrego, fajnego i dobrze zbudowanego czy mądrego, fajnego wymoczka z zanikiem mięśni spędzającego 3/4 swojego marnego życia przed komputerem (jak pewnie połowa tego forum) ?

1358361[/snapback]

nie ma dwóch takich samych, taka sytuacja jest awykonalna w rzeczywistości, więc możesz sobie filozofować :lol: przynajmniej tak mi się wydaje <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość artur.c

zanikiem mięśni spędzającego 3/4 swojego marnego życia przed komputerem (jak pewnie połowa tego forum) ?

1358361[/snapback]

... nie oceniaj innych po sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chryste, wiadomo że nie ma takich samych, a co do filozofowania to zauważ kto rzucił '...bym wolała... Poza tym ja się tylko pytam o zdanie, drażni mnie to że jeżeli ktoś się wyróżnia 'in plus' wyglądem (czyli ładny, zadbany, czy dobrze zbudowany) to musi być od razu głupi (no bo skąd niby to porównanie wyżej?).

Tak samo ciągle się czyta tutaj, że jak ktoś ma siano, to na pewno ukradł albo tatuś mu daje... szkoda gadać. Zebrało się towarzycho flanelowych koszul i dowartościowują się nawzajem :lol:

 

EDIT: Kucyk, ja myślę że dobrze wiesz o co mi chodzi także nie udawaj greka :wink:

Edytowane przez Paszczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi zawsze wydawało sie żę dziewczyna musi nam sie podobać i vice wersa wtedy jest szansa na to coś :wink:

 

no fajne stwierdzenie "A co byś wolała - mieć chłopaka mądrego, fajnego i dobrze zbudowanego czy mądrego, fajnego wymoczka z zanikiem mięśni spędzającego 3/4 swojego marnego życia przed komputerem (jak pewnie połowa tego forum) ?"

najlepsze jest w tym te "mieć" w sensie posiadać ,mieć na własność

ja myślałem żę związek polega na partnerstwie i wzajemnym wspieraniu ale ja sie pewnie nie znam :-P

 

nie wiem kto by dał rade spędzić 3/4 życia przed kompem a jak masz dziewczynę to komp niestety i tak pójdzie w odstawkę

pozatym praca to 1/3 życia jeżeli wliczymy do tego szkołę a i wyspać sie trzeba

i zostaje ci z 8 godzin na twoje prywatne sprawy i bycie z dziewczyna

a pieniążki niestety sa potrzebne choćby tylko po to aby nie narobić potomstwa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pałeł - nie łap mnie za słówka, w Bralczyka się bawisz? Ja Twojego 'rozeszłem' nie komentowałem.

"Mieć" w sensie takim jak się "ma" rodziców czy przyjaciół a nie komputer, czy motorynkę...

A z resztą jak wiesz o co mi chodziło to po co ja to piszę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...