Skocz do zawartości
BigSpider

Unreal Tournament 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Pojawiły się pierwsze informacje odnośnie nowego Unreal Tournament tworzonego przez Epic na silniku Unreal Engine 3. Wiecej informacji znajdziecie pod adresem:

 

http://beyondunreal.com/daedalus/singlepost.php?id=7983

http://forums.beyondunreal.com/showthread.php?t=156526

http://www.gamershell.com/news/21111.html

 

Wiadomo, ze w magazynie Computer Gaming World pojawiły się pierwsze informacje i screenshoty z gry. Tak wiec jest prosba do Was - jakby Wam wpadły jakieś skany to podajcie linka na forum w tym temacie :)

 

Ja tez postaram sie czegos poszukac, poniewaz jestem niezmiernie ciekawy :)

UT to jedna z moich ulubionych gier jak nie najlepsza w jaka w zyciu gralem.

Epic podobno zapowiedzial, ze tym razem grywalnosc nowego Unreal Tournament bedzie stala ponad grafika. Wysoki cel sobie postawili :) - wystarczy spojrzec na filmiki i screeny z Unreal Engine 3 i pomyslec jaki hicior by byl gdyby rzeczywiscie te obietnice sie spelnily.

 

W grze ujrzymy mapy 3 razy wieksze niz te w UT2004, Tryby: Onslaught z elementami Assault (pojazdy i te sprawy), DeathMatch , Team DeathMatch i Capture The Flag.

 

Mysle ze jest na co czekac :) Oby gierka okazala sie warta wydatkow na gruntowna zmiane kompa.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z tego co się doczytałem scany dopiero zobaczymy w maju :( kiedy wyjdzie Computer Gaming World.

Z nowości w nowym UT bedzie nowy tryb Conquest ciekawe na czym będzie polegał. :-P

 

BigSpider dla mnie seria UT też jest grą kutową ponadczsową a w pierwszego UT grałem dniami i nocami.

 

Dołączona grafika

Ciekawe z kąd http://beyondunreal.com dorwał tego screna :blink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[2:33pm]<dr_boom> Nice exclusive on the next UT in Computer Gaming World

[2:36pm]<dr_boom> big focus on AI it seems, "voice controlled AI"

[2:39pm]<dr_boom> they're designing all the levels before the artwork is incorporated

[2:39pm]<dr_boom> kinda ties in with what tse was saying yesterday about the cost of art

[2:46pm]<dr_boom> new mode called "conquest": "potentially as large as three onslaught maps with assaultlike objectives and even a form of limited resource management planned"

[2:52pm]<dr_boom> "you can use your stats to find similarly abled opponents" and "pregame lobbies"

[2:53pm]<dr_boom> clan pages and other sites will be able to be viewed from within the game

[2:55pm]<dr_boom> "automatic downloading of mod content that you choose, perhaps in the form of a daily download..."

[2:57pm]<dr_boom> ability to enter your clan id in a stat server to view the status of clan matches in a "global rating system of how clans have done against each other"

[3:00pm]<dr_boom> "conquest will take advantage of the UE3 engines ability to seamlessly stream maps by putting you in a battlefield the size of several maps stitched together"

[3:03pm]<dr_boom> players will battle on one of two teams, each sides terriroty will look physically different, as you take a territory it will convert to the otherteams structures and physical surroundings

[3:09pm]<dr_boom> "conquest should appeal to a wider gaming audience and provide a place where longer-term strategy, teamwork, and face-to-face fragging all meet"

[3:25pm]<dr_boom> 8 teams, each with unique armor

[3:27pm]<dr_boom> some tse, the Scorpion, Goliath, Malcom, and some armor concept art

[3:28pm]<dr_boom> heh, the armor art shows what is basically heavy, medium, and light

[3:28pm]<dr_boom> 11 weapons

[3:29pm]<dr_boom> Game Modes: Onslaught, DM, TeamDM, CTF, and Conquest

[3:31pm]<dr_boom> level editing will include the Kismet script sequencing tool

[3:33pm]<dr_boom> they do have an outdoor shot that looks incredible, this is going to be sweet

 

Wszytko o nowym Next Generation UT I NOWE LOGO :)

Dołączona grafika

 

Outstanding

 

 

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytat z http://www.news.fpp.pl

 

Trochę informacji o kolejnym Unreal Tournament

28·03·2005 - 12:52 - [FPP]BlazoQ

 

W majowym wydaniu magazynu ukażą się pierwsze screeny, oraz informacje o najnowszej odsłonie Unreal Tournament opartej na silniku Unreal 3. Jak narazie nie wiadomo jaki tytuł nosić będzie najnowsze dzieło z serii UT. Jedyne informacje jakie aktualnie są dostępne o tymże tytule znajdują się poniżej:

 

# Duży nacisk ma być kładziony na sztuczną inteligencję

# Gra będzie zawierała system globalnego zapisywania wyników dzięki czemu klany jak i pojedyńczy gracze będą mieli możliwość porównania swoich osiągnięć i poziomu gry.

# Tryby gry dostępne w grze: Onslaught, DM, TDM, CTF, oraz zupełnie nowy Conquest. Narazie nie ma informacji jakoby miały w grze występować tryby Assault i Domination.

# Na niektórych serwerach znajdować się bedzie Lobby. Dzięki niemu będziemy mogli robić coś innego niż grać pozostając połączeni z serwerem a potem szybko wrócić do gry.

# W grze możliwe będzie przeglądanie stron internetowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mi sie UT podoba dopiero od UT 2004 :) Moze to dlatego ze dopiero ta wersje mam oryginalna co pozwala mi na full zabawe ?

hehe

Tak czy siak z nowosciami w grach multi jest ciezko no ale moze cos nowego wykombinuja :)

Czekamy na jakies super screeny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh moim skromnym zdaniem UT 2k4 jednak jest o wiele gorszy od Unreala Tournamenta (dla wielu innych także :D ) - jednak o gustach sie nie dyskutuje ;)

 

NOWY UT ?! WYPAS !

ale mnie ucieszyliscie tą wiadomoscią ;)

mam nadzieje ze kiedy wyjdzie to kompy na których to bedzie chodzilo w full detalach z przyzwoitym FPS-em bedą na moją kieszen :lol: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porcja screenów :)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Grafa zwala z nóg :ploom:

 

Kolejne :

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

nie jestem pewien czy te trzy ostatnie pochodzą z UT Next G

:-P

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damm I love this game :wink:

Tylko ciekawe czy na GF6600GT w to zagram :D

A co do tego ze UT'99 jest lepszy od UT2k4 to bym sie klocil (od Ut2k3 napewno jest lepszy)

U mnie tak to wyglada:

UT2k4 - grafa, nowosci (powrot klimatu UT)

UT'99 - Niesmiertelna

UT2k3 - Jakos nie podobala mi sie, brakowalo klimtu starego UT

 

A jesli te obrazki w gazetce to sa z gry a nie przygotowane, to ja wysiadam :D

EDIT: Ja wysiadam :blink:

Edytowane przez S0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to to widac, ze to nie obrazek tylko model plastikowy, a ze gra bedzie tak wygladac to nie wierze (u mnie napewno nie bedzie tak wygladac :P ) Przeciez przy takim stadium tworzenia gry ZAWSZE sa pokazywane arty, a ludzie sie zawsze podniecaja. Nie nauczyliscie sie jeszcze tego?

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Szkittles

Do bani ta grafa :P gierki ostatnio świecą się jak psu jęzor :P wszystko jakimiś motion-blurami i innymi zamulaczami nafaszerowane :P do baani :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jin* wież mi Next UT będzie tak wyglądał jeśli nie lepiej zobacz na 2 zdjęcie to raczej nie jest art :razz: Oglądałeś chociaż filmiki Unreal 3 Engine jak nie to obejrzyj, a zmienisz zdanie.

A co do świecenia się gierek to rzeczywiście przesadzają, a szczególnie jest to pokazane w zdjęciu 3. Może to poprawią. Okaże się kiedy owa gra wyjdzie. :mur:

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model plastikowy ? Wtf ?

 

Na filmach z prezentacji u3 postacie tak wyglądały, ale te są  słabsze w porównaniu do tamtych... :/

1356028[/snapback]

Moim zdanie tylko ten drugi obrazek pochodzi z nowego UT <_<.

Bo te trzy ostatnie wyglądają nieporównywalnie gorzej od tego drugiego. Pochodzą również z innego źródła.

 

"voice-controlled AI" :kijem: 8-O

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model plastikowy ? Wtf ?

Ej no sorry ale jak tego nie widzisz to czas kupic okulary, przyjzyj sie na twarz, widac odbite swiatlo. Mialem kiedys pare plastikowych batmanow to wiem jak wygladaja plastikowe ludziki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROTFL, albo grafika będzie dużo gorsza niż na filmikach unreal engine 3, albo żaden sprzęt tego nie pociągnie do roku 2009 albo i dalej. Skoro na najlepszych konfiguracjach ledwo chodzila im prezentacja u3 z najwyżej jedną postacią na ekranie, to co dopiero bedzie jak pojawi sie tych postaci z 60?:P Więc domyślam się, że będzie to na zmodyfikowanym silniku u3 - uproszczonym pod wzgledem grafiki. Skok technologiczny będzie nie większy niż ten z UT do UT2003. I mimo tego trzeba będzie mocarnego sprzęciora żeby to udźwignąć;/ A zresztą, i tak ta gra nie pojawi sie wczesniej niz za 2,3 lata więc... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyklocacie sie czy to plastik czy nie, ale prawdą jest ze te 3 ostatnie obrazki nie są z Next Gen UT :lol:

one są z MMOFPS tworzonego przez Webzen , firmy znanej z MU online ...

 

a nowy UT bedzie wygladal jak ma wygladac .... czy naprawde myślicie ze nie bedzie kompów ktore pociagną taka giere ? nawet z 60 modelami naraz za 2-3 lata nie bedzie problemu

za rok r520 fudo za 2 lub 3 - byc moze kolejna generacja kart i prockow wiec nie ma sie czym martwic tylko zbierac kase na hardware :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ciekawe czy teraz naprawde będzie trzeba wymieniać sprzęt do gry :]

Zamierzam w przyszłości wymienić procek i dokupić ramu i dać se spokuj na 2-3 lata :]

1356167[/snapback]

 

Pewnie będą zaciachy nawet na GF SLI 6800Ultra :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem to juz w innym topiku, ale chyba nikt nie zauwazyl:

 

http://www.gamespot.com/news/2005/03/09/ne...ord_pc_headline

 

"An even more pressing question is the kind of hardware you will require to run Unreal Engine 3 games. Next-generation consoles will have no problems with Unreal Engine 3 games, but PC gamers don't need to worry, according to Rein. He said that a video card based on an Nvidia 6600GT, the kind currently available for around $250, will be able to handle games based on the engine easily. However, by the time any games based on Unreal Engine 3 ship next year, those cards will have dropped in price considerably, meaning that PC gamers won't have to drop big bucks on upgrades."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 2 screeny ostatnie rzeczywiscie nie sa z nowego UT :) na oficjalnej stronie enginu albo na jakims innym serwisie czytalem ze sa to screeny z innej gry robionej na Unreal Engine 3. Osobiscie nie zdziwilbym sie gdyby postacie od Epica znacznie lepiej wygladaly, niz te na tych dwoch shotach.

 

Historia lubi sie powtarzac a jak zapewne pamietacie kazdy Unreal nowy jak wchodzil na nowym enginie budzil podziw - graficznie wszystko bylo dopieszczone. No moze poza Unreal 2 - ale ta gieke tworzyla grupa zupelnie inna niz Digital Extremes od pierwszego U1 czy tez Epic od UT.

 

Dla porownania postaci - te od Epica i DE wcale nie wygladaja plastikowo. Wystarczy spojrzec na screeny a widac ze sa znacznie lepiej, dokladniej i z wiekszym smakiem dopracowane :)

 

Wydaje mi sie, iz dobra wiadomoscia jest to, ze CliffyB - głowny autor map z UT2kx teraz jest w nowego UT najmniej zamieszany. Osobiscie twierdze, ze jego nowe mapy z UT2003-Ut2004 nie mialy ani smaku ani klimatu. No moze poza paroma, ale przykladowo taki Curse - toz to istna porazka :mur: ja nie wiem jak mozna skopac tak doskonala mape. Ogolnie wydaje mi sie ze w poprzednich dwoch UTkach postawil bardziej na wyglad i bajeranckosc mapy niz na grywalnosc i przystosowanie do roznego rodzaju poruszania sie i korzystania z combosow. Z poprzedniego UT i U1 jego mapki byly ok, ale nowe to raczej porazka. Mam nadzieje ze obecni glowni projektanci leveli podejda o sprawy bardziej profesjonalnie z zasada GRYWALNOSC>GRAFIKA

Edytowane przez BigSpider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrki za podjwojnego posta ale ta wiadomosc trzeba bylo jakos uwidocznic i oddzielic :D Sa pierwsze skany :) Lookajcie ponizej :lol: :lol: :lol:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Szczena opada. Ja nie wiem jak wytrzymam do 2006 roku :mur:

screeny pochodza z serwisu planetunreal.com i sa to scany mocno okrojone. W przypadku zamieszczenia ich w calosci mieli by prawdopodobnie klopoty prawne.

 

Oprocz tego wiadom jest juz lista broni:

* Dual Enforcers

* Rocket Launcher

* Flak Cannon

* Shock Rifle

* Link Gun

* Sniper Rifle

* Tridium Stinger

* Canister Gun (Grenades, Mine-layer, and Bio Rifle all in one)

* AVRiL

* Redeemer

 

Wkoncu wraca swieta bron - Dual Enforcers :) Wbrew pozorom bardzo skuteczna i mocna :) wysarczylo sie jej dobrze nauczyc uzywac i celowac.

Nie zobaczymy juz wiecej rasy Skaarj ale za to pojawi sie 18 pojazdów :) mniam

Lightning Gun został zastapiony snajperka z UT1 (dobre posuniecie :D), natomiast Minigun Stingerem z U1 (szkoda ze mini nie bedzie).

Jeszcze male sprostowanie - nie bedzie 8 druzyn w Comquest, tylko 8 ras: Nakhti, Juggernauts, Corrupt, Iron Guard, Krall, Jakob's team, i mozliwosc stworzenia druzyny do trybu SinglePlayer (zapewnie podobnie jak to mialo miejsce z UT200x z nowymi modyfikacjami)

 

Skoro PlanetUnreal.com juz ma skany wiec cos musi byc juz wiecej w necie. Postaram sie tego poszukac i w razie czego wrzuce to na serwer zebysmy wszyscy mogli to obejrzec.

Edytowane przez BigSpider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie sa takie male :(

Podobno na oficialnym forum ktos podal scany ale post zostal szybko usuniety.

 

EDIT: Troche sie pospieszylem :) Nierealny dodal skany w wiekszej rozdzialce :)

Dzieki Nierealny :)

Edytowane przez BigSpider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"voice-controlled AI" :kijem:  8-O

1356042[/snapback]

Nie rozumisz?

 

Np. wydajesz komende przez mikrofon (pewnie po angielsku) np. Stay here, a bot bedzie stal w miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...