Skocz do zawartości
Gość Przemq

Jan Paweł Ii Nie Żyje !

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Czlowiek, ktory chcial i zawsze jego celem zyciowym bylo zjednoczenie wszystkich religii swiata...

udalo Mu sie, i to z wielka klasa...

od piatku caly swiat modlil sie za Niego... i to wlasnie te 3 dni zjednoczyly caly swiat religii... to jest wlasnie cel zyciowy...

 

Polak, ktory bedzie tysiace kilometrow od nas spoczywal, lecz zawsze pozostanie w naszych sercach i wspomnieniach...

Nie zapomnimy go... starajmy sie go wielbic wedle wiary...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat bylem na dworze, zaszedlem do pod kosciół i ukleknołem przed figurką M.B. fatimskiej. Zdązyłem pomodlić sie o osczędzenie cierpienia i pokoj jego duszy... I zaddzwoniły dzwony...

Do domu wróciłem z usmiechem i szklistymi oczami a w sercu czułem wielką radość i ulge jak i ogromny szacunek.

Edytowane przez Yeti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry gest ze strony stron www.(także tweaka) o czym pisałem już wczoraj. A dzisiaj patrzę i na GG nie ma reklmy tylko okno jest czarne... A co do pogodzenia się z jego śmiercią to jeszcze się nie umiem z tym pogodzić... :cry: :cry: :cry: :cry:

Edytowane przez freelancer7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie myslalem ze bylem przygotowany na jego smierc, mialem dosc tej otoczki ktora zostala stworzona przez media ale z drugiej strony przygotowalo to troche na ten moment. wczoraj jeszcze myslalem ze jest to kwestia dni, tygodni, moze miesiecy. moja reakcja strasznie mnie zaskoczyla. nie pamietam kiedy ostatnio plakalem, a wczoraj zaplakalem. dzis rano rozkleilem sie totalnie. wpadlem na chwile do kosciola, nie na msze bo mszy nie znosze ale tak chwile sie pomodlic. bardzo pozytywnie zaskoczyla mnie reakcja niektorych serwisow - zmiana kolorow, wywalenie reklam. w telewizji wszystkie stacje pozmienialy znaczki na czarne albo dodaly wstazki. wczoraj HBO i inne stacje bardziej rozrywkowe przestaly nadawac. tvp, tvn, polsat, cnn, bbc - wszystkie podawaly informacje o Papiezu. na placu sw Piotra bylo podobno 100 tys ludzi. robi to wrazenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...