Skocz do zawartości
swy

Cold Fear

Rekomendowane odpowiedzi

Ctrl uzywam sporadycznie. Gdy bardzo kolysze jest stabilniej.

 

Mam natomiast pytanie. Szukalem ale nie znalazlem informacji... U mnie dzwiek jest tylko stereo pomimo 5 glosnikow, jakimi sie obstawilem jak idiota. Cos mam porabane czy gra obsuguje tylko stereo?

 

 

Pozdrawiam wszystkich,

strasznie dawno tu nie bylem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelać w niego żeby odwrócić uwagę od tej laski (która to musi rozłożyć ładunki).

1498329[/snapback]

Ok dzieki Paszczu za info :) Braciak twierdzi ze brakuje mu ammo :lol: chyba ja sie musze tym zajac... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie  ,dajcie sobie spokoj z tym  gniotem , w tej grze  dobry  jest  tylko  początek na  statku  ,reszta  to  dziadowo  totalne[...]

 

THE END

 

Rest in Memory

1387706[/snapback]

Masz racje, gniot to malo powiedziane. To jest porąbana chała dla półgłówków. Przestrzegam wszystkich, którzy mają zamiar kupić to badziewie!! AI przeciwnikow tu nie istnieje albo jest na poziomie Wolfensteina3D z 92 roku. Scenografia lokacji (z wyjatkiem sekwencji poczatkowych na pokladzie statku) do bólu monotonna i banalna. Sterowanie dla masochistow. Cala gre na dobra sprawe trzeba przejsc w trybie strzalu, co wygląda idiotycznie, nie mówiąc o problemach z tym związanych. Liniowość, czyli to co w innych grach najczęściej jest wadą, tutaj jest nagrodą za niepogubienie się w korytarzach. Gra bowiem jest liniowa, ale żeby ruszyć dalej z fabułą (czy też z tym co fabułę udaje: zlepkiem wyświechtanych pomysłów) trzeba trafić w konkretne miejsce. Dopóki się nie trafi, świat gry zatrzymuje czas -- nic sie nie dzieje. Na szczęście lokacje są tak niewielkie, że nawet upośledzony trafi, gdzie trzeba... choćby przypadkiem. Zagadki oczywiście nie istnieją, ot wychodzi jakaś bezkształtna kupa, którą trza rozwalić i iść dalej. Po pół godzinie człowiek zaczyna ziewać z nudów, a jedyna adrenalina, jaką wytwarza gra, to taka, gdy sobie przypomnę, że dałem za to gówienko 70 zł :mur: to właśnie -- jedyny niestety -- element horroru w tej grze. Jedyny zaś plus to ten, że granie kończy się w jeden wieczor, więc niepotrzebnie czasu nie zabiera. Jednym słowem: najwięcej zabawy przy Cold Fear ma człowiek przy żonglerce 4 płytami CD przy instalacji: można se nadgarstki wyćwiczyć i szufladę napędu przetestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Masz racje, gniot to malo powiedziane. To jest porąbana chała dla półgłówków. Przestrzegam wszystkich, którzy mają zamiar kupić to badziewie!! AI przeciwnikow tu nie istnieje albo jest na poziomie Wolfensteina3D z 92 roku. Scenografia lokacji (z wyjatkiem sekwencji poczatkowych na pokladzie statku) do bólu monotonna i banalna. Sterowanie dla masochistow. Cala gre na dobra sprawe trzeba przejsc w trybie strzalu, co wygląda idiotycznie, nie mówiąc o problemach z tym związanych. Liniowość, czyli to co w innych grach najczęściej jest wadą, tutaj jest nagrodą za niepogubienie się w korytarzach. Gra bowiem jest liniowa, ale żeby ruszyć dalej z fabułą (czy też z tym co fabułę udaje: zlepkiem wyświechtanych pomysłów) trzeba trafić w konkretne miejsce. Dopóki się nie trafi, świat gry zatrzymuje czas -- nic sie nie dzieje. Na szczęście lokacje są tak niewielkie, że nawet upośledzony trafi, gdzie trzeba... choćby przypadkiem. Zagadki oczywiście nie istnieją, ot wychodzi jakaś bezkształtna kupa, którą trza rozwalić i iść dalej. Po pół godzinie człowiek zaczyna ziewać z nudów, a jedyna adrenalina, jaką wytwarza gra, to taka, gdy sobie przypomnę, że dałem za to gówienko 70 zł  :mur:  to właśnie -- jedyny niestety -- element horroru w tej grze. Jedyny zaś plus to ten, że granie kończy się w jeden wieczor, więc niepotrzebnie czasu nie zabiera. Jednym słowem: najwięcej zabawy przy Cold Fear ma człowiek przy żonglerce 4 płytami CD przy instalacji: można se nadgarstki wyćwiczyć i szufladę napędu przetestować.

1498606[/snapback]

A dla mnie to jest mocny hicior i baardzo polecam.SKonczylem gre raz ale na hardzie bo uwielbiam takie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie moze ktoś jak przejśc ostatniego bosa na lotnisku jak odciągne tego bosa od tej babki ona podłozy wszystki ładunki i odleci samolotem a ja cały czas wale w tego potwora ale on niechce zginąć a ten samolot krązy na obkoło lotniska cały czas i niewiem co zrobić :sad: ile to mozna walić w tego potwora a on niechce zginąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie moze ktoś jak przejśc ostatniego bosa na lotnisku jak odciągne tego bosa od tej babki ona podłozy wszystki ładunki i odleci samolotem a ja cały czas wale w tego potwora ale on niechce zginąć a ten samolot krązy na obkoło lotniska cały czas  i niewiem co zrobić  :sad: ile to mozna walić w tego potwora a on niechce zginąć

1505252[/snapback]

Musisz dać się złapać i podziurawić mu twarzyczkę (3 razy bodajże) .....

 

PS. (post Di) To jest gierka dla fanów Resident Evil itp - jak ktoś nie lubi to niech się nie zbliża :)

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

 

PS. (post Di) To jest gierka dla fanów Resident Evil itp - jak ktoś nie lubi to niech się nie zbliża :)

1505386[/snapback]

Eh, pewnie masz rację. Jednak jak sobie przypomne strach, jaki mi towarzyszyl w Alien vs Predator... Takiej gierki mi potrzeba!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, pewnie masz rację. Jednak jak sobie przypomne strach, jaki mi towarzyszyl w Alien vs Predator... Takiej gierki mi potrzeba!

Pozdrawiam

1508444[/snapback]

dokladnie mialem spore problemy zeby przejsc ta gre nawet w dzien... nic tak nie trzymalo w napieciu i strachu jak avp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m gre...ustalam detale na "MediUm" i rozdzielczość 800x600... gra sie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span> do momentu Traileru...(siły specjalne wkraczają na statek itd...) i następnie pojawia sie czarny ekran a gra zamyka sie....nie pojawia sie komunikat o jakimkolwiek błedzie...ProSze o PoMoc .....Używam Gf4 mx 400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy checie od sterowania. Do wszystkiego idzie sie przyzwyczaic...

 

Mnie tylko zastanawia jedna rzecz. W bonusie gdzie sa filmiki i arty pojawiaja sie postacie ktore wogle nie wystepuja ?!? Albo bylem tak wciagniety gra ze nie zwrocilem uwagi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

jestem przy ostatnim bosie i nie umiem go przejśc bieże mnie do ręki i nie umiem strzelić mu włep jakie mam klawisze naciskać żeby rozwalić go? napiszcie mi szczegółowo.Z góry dziękuje

1537725[/snapback]

Masz tylko strzelac yby odwrocic uwage potwora od laski.Kiedy wejdzie do helikoptera,to strzelaj do potwora patrzac na to ktora podnosi reke a nastepnie szybko odbij (ucieknij) w strone przeciwna ale nie za daleko by Cie zlapal.Kiedy Cie zlapie szybko naciskaj akcje az go nie trafisz.Zrob tak 3 razy a zabijesz bestie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Być może nie wprowadze ciekawego do tego topicu (zresztą nawet go nie czytałem :)) ale muszę wyrazić swoją opinię o tej grze. I mówię:

 

Ona jest cudowna!

 

Połączenie Devil Inside z serią Resident Evil, troche z Doomem, Alienem? Tak czy siak gierka bardzo udana. Zajefajnie klimatyczna!!! W życiu takiego klimatu nie widziałem w grach. Nawet Resident Evil się chowa! Jest bardzo fajna! Czekam na część drugą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero teraz pograłem w tą grę ;) i jest świetna, RE były super wszystkie przeszedłem, te na pc'ta :), i grafika w tej grze dużooo lepsza :) nie mówiąc o pracy kamer. Nie wiem czemu niektórzy krytykują tą grę :P a przede wszystkim sterowanie. Jedyne wytłumaczenie, że są to ludzie, którzy nie lubią survival horrorów...

 

BTW. Graliście na padzie z włączonymi wibracjami ? dla mnie bomba, są zaprogramowane te wibracje. Serduszko bije jak trzeba, a klimat wzrasta o 100% :>

 

pozdrawiam.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

dopiero teraz pograłem w tą grę ;) i jest świetna, RE były super wszystkie przeszedłem, te na pc'ta :), i grafika w tej grze dużooo lepsza :) nie mówiąc o pracy kamer. Nie wiem czemu niektórzy krytykują tą grę :P a przede wszystkims terowanie. Jedyne wytłumaczenie, że są to ludzie, którzy nie lubią survival horrorów...

 

BTW. Graliście na padzie z włączonymi wibracjami ? dla mnie bomba, są zaprogramowane te wibracje. Serduszko bije jak trzeba, a klimat wzrasta o 100% :>

 

pozdrawiam.

1574971[/snapback]

Ja wogole nie rozumiem krytyki takich gier.Przecierz to majstersztyk tym bardziej,ze malo takich gier.Dla mnie ta gra wraz z Sufferingiem przejdzie do historii jako najlepsze Survival Horrory TPP z szybka akcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem dłużej już jestem na ukończeniu. Powiem, że grafika, cienie i animacje są NIESAMOWITE!! hydro2 chyba się nie myliłeś, że nawet miejscami przebija d3 :) chyba żadna gra z 2005 roku narazie na mnie takiego wrażenia nie zrobiła :). Oprawa wizualna jest cudna :). Nie ujmując całej reszcie.

 

pozdrawiam.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Mowilem,a do sterowania co - nie da sie przyzwyczaic ?? Przeszedlem ta gre na WSAD czego nigdy nie robie i nie narzekalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wielbiciel AMD

To szybko zainstaluj i sie przekonasz ;) Na moim configu chodzila plynnie na max detalach wiec u Ciebie tez powinna.

 

@RauloS

Po przejsciu "pewnej" czesci gry wyskakuje Ci ekran z pytaniem czy chcesz zrobic save'a. Czestotliwosc wyskakiwania tego ekranu jest uzalezniona od wyboru trudnosci rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno wymiatac.U mnie jak mialem radka 9700 to wymiatalo w 1280x1024 i wszystko na very high iwogole nie bylo spadkow plynnosci.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bobek_18

ja mam problem gra mi sie poboba ale nie moge dojść do anny poprostu ją znaleść mógł bu mi ktoś napisać jak tam dojść. albo jakiś poradnik na free na internecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta giercownia mi nie chodzi :mur: mam gf fx 5200 128 i kapa :mur: :mur: po uruchomieniu czarny ekran muza demka leci i tyle horror na maxa :mur: :mur: :lol2: mam stery 81.95 a na 53,03 też nie chodzi pomocy :mur: czy musze zmienić grafe na inną żeby się postrachać grając w nocy???? czy jakieś inne stery zainstalować????dajcie mi cyne tutaj albo na ameba555@wp.pl z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta giercownia mi nie chodzi :mur: mam gf fx 5200 128 i kapa :mur: :mur: po uruchomieniu czarny ekran muza demka leci i tyle horror na maxa :mur: :mur: :lol2: mam stery 81.95 a na 53,03 też nie chodzi pomocy :mur: czy musze zmienić grafe na inną żeby się postrachać grając w nocy???? czy jakieś inne stery zainstalować????dajcie mi cyne tutaj albo na ameba555@wp.pl z góry dzięki

Ta gra z tego co wiem,nie chodzi nawet na fxie 5950 ultra.To jedyna wada tej gry,jednak dzis kazdy praktycznie sie pozbywa fxow bo taka najmocniejsza wersja jest gorsza niz radeon 9500 pro niekrecony (chodz sporo osob sie pewnie z tym nie zgodzi,bo zobaczy jakies smieszne testy w gaszetach a nie przetestuje kart osobiscie).Tobie tez radze chocby dla tej gry zmienic grafe,a uwierz mi - Cold Fear to tytul,ktory jest dla mnie naprawde mocny i dla takich gier warto inwestowac w grafe,byle by to nie byl Geforce FX :P Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...