Skocz do zawartości
SILENT...

Więcej Newsów!

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie piszcie więcej i częściej newsy bierzcie przykład z www.frazpc.pl czy www.benchmark.pl tam zamieszczane są newsy w środku dnia do którego się odwołują a u nas newsy "dzisiejszego są albo późno albo zdarzy się na następny dzień. Wiem że nie macie za dużo czasu ale chociaż spróbujcie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SILENT... wiesz, w przyszłości może jest inaczej, ale u nas jak sam czegoś nie zrobisz, to nie będziesz miał ;]

 

 

A tak poważnie, to napisz kilka newsów, pomóż przy tworzeniu serwisu, a napewno bedzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xan, przeciez Ty łamiesz regulamin! Dopiero zauważyłem. Jak możesz... Eh, nieładnie, nieładnie.

 

 

Mowi się, że polacy zrzędzą, ale mowi się też, że polak potrafi. SILENT... - do pracy! Do pracy, rodacy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemq

No właśnie, zamiast pisac nowy temat, to napisz dobrego newsa ( a lepiej 10 ) i bedzie git :)

 

Tylko, że to takie znowu niezbyt łatwe............... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem i rozumię ze nie macie dużo czasu bo sam go za dużo nie mam ale można (do moderatorów) np. kopiowac to co napisali w frazpc lub benchmark i będzie gites he he. Ale z drugiej strony (fantastycznych i inteligentnych- lubie pochlebiać) użytkowmików i moderatorów jest chyba więcej niz w frazpc i benchmark a jakos nam nie wychodzi!!! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...