Skocz do zawartości
Lisek

Tweak.pl: Poszukujemy osoby do pomocy przy serwisie!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Poszukujemy osoby do pomocy przy prowadzeniu serwisu Tweak.pl.

 

Do jej obowiązków należałoby głównie zajęcie się działem aktualności (codzienna aktualizacja) oraz okazjonalne pisanie recenzji jak i felietonów.

 

Minimalne wymagania od osoby:

- Duże doświadczenie w dziedzinie komputerów

- Czynne zainteresowanie komputerami z naciskiem na podkręcanie/modyfikacje

- Biegła znajomość angielskiego

- Mile widziana znajomość dodatkowych języków

- Dobra znajomość HTML'a

- Mile widziane doświadczenie w tym zakresie

- Ogólnie wszystko co może działać na Twoją korzyść :)

 

Oczekujemy dużego zainteresowania i angażowania się w sprawy związane z naszym serwisem.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do zgłaszania się pod poniższe dane kontaktowe w celu ustalenia szczegółów oraz dogadania się w sprawach wynagrodzenia.

 

email: lisek@tweak.pl (z tematem: Praca w Tweak.pl)

jabber: lisek(at)chrome.pl

gg: 289123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zainteresowany pomocą ale to już Lisku wiesz bo rozmawialiśmy na zlocie.

Najbardziej prawde mówiąc interesuje mnie moderowanie jakiegoś działu powiedzmy: Inne komponenty lub Modyfikacje bo najczęściej tam siedze a jest tam troche do posprzątania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chetneibym pomogl, ale sa pewne przeszkody:(

- codzienne aktualizacje- nieda rady- brak czasu

- znajomosc angielskiego co znaczy bieggla??? tylko z ang, na pl, czy z pl. na ang tez??... kos moze swietnie tluamczyc, ale miec problemy z tymi p... konstrukcjami czasowymi

- inne jezyki- podstawy niemieckiego

- doswiaddczenie- chyba mam, ozna mnie przeegzaminowac....

Chetnie pelnilbym jakas pomniejsza fuckcje i pomagal....

Oproc tego mam dosc neizle podstawy elektroniki i dobre checi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- znajomosc angielskiego co znaczy bieggla??? tylko z ang, na pl, czy z pl. na ang tez??... kos moze swietnie tluamczyc, ale miec problemy z tymi p... konstrukcjami czasowymi

Biegła znajomość j. angielskiego, to generalnie posiadanie umiejętności lingwistycznych mniej więcej na poziomie Proficiency (czyt. CPE, Certificate of Proficiency in English).

 

Myślę, że Lisek nie ma aż takich wygórowanych wymagań i wystarczą mu umiejętności na poziomie FCE grade A-B-C. Oczywiście mogę się mylić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak moze pomóc student informy przesiadujacy na forum @ modem@0202122, ktory czesciej psuje niz naprawia ;) :?:

 

Gwoli ścisłości- tak pytam, bo coś bym mógł zrobić jeszcze oprócz logo Tweaka do Comatose ;) Nudzę się :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O - dopiero teraz ten temat odkopalem - zreszta - rzadko wpadam na tą stronkę dot. forum...

Ja szczerze mowiac tez moge pomoc - choc rozumiem ze to pewnie spoooro "po_nie_w_czasie"... Choc nadal sie ucze to z checia pomoge przy wyszukiwaniu newsow, pisaniu textow "web_searchowaniu" i wielu innych rzeczach... Jak moge sie do CZEGOKOLWIEK przydac to chetnie - mozesz sie doezwac jak potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy: GG: 2839889, mail: zavader[at]go2[dot]pl // zavader[at]paranoya[dot]org

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tutaj chodziło administracji o kandydatów na moderatora skoro takie wymagania :) A jeśli o moda chodzi to bym nie pogardził możliwością bezlitosnego pastwienia się na poplecznikach grahama :> Ale pewnie moja kandydatura zostanie odrzucona ale coz - jesli moda potrzebujecie/będziecie potrzebować to jestem chętny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka że sie wtrące ale ten temat został założony Cze 22 2004, 14:35

on nadal jest aktualny to znaczy czy do tej pory potrzebujecie pomocników bo myślałem że od tamtego czasu już znależliście :/

 

Ja sie nie zgłaszam dla jasności,jestem tylko ciekaw czy to jest aktualne tyle czasu :/

Edytowane przez Galvatron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie bym pomógł. Inetersuje się tym i spełniam wszystkie wymogi poza jednym. Biegła znajomość anglika. troche umiem ale nie tyle że przeczytam sobie cały tekst i wszytsko wiem. Jak bym sie mógł do czegoś przydać to napiszcie bo nie wiem czy jest sens sie produkować. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę dużymi literami, może zrozumiecie:

 

POSZUKUJEMY NEWSMANÓW A NIE MODERATORÓW

 

Moderatorów wybieramy _SAMI_ na podstawie zachowania na forum. 'Wpraszanie' się na siłę może doprowadzić tylko do skreślenia _ewentualniej_ przyszłej możliwości zostania moderatorem. Jak będzie kogoś potrzeba to sami was znajdziemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...