Skocz do zawartości
BigSpider

Unreal Tournament 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wciąż wierze że UT dalej bedzie super zoptymalizowany jak jego poprzednicy.

 

Jak demko wyjdzie to bedzie trzeba jakiś serwer dla Tweaka poszukac. Mysle ze bede mogl jakos pomoc :)

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiadomość taką znalazłem nz tiscali.

 

"Drastický odklad hry Unreal Tournament 2007 (24.2.2006 03:03 - jd)

"Hra je podle kuloárních informací již nějakou tu chvíli hotová", napsal nedávno o Unreal Tournament 2007 jeden domácí herní žurnalista, kterého raději nebudeme jmenovat, aby neměl z ostudy kabát. Realita je totiž diametrálně odlišná, čemuž už dříve nasvědčovaly indicie, že dosud není venku žádný trailer ani mnoho in-game screenshotů, i záměr Epicu vypustit Unreal Engine 3.0 benchmark několik měsíců před příchodem PC verze kvůli optimalizaci driverů. Podle dnešního oficiálního vyjádření distributora Midway není UT2007 pro PC zdaleka dokončen a proto tedy nevyjde na jaře (jak se dosud zamýšlelo), ani v létě, ani na podzim, nýbrž až v zimě 2007 - tzn. někdy v období prosinec 2006 až únor 2007."

 

Na początku myślałem, że to na koniec 2007 ma wyjść ale "únor" to jest luty.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee chcialem sobie odkurzyc unreala ale tak dawno juz w to gralem ze zapomnialem ktora czesc jest ostatania i jak brzmi dokladnie tytul czy to jest "Unreal Tournament 2004" ? Czy jeszcze cos po nim bylo? ....

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

záměr Epicu vypustit Unreal Engine 3.0 benchmark několik měsíců před příchodem PC verze kvůli optimalizaci driverů."

(...)

Co oznacza nekolik? Epic wypusci bencha za miesiac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry Kaeres tobie wszystkie gry z pod znaki id robią większe wrażenie. więc sobie daruj bo az dziw bierze że id wydało dwa kompletne gnioty mając taką renomę.

 

a co do filmików to w pierwszym widać bład w grafie (jakaś wiązka prądu z nikąd) a po za tym coraz bardziej epic zaczyna odchodzić od pierwowzoru :( jak dla mnie jest to bardzo zła wiadomość. filmiki nie zrobiły na mnie żadnego wrażenia :( szkoda.

poczekam do premiery z oceną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie w koncu jakies modele zniszczen? Chyba juz czas najwyzszy a nie z kazda nowsza edycja UT wiecej kolorowych "karuzelek" i neonikow ala NFS, i jeszcze jednaj wariacji na temat ruchomych platform przenoszacych graczy. Ja wiem ze to jest klimat UT ale to juz sie nie sprawdza, czas na jakies nowosci panowie z epic a nie przekoloryzowane wnetrza. To nie konkurs architektoniczny :/

 

Czego nie popracuja nad systemem niszczenia scian, drzwi, zaminowywanie przejsc, miodna rozrywka by z tego wyszla :-)

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wczesnie jeszcze osadzac. Nawet nie widzielismy zadnej walki podczas prezentacji tylko suche mapki. Ale sama grafika przyznasz prezentuje sie rewelacyjnie? Podoba mi sie tez animacja broni.

 

Kaeres - ktore filmiki? Wez pod uwage, ze to nawet trailer nie jest tylko prezentacja nagrywana amatorska kamera. Ja mysle, ze Epic nie skopie tego tytulu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Kaeres'em wieksze wrazenie robily juz filmiki z Quake4 na E3. Ja tam nie widze zadnej rewolucji graficznej, nie wiem czym tak sie ludzie podniecaja - bloomem na spluwie ? LOL.

 

O ile stare filmiki pokazujace UE3 byly naprawde swietne, to te z UT2007 sa w porownaniu do tamtych srednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Kaeres'em wieksze wrazenie robily juz filmiki z Quake4 na E3. Ja tam nie widze zadnej rewolucji graficznej, nie wiem czym tak sie ludzie podniecaja - bloomem na spluwie ? LOL.

 

O ile stare filmiki pokazujace UE3 byly naprawde swietne, to te z UT2007 sa w porownaniu do tamtych srednie.

Z jednym się zgodze: Filmiki z Quake IV były naprawde dobre, ale niestety gra już nie za bardzo... A to, że nie widzisz rewolucji graficznej jest spowodowane jakością filmików, bo co tu pisać... Ich jakość jest do du@# i tyle.

 

Podejrzewam, że nowy UT nie dorówna UT'99 napewno przez wymagania (no chyba, że nowy engine uruchomi się nawet na gf4ti!), bo co jak co, ale te napewno będą spore! Osobiście myślę, że ja się załapie do gry (100% na low w rozd. 800x600), ale większoć osób jakich znam ma bardzo słabe kompy i jedyne co mogą, to pooglądać screeny.

 

EDIT: Tak się zastanawiam, czy ut2k7 będze chodził na radeonach (odpowiednikach gf z serii 6) z obsługą tylko pixel i vertex shader 2.0?

Edytowane przez Gr3jli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że nowy UT nie dorówna UT'99 napewno przez wymagania

Co? :blink:

Osobiście myślę, że ja się załapie do gry (100% na low w rozd. 800x600)

I co? Teraz przez nastepne 20 stron bedzie przypuszczanie o tym jak komu bedzie chodzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr3jli nie ma takiej opcji zeby nie poszedl na kartach z ps2.0. Po prostu NIE MA TAKIEJ OPCJI i nie pisze tego dlatego ze mam x700 tylko takie prawa rynku. Takie kwiatki to moze pod koniec 2007.

A nawet jak by jakims dziwnym cudem tak bylo to bedzie to do obejscia w plikach ini tak jak to sie odbuwa teraz np w Oblivionie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr3jli nie ma takiej opcji zeby nie poszedl na kartach z ps2.0. Po prostu NIE MA TAKIEJ OPCJI i nie pisze tego dlatego ze mam x700 tylko takie prawa rynku. Takie kwiatki to moze pod koniec 2007.

A nawet jak by jakims dziwnym cudem tak bylo to bedzie to do obejscia w plikach ini tak jak to sie odbuwa teraz np w Oblivionie.

nie ma rzeczy niemożliwych :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry Kaeres tobie wszystkie gry z pod znaki id robią większe wrażenie. więc sobie daruj bo az dziw bierze że id wydało dwa kompletne gnioty mając taką renomę.

Gnioty czy nie, ja oceniam filmiki fanatyku.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co? :blink:

Czego nie zrozumiałeś? Myle się? Wiesz jakie wymagania ma pierwszy Unreal Tournament, a jakie będze miał UT2007? Optymistycznie zakładam, że na dziesięć osób mogących grać w UT jeden będze mógł zagrać w UT2007.

 

I co? Teraz przez nastepne 20 stron bedzie przypuszczanie o tym jak komu bedzie chodzic?

To był przykład do mojej wypowiedzi, ale widze, że nie załapałeś.

 

Gr3jli nie ma takiej opcji zeby nie poszedl na kartach z ps2.0. Po prostu NIE MA TAKIEJ OPCJI i nie pisze tego dlatego ze mam x700 tylko takie prawa rynku. Takie kwiatki to moze pod koniec 2007.

A nawet jak by jakims dziwnym cudem tak bylo to bedzie to do obejscia w plikach ini tak jak to sie odbuwa teraz np w Oblivionie.

No właśnie dlatego pytam, bo jeżeli gra ma chodzić tylko na kartach z ps i vs3, to co to za gra?! Dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nagle wszyscy się nagle zrobili wybredni i wymagający. Większość nowych produkcji rozbraja pod względem graficznym ale widać, że zawsze znajdą się malkontenci. A to za słaba grafika, a to za duże wymagania a dla większości podobno liczy się grywalność.

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego nie zrozumiałeś? Myle się? Wiesz jakie wymagania ma pierwszy Unreal Tournament, a jakie będze miał UT2007? Optymistycznie zakładam, że na dziesięć osób mogących grać w UT jeden będze mógł zagrać w UT2007.

Ale co to ma do rzeczy? Pierwszy UT ma prawie 7 lat... Czy w Q4 gra mniej osob bo Q1 dziala na kazdym pc? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nagle wszyscy się nagle zrobili wybredni i wymagający. Większość nowych produkcji rozbraja pod względem graficznym ale widać, że zawsze znajdą się malkontenci. A to za słaba grafika, a to za duże wymagania a dla większości podobno liczy się grywalność.

:lol:

Prawda, prawda, ale grywalności dostarcza m.in grafika, a ta im lepsza tym większe wymagania ma gra. Jeżeli mi nowy UTek się uruchomi i będzie się dało pograć to będę bardzo zadowolony!

 

EDIT:

Ale co to ma do rzeczy? Pierwszy UT ma prawie 7 lat... Czy w Q4 gra mniej osob bo Q1 dziala na kazdym pc? :|

Q4 to [ciach!]o i pomimo nawet dobrej grafiki Q3 jest dużo lepszy. Tak samo z "anrejlem". Stary UT jest świetny. UT2003 wg. mnie jest do bani. UT2004 jest dużo lepszy od UT2003, ale jednak mu czegoś brakuje do świetności pierwszego Unreal Tournament'a. Los nowego unreala (pomijając wymagania) może być taki sam jak UT2004 (to już zależy od twórców gry). Gracze będą woleli UT, bo UT2007 np. straci "klimat" lub twórcy dorzucą nowe giwery, ale usuną "minigana". Pytanie "a co to ma do rzeczy?" jest wg. mnie nie na miejscu, bo jeżeli UT2007 będze lepszy od UT to co? Pupa zbita. Trzeba grać w UT, bo UT2007 nie jest dla mnie i dla mojego komputera :/ To jest moja subiektywna opinia na ten tema. Nikogo nie zmuszam do jej poparcia i z nikim nie chce się kłucić, bo przecierz nie o to chodzi. Pozdro :) Edytowane przez Gr3jli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gnioty czy nie, ja oceniam filmiki fanatyku.

 

jaki fanatyku??? pokaż mi gdzie tak fanatykuje serię UT. :lol:

z tego co widzę to ty nie widzisz reszty świata po za q4 i d3 które imo były beznadziejnymi grami!!!

jak już wyżej napisałem nowy UT co raz bardziej zaczyna mi się nie podobać (oceniam filmiki).

 

ps. Idz pograć w q4 lub d3 bo chyba zapomniałeś jakie te gry są beznadziejne. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmiki na mnie zrobiłi pozytywne wrażenie ;). Jak napisał jeden z przedmówców to już powinni myśleć nad czymś nowym (zniszczenia itp). Gry Epic były zawsze naprawde nieźle optymalizowane więc po co sie martwić na zapas.

[ot]

Jednak przyznam jedno: id nie dość ze robiło naprawde dobre gry z zaje%*& grafiką to jeszcze chodziłi one naprawde szybko czasami na sprzecie aka badziew. Plus id robi 'odpowiedniki' dla linuxa (zreszta epic też). Wnisok taki ze obie firmy to co robią robią bardzo dobrze moim zdaniem.

[/ot]

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierealny ale pamiętaj że są gusta i guściki... Mi też jak dla Kaeres'a bardzo podobały się D3 i Q4, więc prosze nie obrażaj tych gier.

 

Co do filmików z nowego Utka to mam pozytywne wrażenie, pełno nowych technologi wykożystanych w bardzo dobry sposób. Pewnie jak wyjdzie dużo ludzi pożuci stere sceny na żecz utka...

 

Poprawdzie mnie jeśli się myle ale ktoś z ekipy epic'a powiedział że nowy UT ma mnieć rewolucyjny stosunek jakości grafiki do wymagań sprzętowych.. czy coś takiego ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...