Skocz do zawartości
Kisiu

Jaki Program Do Wypalania?/

Rekomendowane odpowiedzi

witam :) mam dylemat.musze nadpalić troche płytke cd (mam nagrywarke lite on cdrw) i potzrebuje programu do overburningu, bo moim nero jakoś nie moge mimo iż włączam opcję "zezwalaj an overburning" :( .jaki program mi polecacie??? czekam na porady , pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma wersje nero 5.5.8.3 próbowałem robić już tak jak radzisz szmon, ale to nic nie dało:( dlatego pytam jakie inen programy służa do nadpalania płytek/

aha, chce nadpalic jakies 2 mb :P

Edytowane przez Kisiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza wersja to jest zdaje się 5.5.10.56. Więc wpierw zaktualizuj sobie. http://nero.com/en/nero-up_vor.php Potem dopiero zrób tak jak pisze szmon. Aha, poszukaj sobie też spolszczenia, bo jest do tej wersji. Po co się męczyć :) .

 

Oczywiście najnowsza wersja w ramach Ner 5.5 :D

Edytowane przez Prodigal Son

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co 5.5 jak można 6.3 ?

1364479[/snapback]

Może gościu ma na płycie którą dostał do nagrywarki. Nie każdy zaraz musi piracić żeby się kolegom chwalić że ma najnowszego softa, może chce mieć legalnie. Ja też mam na płycie tą wersję i mi wystarcza. Jak ktoś ma starszą nagrywarkę to Nero 6 i więcej mu nie potrzebne. Poza tym Nero 6 jest do pupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...